Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5

Китайска версия 22.89: http://m.geekbuying.com/item/-HK-Stock-O...66206.html

Глобална 23.89: http://m.geekbuying.com/item/-HK-Stock--...72112.html

Разликата е кутията, според мен


За други въпроси в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84145
Цитирай
Аксесоари

Някой да е търсил (по-скоро намирал) напоследък черен Mi5? Пак ли започнаха с техните цигански номера с черния цвят?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Fastcardtech
Цитирай

Почти никъде няма, в OLX-а, колкото и да е абсурдно.
Цитирай

Виждам, че там се предлага дори и керамика на атрактивна цена.

 
Цитирай

@NoMaD Не е нужно под всеки пост да казваш същото с други думи.
Цитирай

За изминалата седмица някой да има пуснат ордер за MI5 при Goldway - с колко дни е забавянето на обработка и изпращането на поръчката заради техните пролетни празници.

 
Цитирай

@ NoMaDПриеми ме като конкретен човек - ще го шипнат след 6.02.17 ако е поръчан тая седмица / всичкото китай е пияно в момента /

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай

Благодаря, а иначе кога е пуснат ордера ти за изпълнение - тази седмица ли?

 
Цитирай

моя ордър пристигна вече ама пича си го е написал - https://goldway.aliexpress.com/store/311...0.0.DU6TN0

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай

Поръчката ми при Goldway от 16,януари пристигна днес.

If you can't be good - be bad...
Цитирай

Обмислям закупуване от xiaomishop.bg, предлагат 2 години гаранция и се чудя, защото все пак там са по-скъпи, някой пазарувал ли е оттам и някакви отзиви евентуално? И още нещо - пишат, че телефонът идва с чайна стейбъл и гаранцията важи само ако телефонът не се рутва и не му се слагат други ромове. Този чайна стейбъл как е, има ли бг език, има ли някакви дразнещи китайски приложения или реклами и като цяло може ли да се работи с него? Никога не съм имал xiaomi и може би задавам елементарни въпроси, извинявайте, ако е така.

Изпратено от моят D6633 с помощта на Tapatalk
Цитирай

China stable e английски и два китайски езика+ китайски приложения.
Цената е такава, защото май доставят от iBuygou.com

Като цяло, ако държиш на българския, към дадения момент можеш да го намериш само в Global Dev Ром-ът, който пък е с андроид 7.0
Цитирай

По-скъпи са там, защото плащат за внос и други подобни такси. Никой няма да ти продава подобна стока на себестойност - и за тях печалба трябва да има. Въпросният ROM, с който се предлагат, има само два езика : китайски и английски. Ако държиш да имаш български, в Продавалника има оферти. Друг вариант е да си го поръчаш от Алиекспрес, търговец Goldway, малко по-евтино, но без гаранция.

 
Цитирай

@NoMaD: Последно предупреждение (КАТО ОТ МОДЕРАТОР ГО ПРИЕМАЙ) да спреш да повтаряш (с елементи на вариация) горният пост!!!!
Цитирай

Поста ми е пуснат успоредно с твоя, ни виждам да има проблем в това. Ако смяташ, че има някакъв проблем лично за теб, може просто да го изтриеш. При такова отношение от страна на модераторите към другите потребители не смятам да пиша повече каквото и да е във въпросната тема!

 
Цитирай

Успоредно - 3 минути по-късно.
Вместо да си вземеш бележка се заяждаш?

Нека не разводняваме темата.
Надявам се да не виждам пореден "дублиращ" пост от твоя страна, защото ще взема мерки спрямо правилата на форума.
Считай го за официално предупреждение!!!
Цитирай

(2017-02-03, 21:56:51)NoMaD написа:  Поста ми е пуснат успоредно с твоя, ни виждам да има проблем в това. Ако смяташ, че има някакъв проблем лично за теб, може просто да го изтриеш. При такова отношение от страна на модераторите към другите потребители не смятам да пиша повече каквото и да е във въпросната тема!

Язък,надявахме се всички,че ще кажеш,че ще спреш въобще да пишеш! Чета ти от години глупостите,едно смислено изречение нямаш,камо ли нова или полезна информация! Но да се зъбиш и да философстваш си винаги начело!

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай

(2017-02-03, 22:10:30)dexter08885 написа:  Язък,надявахме се всички,че ще кажеш,че ще спреш въобще да пишеш! Чета ти от години глупостите,едно смислено изречение нямаш,камо ли нова или полезна информация! Но да се зъбиш и да философстваш си винаги начело!

Напълно те подкрепям! И се извинявам за спама

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай

@whitehart, ако имаш въпроси за xiaomishop.bg ако искаш пиши ми на лични, ще се радвам да помогна с каквото мога.

 
Цитирай

Еми отказахте ме, май няма смисъл да дам сто и отгоре лева ей така, за нищо. Некъф пич в олх продава за 510, с бг език и нуга, ще го видя него може би. Мерси за помощта!

Изпратено от моят D6633 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Винаги може и по-лошо да е. Виж цената в Emag Big Grin

http://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-5-...DSB4S3BBM/
Цитирай

Е, тия са пушили нещо смешно... А и никога не бих си купил нищо от този сайт. Само лоши отзиви съм чувал и чел.

Изпратено от моят D6633 с помощта на Tapatalk
Цитирай

@whitehart, имаш ЛС.

 
Цитирай

Top one трябваше да отвори на 15.02 някой да знае какво стана или да поръчвам от Goldway ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)