Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде ще закупите своя MI5

Да, знам. Има един пич дето ги внася и според гаранцията, която дава той (има магазин/сервиз) се вдига малко цената. Предлага от 6 месеца до 24. Цените му също са прилични. ТОва значи вече си е лично предпочитание. Ако се спра наистина на този модел, по-скоро бих рискувал с гаранцията, цената е доста добра. Благодаря ви!

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари

Поръчах го от dreami, алиекспрес. Цена 312$ за 64МБ версия и без значение за цвета. От тях съм купувал и други телефони - няма проблеми. А за цената към момента ...мисля, че няма такава. Излиза около 550лв.

Sent from my U9200 using Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

@kyosev, ако е с DHL, как стои въпросът тук с митницата?

Sent from my MI5

 
Цитирай

Не е с dhl, но още не е пристигнал и не знам за митницата.

Sent from my U9200 using Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Ама така кажи, аз мислех, че говориш за сигурен търговец с гаранция да не минава митница, а то какво било. Иначе цената почти навсякъде е такава с безплатна доставка и тото за митница.
Значи за сега ТопУан с DHL си остава най сигурен.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

(2016-09-19, 06:10:55)kyosev написа:  Не е с dhl, но още не е пристигнал и не знам за митницата.
 Дано тогава имаш късмет да не стигне до митница за допълнителни такси, което е малко вероятно.

 
Цитирай

Някой пазарувал ли е от Xiaomi Authorized store и той ли е официалният дистрибутор:
https://ru.aliexpress.com/item/Original-...161cef887d


Повече положителни отзиви прочетох за ТО и мисля да поръчам Ми5 64 ГБ от този линк:
https://ru.aliexpress.com/item/Original-...161cef887d
Цитирай

@Dimitar666, и двата ти ли линка са за един и същи търговец. Изпраща се директно от Китай с предпоставка да имаш митнически сборове тук. Ако ще поръчваш от ТО виж тук

 
Цитирай

Здравейте,
ще си поръчвам Xiami Mi5 Prime (64GB модела). Обаче в страницата на TO в AliExpress чета следното
"Xiaomi Mi5 have 3 version, 3G/32G, 3G/64G, 4G/128G, this link is 3G/64G version, the model number is 2015628."
Вярно ли е това, че LTE има само на Pro?
Цитирай

Това 3g и 4g е RAM паметта. Лте си имат всичките
Цитирай

В citytel.bg го има, някой купувал ли е от там?
Цитирай

Някой от вас има ли с Gold? Smile))))

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2016-09-27, 21:49:47)disrespectful написа:  Някой от вас има ли с Gold? Smile))))

да
Цитирай

Много ме подвеждат снимки и клипове, нали не е много жълто, а по-скоро като на самсунг според светлината се мени? Има шанс ако едно момче не ме изчака в олекса да поръчам ми-то от ТО, но не мога да преценя черно или златно....обичам черните телефони, заради вида когато им е изключен дисплея как всичко става едноSmile) Но пък и това златисто/сребърно винаги ми е допадало и заради това питам. А няма как да го видя на живо...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Не е много жълт. Поне аз не съм имал друг телефон с такъв цвят . При този като му изключиш екрана му виждаш златното отгоре отдолу. Ще ти кача снимки на моя , преди 2 дена е сниман.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Благодаря, харесва ми! Само се обърках има един път глобален ром с ота ъпдейт и езици, но има и къстъм който има повече езици и български? Само това ли е разликата? Ако искам БГ ще имам като глобния ром просто с добавен бг език или? И май накрая ще тегля майна на всички скъпи телефони и ще поръчам през DHL едно нормално mi5, че гледам е под 300 долара....поне няма да ме е яд каквото и да стане и ще съм доволен. А и си е ъпгрейд спрямо сегашния MX4.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Моят е с Глобален ром, има български, но не е преведен на 100%. За пример дори папката "Галерия" е на английски Smile.   Поръчвай Ми5-цата и няма да съжаляваш.
Цитирай

@mejdupraznika, твоят "глобален" ROM явно е къстъм и без OTA ъпдейти, защото в оригиналния български език просто няма.

 
Цитирай

Аде ся няма. Аз съм с 6.9.29 глобал и има. Но не мога да кажа на какво ниво е преведен.


Цитирай

@lada2107, при теб ся може и да има. Става въпрос за официалния Global Stable - Version: V8.0.2.0.MAAMIDG. Не става въпрос за Developer ROM, който го имаш ти.

 
Цитирай

След като взех телефона и го включих, провери автоматично за Ъпдейти, изтегли си ги и ги инсталира. Незнам какво що.
Цитирай

@mejdupraznika, ако си dev. ROM - нормално е. Обикновено в петък за тях си има седмични ъпдейти.

 
Цитирай

E нали ставаше въпрос за официалния Global Stable ? Май и ти не знаеш за ко стаа въпрос ?


Цитирай

@lada2107, ще те помоля да пишеш постовете на нормален български език, а тези  - "ся", "ко", "стаа" и подобни междуметия си ги остави за комуникация с твои приятели и близки. Иначе по темата : търговци от Китай не предлагат MI5 с инсталиран dev. ROM, а в повечето случаи е с флашнат официален Global  Stable или къстъм ROM, където може и да има български език. И точно затова тези ROMове се дискутират в темата "От къде ще закупите своя MI5" защото при закупуване на устройството евентуално ще бъде с един от двата. Съвсем друг е въпроса с какъв ROM може да се използва след това. Мисля, че има разлика.

 
Цитирай

Еми тогава да се придържаме към темата. Но това не значи, че знаеш за какво става въпрос. А и си мисля, че пишем във форум, не на матура. Ако бяхме на матура, в изречението "Съвсем друг е въпроса с какъв ROM може да се използва след неговото закупуване." щяха да бъдат намерени доста грешки. Надявам се да ползваш по-вярна пунктоация с твои приятели и близки.

Уека вечер.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)