Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*****BackToLife РОМ***** от genchoili
#51

И така . Време е за малък ъпдейт по рома . В този пост ще намерите всички необходими неща за сваляне и начина на тяхното инсталиране.

1. BackToLife v7 Update 
2. Опция за звънене с повишаващ се ИЛИ без повишаващ се тон на звънене
ВНИМАНИЕ : Всеки ,който е флашнал тази опция от предния пост трябва да флашне ТОВА . След флаша на архива изчистете далвик и кеш и рестартирайте .

Така и сега малко за допълнителните настройки ,които трябва да направите ръчно след флаш на ъпдейта от т.1

В пост 1 ще намерите приложението SQLite Editor ,както и как се работи с него.Повтаряте всички стъпки по снимките 1,2,3 и 4.
На снимка 4 в полето за търсене пишете следното (без кавичките) " notification_panel ". 
После следвате новите снимки от този пост.На местата показани на тях трябва да добавите " Toolbox;FloatingMessage; "
След като сте готови рестартирате и два нови бутона ще ви се добавят в бързите настройки.
Ако някой нещо не  е разбрал да пита без да се притеснява в темата.  Cool

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
Аксесоари
#52

Благодаря. Как да сложа цветната тема за времето от ноте 4 на нова лауджър? Излиза ми само лайт версията. На стоковия лауджър работи перфектно. Изчезнаха ми и известията за непрочетени на нова лауджера. И приложението sqlite не виждам.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#53

Колега при мен излизат и двете. Може да се види на снимките. Относно не прочетени си провери настройките на Тесла и на Нова лаунчър. При мен си работят. Sqlite editor програмата може да намериш в пост 1 от темата.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#54

Не намирам там това приложение в последните 4 полта. Да узлезе ми уиджета.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
Така ми излиза на нова лауджера, на стоковия е ОК.
Нямам settings storage.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#55

Приложението е в ПОСТ 1. Точка 7 - допълнителни неща за рома

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#56

(2016-08-16, 08:45:05)genchoili написа:  Приложението е в ПОСТ 1.  Точка 7 -  допълнителни неща за рома

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Намерих го. Но виж третата снимка, нямам приложението setting storige=

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#57

Не може да го нямаш. Презареди приложението и провери.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#58

Три пъти го преинсталирам.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#59

Пробвай с това в прикачените файлове. Махнах приложението, инсталирах го отново и веднага всичко си намери.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#60

(2016-08-16, 09:06:34)genchoili написа:  Пробвай с това в прикачените файлове. Махнах приложението, инсталирах го отново и веднага всичко си намери.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Същата работа. Довечера ще префлашвам на ново всичко. То това приложение и преди не бях го инсталирал и всичко си работеше, а сега ако не го инсталирам проблем ли е?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#61

Не не е проблем но няма да може да си добавиш двата тугъла в бързите настройки за Тулбокс и АирМесидж

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#62

(2016-08-16, 09:19:50)genchoili написа:  Не не е проблем но няма да може да си добавиш двата тугъла в бързите настройки за Тулбокс и АирМесидж

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ОК. А защо уиджета за времето на нова лауджера е по различен от този на стоковия? Втората снимка.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#63

Това трябва да питаш този който прави Нова лаунчър. Аз така или иначе не го ползвам.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#64

(2016-08-16, 09:40:01)genchoili написа:  Това трябва да питаш този който прави Нова лаунчър. Аз така или иначе не го ползвам.

А кой лаунчър да ползвам да работи коректно?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#65

Стоков или друг ако си харесаш в маркета.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#66

Тука нещо не е както трябва.Платих програмата в Google market.Изтрих я и сложих твоето apk от предния пост.Въпреки това Setting storige липсва!
Цитирай
#67

Добре де. Като влезнете с рут експлорер в system/priv-app имате ли приложение SecSettingsProviders.apk?
Сложете на СуперЮзър да позволява всички заявки и пробвайте пак да пуснете приложението.
Просто няма начин да го нямате това приложение в system/priv-app и следователно трябва да се покаже в SQlite Editor.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#68

Имаго в руун експл. Но не и в sqlite.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#69

    Тука си е:
Пробвах пак на ново,с разрешен супер юзер,но не откривам нищо:
   
Цитирай
#70

Хайде един от двамата да ме намери на скайп : evgencho81 да видим какво става . При вас даже и Сетингс ги няма в SQLite .
Пускам си скайпа и ще чакам.

Вчера съм си преинсталирал рома и съм инсталирала ъпдейта и нямам никакви проблеми.

Пробвайте и ако нямате инсталиран Busybox да ги инсталирате от маркета(безплатен е) и да си ъпдейтнете busybox .
След ъпдейта пак пробвайте с SQLite Editor


ЕДИТ : Обратно на линия ! 
Рефлашнах рома на чисто с пълен формат(system,data,cache,internal) , после флашнах зипа за избор на CSC , след това ъпдейта за версия 7 , зипа за новото 3минит и зипа за 3С тулбокс . След като телефона стартира,сложи си всички ъпдейти от маркета  си ъпдейтнах SU както то си искаше след ъпдейт на приложението от маркета.Рестартирах и си инсталирах САМО и ЕДИНСТВЕНО SQLite Editor .
Пуснах го и той веднага си видя всички неща ,които ми трябват да добавя бутоните в Бързите настройки.

Значи проблема не е в никой от файловете ,които съм дал тук . Т.е проблема е във вашите телевизори :-)
Пробвайте да направите един фактори ресет през рекавъри и после първо да сложите програмката.


ЕДИТ 2 : Готов съм с мода за Систем със нормални цветове.Всичко ще бъде добавено в пост 1.

ЕДИТ : Пост 1 е ъпдейтнат с всички необходими файлове и инструкции за флаш на версия 7 на рома .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#71

(2016-08-16, 10:27:18)genchoili написа:  Хайде един от двамата да ме намери на скайп : evgencho81 да видим какво става . При вас даже и Сетингс ги няма в SQLite .
Пускам си скайпа и ще чакам.

Вчера съм си преинсталирал рома и съм инсталирала ъпдейта и нямам никакви проблеми.

Пробвайте и ако нямате инсталиран Busybox да ги инсталирате от маркета(безплатен е) и да си ъпдейтнете busybox .
След ъпдейта пак пробвайте с SQLite Editor


ЕДИТ : Обратно на линия ! 
Рефлашнах рома на чисто с пълен формат(system,data,cache,internal) , после флашнах зипа за избор на CSC , след това ъпдейта за версия 7 , зипа за новото 3минит и зипа за 3С тулбокс . След като телефона стартира,сложи си всички ъпдейти от маркета  си ъпдейтнах SU както то си искаше след ъпдейт на приложението от маркета.Рестартирах и си инсталирах САМО и ЕДИНСТВЕНО SQLite Editor .
Пуснах го и той веднага си видя всички неща ,които ми трябват да добавя бутоните в Бързите настройки.

Значи проблема не е в никой от файловете ,които съм дал тук . Т.е проблема е във вашите телевизори :-)
Пробвайте да направите един фактори ресет през рекавъри и после първо да сложите програмката.


ЕДИТ 2 : Готов съм с мода за Систем със нормални цветове.Всичко ще бъде добавено в пост 1.

ЕДИТ : Пост 1 е ъпдейтнат с всички необходими файлове и инструкции за флаш на версия 7 на рома .

Направих всичко по описания начин, но пак не ми се появи system setting в sqlite.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#72

Понеже вече така да се каже ми се изчерпаха идеите и след разговора с @zoovanka стигнахме до извода ,че разликата между двата телефона е само бутлодъра.
Затова поствам ТОЗИ линк към моя бутлодър. Флашва се през Один 3.10 в секция BL . 
Ако някой реши да се пробва да каже после дали нещата са се нормализирали .
Аз продължавам да търся и друг начин да ги добавя.


ЕДИТ: Пост 1 е ъпдейтнат с точка 8.3.3 за фикс на липсващите опции след ъпдейта на рома .

@dragodraganov и @zoovanka  - Линка в точка 8.3.3 е подменен с нов .Ако сте го флашвали си го изтеглете пак .Правилният файл за флаш е с името SettingsNEW3.zip . В него съм махнал някои неща,които липсват в рома и няма да имате неща в Настройки ,които да не работят.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#73

Здравейте. Много съм доволен от рома, ама много. Въпрос. Може ли менюто с настройки да се направи на една страница като на ноте 4 и и да се добавят ефектите на отключване?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#74

Ефекти на отключване имаш ако си флашнал SettingsNEW3.zip от точка 8.3.3. Вярно не са много но ги има. Ако не се лъжа 4 броя.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#75

Флашнал съм го ама.....

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)