Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

през тапаталк как става

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари

Има си тема за тапата. Питай там. Аз от тук на сетне ще махам снимки, които не са съобразени с естетиката, а са просто пльоснати и заемат целия екран на компютъра!
Цитирай

Здравейте, след като изчистих chache през recovery mode се оправи моя телефон. Сега съм на 61 % и имам 8 часа от както е изваден от зарядно и 3 часа на screen. Докато преди това със същото ползване бях на под 40 %.
Цитирай

Повечето ви олпаквания са защото не знаете как да експлоатирате телефоните си. Не, че аз знам ама си спазвам някои принципи когато надграждам софтуер и до сега не съм забелязвал нито едно от вашите оплаквания.

'g'SM-G955F
Цитирай

Абе не си съвсем прав, визирайки себе си. Smile Факт е че от един два модела висок клас телефони насам, различни апарати се държат различно след един и същ ъпдейт. Аз до момента не бях страдал от дрейн на андроид систем, но с последния едвам изкарвах деня. След като се върнах на предишния ъпдейт,  пак си щракам с пръсти и 65% батерия вечерта. Други пък, точно обратно...
Цитирай

Писах и във форума на С6, махнах отметката за фаст чардж и дрейна изчезна! Пробвайте и вие.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Аз съм го махнал отдавна,но дрейна си го има.....В момента android system ми е на първо място с 24%.... Facepalm1
Аплодисменти за Самсунг !Smile
Цитирай

Тонка изтрий cache partition и виж дали ще има разлика.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Радо,и това съм направил.....След ъпдейта върнах фабричните настройки,което беше петото връщане от 08/03 насам,изчистил съм кеша,но ефект няма....Smile Поне към днешна дата,положението е трагично...Smile
Иначе,поне няма зависване и рестарти...Smile
Цитирай

Ресетнах с7 едж , бгл софт през сток рековери, чакам да видя, ще има ли ефект, на 2 бр. С6 проблема се оправи.
Цитирай

(2016-04-30, 13:45:27)emzo написа:  Ресетнах с7 едж , бгл софт през сток рековери, чакам да видя, ще има ли ефект, на 2 бр. С6 проблема се оправи.

Пиши дали се е оправило,че аз мисля същото да направя. Идвам от iPhone,а там като ъпдейтнеш OTA и направо се осира всичко.  Bu

Edit: флашнах с ODIN 3.10.7 последния ъпдейт на BGL този:

Цитат:Model SM-G935F
Model name Galaxy S7 edge
Country Bulgaria
Version Android 6.0.1
Changelist 110166628
Build date Fri, 01 Apr 2016 11:59:01 +0000
Product code BGL
PDA G935FXXU1APD1
CSC G935FOXX1APD1


Обаче цялата дата и приложения не ми се изтриха и бях доста учуден  Big Grin
Така ли трябва да е или нещо съм объркал?  Big Grin

Edit2: 
Намерих тази тема :
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

И разбрах,че се прави фактори след това, но не разбрах от какъв зор  Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Да, ще трябва да направиш ресет! Ето връзка към твоята чуденка Big Grin >> #101 

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да аз го прочетох това ама наложително ли е? Или мога да го тествам първо без да го правя  Big Grin
Щото аз от 6.0.1 ъпдейтнат ОТА минах на 6.0.1 през один. Просто не се харесваме с ОТА ъпдейтите.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2016-02-25, 14:13:40)rado__8 написа:  След като нанесеш новия софтуер върху стария ще си имаш папки и файлове от два софтуера на едно място. Според теб ще работи ли добре новия софтуер?


Само въпрос на време е да изкочи нещо. Твоя воля, но тема за проблем ще отвориш сигурен съм Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ясно ами ще го направя утре мерси.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Темата е за софтуерни актуализации! Нека задълбочените дискусии за батерията, да са си в правилната тема.
Цитирай

(2016-04-30, 13:45:27)emzo написа:  Ресетнах с7 едж , бгл софт през сток рековери, чакам да видя, ще има ли ефект, на 2 бр. С6 проблема се оправи.

Цъ, след 2 дни почна да дрейнва и на 7цата и на 6ците.
Цитирай

Samsung has released new firmware updates for the current flagships Galaxy S7 and Galaxy S7 edge.

Чакаме го, бая големички са Smile

POCO F1
Цитирай

няма да е нещо съществено така като чета
Цитирай

За тези МБ-ти, със сигурност няма да е и само секюрити патча и изброените неща Smile

POCO F1
Цитирай

Да видим този път какво ще оправят и какво ще развалят,че до сега след всеки ъпдейта все нещо омазват.
Цитирай

дано оправят дрейна на батерията, че почвам да съжалявам за тоя телефон.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Мисля, че няма място за това. Телефона е добър във всяко друго едно отношение.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

По колко ви държат батериите, че не сте доволни? Моя го имам от 2 дни, по цял ден го разцъквам и от сутрин до вечер си е ок. Верно, идвам от С4, ама мисля, че 1 ден, разговори, нет, някоя игра е нормално да държи.

Sent from my Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

има хора които докарват по 8 9 часа скрийн, аз едва вадя 4 часа при никаква игра. На второ място по харч ми е Андроид ОС.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)