Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Installation aborted.
#1
Sad 

Здравейте, пак аз но този път с друг проблем ! Когато си свалих последната версия на android L и тръгвам да го инсталирам нещо става вкарва ме в стоковото recovery и изписва installation aborted.! Бях на Kitkat използвах QFIL да се върна на android L но не на последната версия. И така се получи този проблем има ли някакво решение защото е много дразнещо да неможеш да си направиш последните ъпдеити
Цитирай
Аксесоари
#2

С коя версия на андроида си ? Lollipop s058 предполагам ?
Цитирай
#3

Значи когато се връщаш от лолипоп към киткат тогава ползваш тази програма  Downloader_Lenovo_V1.0.2 и като минаваш към лолипопа трябвати това рекавъри от този пост https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72930

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#4

Аз си флашнах L ама нещо като инсталирвам актулизацийте ми изписва Installation aborted и ме вкарва в рековъри искам да си кача Stock-ковия ром на андроид L защо мисля че тези фаилове които флашнах с QFIL не са оригинални и не ми дават да си направя актулизацийте затова се помолих ако някой може да ми помогне да направя последната актулизация или да си флашна оригиналния ром Smile Дано сте ме разбрали

Lenovo A6000 Update Error: "Your phone has not switched carriers an cannot be upgraded" (status 101) ето това ми изписва и ме вкарва после в стоковото рековъри
Цитирай
#5

Трябва да качиш ъпдейта от телефона на кома и да го разархивираш. Вадиш архивите system и bulgaria.ota , слагаш ги на сд картата и инсталираш първо system след това bulgaria.ota и си готов..

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#6

Адаш може ли малко помощ на скайп или фейсбук Big Grin
Цитирай
#7

Кажи с коя версия на Lollipop си.
1.Влез в Настройки после Информация Относно телефона
2.Кажи ми Номер на Версията.
Цитирай
#8

Kraft-A6000_S054_150915 искам да ида на Kraft-A6000-S059_160111 но ми изписва Lenovo A6000 Update Error: "Your phone has not switched carriers an cannot be upgraded" Ако може да ми помогнеш пиши стъпка по стъпка Smile
Цитирай
#9

Изтегли http://www.favnetsoft.com/2015/09/downlo...-s054.html и резархивирай Bulgaria.ota , сложи във SD картата Bulgaria.ota влез в рековъри и го флашни. След то инсталирай през OTA новата версия и готово Smile Няма да имаш проблем
Цитирай
#10

Може ли малко по простичко свалям качвам в сд картата инсталирвам българия ребоотвам и инсталвам онова в ъпдейтите така нали?
Цитирай
#11

1. Теглиш целия файл който е някъде към 1 ГБ
2. От него изваждаш само Bulgaria.ota
3. Слагаш във SD картата
4. Изключваш телефона
5. Натискаш заедно Бутоните за усилване, намаляне и за отключване и ги задържаш докато не извибрира телефона
6. Ще те пусне в Recovery mode
7. Навигираш с бутона за намаляне до Apply update from sd card
8. Навигираш пак с бутона за намаляне до bulgaria.ota
9. Натискаш бутона за Отключване
10. Ще започне да се инсталира файла
11. После рестартираш телефона
12. И инсталирваш новата версия S059 през телефона.

По просто няма някъде...
Цитирай
#12

Благодаря колега !! (cheer) случайно да имаш лаг на андроид 5.0.2?
Цитирай
#13

Ами имах да, и не само лаг, още суматия и проблеми има на Lolipopa затова не съм с него, като почнем от лага, после загряването на батерията при по продължително ползване, после бързото падане на батерията иначе другото що годе бива ама аз само заради тези 3 неща не ползвам лолипопа. А иначе опитай като направи един factory reset може и да се оправи проблема със загряването, а иначе има един процес който ти е пуснат, казва се com.qualcomm.location.XT като го спреш, ще усещаш по малко лаг можеби дори никаъв. Можеш да го спреш като:
1. Влизаш в Настройки
2. Приложения
3. Работещи приложения
4. Натискаш на com.qualcomm.location.XT и му даваш СТОП.
Когато рестартираш телефона ще ти се пуска отново рози процес, ще трябва да го спреш отново. Иначе това е като цяло, все още лолипопа е бъгав да се надяваме скоро да го оправят, че вече като гледам Lenovo k3 Note получи android 6.0, а ние дори още нямаме добър Lolipop 5.02 а трябваше вече да сме с 5.02 или 5.1 и то да работят както трябва. Да се надяваме да пуснат най скоро време нов ъпдейт който оправя нещата че да си ползваме Lolipopa и да чакаме за Marshmallowa.
Цитирай
#14

Е аз това го знам но тези ОTA и тези другите не са ми познати все пак съм на 15 не ги разбирам все още Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)