Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5

е, топ уан не ги спират.
Цитирай
Аксесоари

(2016-12-20, 10:54:14)Suffocation написа:  DHL почти сигурно ще го спрат за ДДС, но то вече и пощите ги спират, така че поръчките на телефони много трудно ще се разминават без данък.
Зависи от кой търговец е поръчката, има търговци с опция "EU", където няма опасност за ДДС.

 
Цитирай

Днес пристигна и моята поръчка. На 16.12.2016 е направена по обяд в Top One, след 5 работни дни пристигна телефона. Не успях да го разгледам добре, но първите ми впечатления за много добри. По DHL и без такси и допълнителни мита.
Цитирай

С черния цвят ли успя да се сдобиеш или с друг?

 
Цитирай

@NoMaD
Взех го за подарък на жената, а тя искаше да е бял. Доста добре изглежда, дори и с бялата рамка отстрани.
Цитирай

Дядо коледа донесе лилавата версия вкъщи миналата седмица. На живо цвета , а и самия телефон си  е уникален.
Цитирай

Снимки дай ако може Smile
Искаме да видим черната рамка дали се вижда много
Цитирай
Big Grin 

@suffer не са много добри, но това е

[attachment=14738]
[attachment=14739]
[attachment=14740]
Цитирай

Чакам от лилавата версия. Бялата съм я виждал Smile
Цитирай

(2016-12-28, 12:36:02)suffer написа:  Чакам от лилавата версия. Бялата съм я виждал Smile

На път съм. Тези дни като се прибера и жената ако си е вкъщи . Дано не е забегнала с него!
Цитирай

Никоя от познатите ми не се престраши да го вземе, а тази модификация е рядкост. Сигурно имате единствения в България с този цвят
Цитирай

(2016-12-28, 22:28:21)suffer написа:  Никоя от познатите ми не се престраши да го вземе, а тази модификация е рядкост. Сигурно имате единствения в България с този цвят

Знаеш че , винаги можеш да го видиш на живо .За мен ще удоволствие да предоставя това на всеки!
Цитирай

Благодаря, снимките ще са достатъчни в случая
Цитирай

Да се похваля, след голямо дебнене в онлайн магазините, днес получих Mi 5 64 GB черен, поръчан от испанския склад на  geekbuying на 21.12.16г .  Big Grin
Цитирай

С кой ROM го предлагат оттам?

 
Цитирай

До колкото видях в другата тема не е с официален РОМ и  не знам дали ще го сменям  понеже съм "боса" в андроида все още. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да, ако телефона си работи без бъгове - не е задължително да се сменя. Успех с покупката и безпроблемно ползване!

 
Цитирай

Магазина TopOne в AliExpress е премахнат поне аз не намирам никакви артикули от там. Някой знае ли нещо относно Top One?

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1359631
Цитирай

Имаше ли повод Ми5 да бъде намален на 200$ или са разчиствали бройки ? Можем ли да очакваме подобно намаление за някой празник ?

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай

Само белия 3/32 е на тази цена и е нормална
Цитирай

(2017-01-08, 14:34:59)AvEnGeR написа:  Имаше ли повод Ми5 да бъде намален на 200$ или са разчиствали бройки ? Можем ли да очакваме подобно намаление за някой празник ?
При Dreami, Goldway или Topmall може да се намери MI5, в зависимост от цвета, на тази стойност. Ако тук има късмет да не мине митница, цената приблизително ще е тази.

 
Цитирай

Верно бе, къде Топ Уан? Що няма нищо?

XIAOMI MI5S..
Цитирай

Вероятно е в реорганизация.

 
Цитирай

Поръчал съм телефон от Goldway, като стигне ще дам отзиви за начин на доставка, време, митница и впечатления. Модела е 5S, но всички ни интересува преди всичко качеството на доставката.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)