Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5
#51

Гледах и аз, само един черен MI5 ми излиза - с неточни характеристики и съвсем друга цена.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги някой който вече има телефона може ли да сподели мнение,че като гледам в xda телефона хардуерно е звяр но софтуерно е пълен леш.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#53

Затова има ъпдейти - ще оправят нещата
Цитирай
#54

Да има вече някой поръчал от TO MI5 64GB версия?

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#55

Ако може някой да сподели мнение за тази цена и имали мито от този сайт и съответно някаква гаранция че мисля да поръчвам Big Grin .

http://shop.gizchina.com/xiaomi/xiaomi-m...k-756.html

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#56

Ами скъпичко ще излезе тук с мито, ако е от Китай - не си заслужава.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#57

(2016-05-03, 03:36:12)NoMaD написа:  Ами скъпичко ще излезе тук с мито, ако е от Китай - не си заслужава.

Sent from my MI 4W

Ако има мито си е скъпо да,но ако е без 460$ мисля че е идеална цена.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#58

@plet, изгодно е само, ако доставката е от EU. Но там е ясно, че цената ще е съвсем друга.

 
Цитирай
#59

Към края на другата седмица в х-шопа се очаква доставка на първи бройки на MI5 черни. Модел 3GB/64GB. По думите на продавача ще е са със  Stable ROM. Който има интерес - да заповяда.

 
Цитирай
#60

Кой шоп?
Цитирай
#61

@droid_sense, имаш ЛС.

 
Цитирай
#62

Моя тел. пристигна с 7.3.2 china official но като гледам май в момента няма как да флашна global official без да отключа боотлоадера,някой да има друго инфо?И ако някой по запознат може да сподели каква е разликата между дев. ром и официялен ще съм благодарен Big Grin.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#63

Всичко официално може да се флашва и при заключен буутлоудър. Идеята е просто да не слагаш къстъм ромове толкова лесно, но както се вижда не е невъзможно и това при Locked bootloader
Цитирай
#64

(2016-05-08, 11:49:20)suffer написа:  Всичко официално може да се флашва и при заключен буутлоудър. Идеята е просто да не слагаш къстъм ромове толкова лесно, но както се вижда не е невъзможно и това при Locked bootloader

Благодаря за бързия отговор,значи чакам official global от Xiaomi и тествам през стоковия ъпдейтър.

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#65

Ми през ъпдейтъра няма да стане, защото е по ниска версия.А ако стане ще крашва защото върху китайската система ще запишеш глобалната. Може да се пробва с ресет, но не знам точно какви ще са последствията По скоро през ми флаш.. На чисто
Цитирай
#66

(2016-05-08, 12:24:31)suffer написа:  Ми през ъпдейтъра няма да стане, защото е по ниска версия.А ако стане ще крашва защото върху китайската система ще запишеш глобалната. Може да се пробва с ресет, но не знам точно какви ще са последствията По скоро през ми флаш.. На чисто

Ами значи все пак ще трябва да го отключа за ми флаш. Big Grin

POCO F3 NIGHT BLACK
Цитирай
#67

Не, там се флашва през даунлоуд мод.
Когато е отключен е през фастбуут. Така знам аз за новите модели
Цитирай
#68

(2016-05-08, 11:34:39)plet написа:  ...И ако някой по запознат може да сподели каква е разликата между дев. ром и официялен....
Най-малкото откъм ъпдейти : седмични спрямо месечни, дори и повече.


Sent from my MI4W

 
Цитирай
#69

Не бях се заглеждал по MI5, но напоследък нещо ме "ухапаха мишките", обаче освен, че ми прилича на реплика на Самсунг, забелязах доста голяма (дебела) черна рамка около дисплея. Каква "файда", че са му направили металните рамки тънки, то така при бял вариант още по-зле изглежда при светещ екран. При черния вариант сигурно не се забелязва толкова, аз такъв ще търся евентуално, но останах неприятно изненадан.
Цитирай
#70

Не може от бутона да съдите че е реплика на самсунг
Каквото и да са откраднали е на нещо от преди поне 3 години
Ако намериш самсунг с тия параметри за тия пари... купувай Big Grin
Цитирай
#71

milstan@ Купвай смело за тия пари както ти е писал колегата по-горе, по-хубав тел няма да намериш.
Да при определени снимки дето си гледал тая черна ивица се забелязва много, но при реална употреба не. Зависи от фона и подсветката на дисплея.
Терлефоните може и да им намалят рамките, но на дисплеите явно още не, поне не и за тия пари.
Ползвах го седмица и малко повече - отличен е телефона.

Предиствата на белият са, че не остава отпечатъци от пръсти по гърба при ползване, докато черният ще е все намазан и на петна.
Металната рамка при белият е в натуралният си цвят, докато на черният е боядисана.
При леко чукване, а и може би и при износването с течение на времето, то на черната така ще ти светне един сив метал отдолу....

Та всяко нещо с предимствата си
Цитирай
#72

@rumo, предимства и недостатъци "изсмукани от пръстите". Ползвай го с калъф и няма да имаш " недостатък" от пръсти. Рамката била боядисана, на моя MI4 също - не е мръднала "боята" до сега.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#73

Следващият път, преди да изсмучеш поредното си мнение от пръстите, вземи да направиш разлика между стъклен гръб, какъвто е на Ми5 и лъскава евтина пластмаса, каквато има на твоя телефон.
И сега ако обясниш как точно се ползва телефона "Вътре в Калъфа"...
Цитирай
#74

Предполагам че колегата е имал предвид силиконов или твърд гръб, който по никакъв начин не пречи на нормалното ползване на телефона.


Цитирай
#75

Има и прозрачни ако държиш да се вижда от всички страни
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)