Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3G връзката не позволява ъпдейт на приложения от Google play защо?
#26

Значи наистина би могъл да последваш съвета на потребителя stm, в който пост насочва към преинсталиране на софтуера.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-04-11, 20:49:48)Monipeev написа:  Значи наистина би могъл да последваш съвета на потребителя stm, в който пост насочва към преинсталиране на софтуера.

Явно на сервиз ще го нося,току що сложих сим картата на таблет и там си тегли идеално...значи е софтуерен проблем!
Цитирай
#28

(2016-04-11, 14:51:40)fatalll написа:  google play Версия:6.3.1.6 B-all [0] 2697688
google play services Версия;8.7.03 (26451110-036)

Слагай това Google Play Store 6.4.13.C-all [0] 2754070 и кажи какво стана!

Не вярвам да е хардуерен проблем защото при споделяне си имаш интернет.
Ако то това не стане, тегли му резета и пробвай ... в сервиза първо това ще направят, и ще те бавят месец поне.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

(2016-04-12, 13:59:48)ИванМатин написа:  Ако то това не стане, тегли му резета и пробвай ... в сервиза първо това ще направят, и ще те бавят месец поне.

Той му е правил ресет.
Цитирай
#30

(2016-04-11, 20:55:48)fatalll написа:  Явно на сервиз ще го нося,току що сложих сим картата на таблет и там си тегли идеално...значи е софтуерен проблем!
Fatalll А случайно да си пробвал да изтеглиш настройките за интернет и ммс ? При мен беше така , просто си изтеглих настройките за интернет и ммс и се оправи Smile Пробвай и ми кажи дали се получи Wink

С каквото мога ще бъда полезен
Цитирай
#31

Сложи си Play Store v6.0.5 >> http://google-play.uptodown.com/android/...gar/340445

После трие кеша и данните наPlay Store и Google Play services >> рестартираш и пробваш ... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#32

(2016-04-12, 17:18:00)miran_tural написа:  Fatalll  А случайно да си пробвал да изтеглиш настройките за интернет и ммс ?  При мен беше така , просто си изтеглих настройките за интернет и ммс и се оправи Smile Пробвай и ми кажи дали се получи Wink

аз си имам настройките..

(2016-04-12, 17:54:10)rado__8 написа:  Сложи си Play Store v6.0.5  >> http://google-play.uptodown.com/android/...gar/340445

После трие кеша и данните наPlay Store и Google Play services >> рестартираш и пробваш ...  Smile

Радо,благодаря но пак нищо...вече всичко възможно направих.Един друг колега ми пусна подобен гугъл плей (по стара версия) и пак не стана.Чист софтуерен проблем,защото даже като го спра горе на барчето продължава да се върти и трябва да задържа на него и от там да го спра.
Цитирай
#33

Ти изчисти ли данните на Google Play services ...от Управление на паметта...а не само кеша?

Изпратено от моят SM-N910F

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#34

(2016-04-12, 19:38:17)rado__8 написа:  Ти изчисти ли данните на Google Play services ...от Управление на паметта...а не само кеша?

Изпратено от моят SM-N910F
Всичко каквото сте написал

ама първо инсталирам този или след като изчистя кеша?
Цитирай
#35

Първо инсталираш и тогава кеша и данните. Напиши ми версията на андроид с която си в момента.

Изпратено от моят SM-N910F

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#36

4.2.2 KitKat
Цитирай
#37

4.2.2 не е Кит Кат...4.4.2 е KK

Я пробвай с този инсталер и инсталирай всичко което ти каже...те са три неща >> https://drive.google.com/open?id=0Bzy8Kh...lBKLXdod0U


[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

Здравейте отново! Днес телефона пристигна от сервиз на емаг преинсталиран и пак не става работата...вече не знам какво да правя!

Някой имали стоковия ром на модела? В гугъл като напиша нищи не излиза....
Цитирай
#39

Здравейите отново! Тъй като и преинсталацията нямаше ефект какво друго остава? Няма ли програма,която да поправя софтуерни грешки или нещо от сорта? Приложение което да изчисти всички грешки в андроид системата или през USB? Андроид версията ми е 4.4.2 не можах да намеря и стоков ром за модела..Ако някой има представа за такава програма да сподели ако е възможно!!! Изполвах различни антивирусни но нищо.
Цитирай
#40
Sad 

Здравейте отново! Проблемът ми с 3g връзката където не иска да свяла или актуализира приложения от гугъл плея още няма решение! Направих следните стъпки много пъти:хард ресет,чистене на кеш,слагане на други версии на гугъл плей,чистене на прокси.Слагах картата на други телефони и си върви идеално.С нов акаунт пробвах да вляза,без резултат   Bu .Телефонът ми беше преинсталиран в сервиз на Емаг (Allview v1 viper s4g) и пак не даде резултат андроид (4.4.2 киткат)!
В началото си работеше идеално,но след време започна това!
Имали нещо друго което не съм пробвал?
Забелязах,че докато се опитвам да свалям с 3г горе стрелката мига два пъти и после спира,като се върна в гугъл плея и спра от там свалянето горе на бара си остава стрелката и като натисна върху нея не се затваря и трябва да задържа и да изчистя данните на "download manager" за да се махне! Или пускам wi-fi за да се махне само.Чистих кеша и на даунлоад мениджъра и не се оправя.
Извинявам се,че пиша за втори път тази тема!
Цитирай
#41

Личното ми мнение е, че проблема е софтуерен и е свързан с персоналната версия на Андроид за твоя телефон,. По принцип доста китайчетата имат един или друг проблем с маркета.
Цитирай
#42

Като неплатен лиценз примерно...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#43

Възможно,но се съмнявам....Румънска марка е!
Цитирай
#44

Румънска марка произведена в Китай, извини ме че ти го казвам, но май си дал едни пари на вятъра. Сега ако кажеш, че си го взел от емаг/също румънска шитня-поне за мен/. Връщай го от там където си го взел, докато не оправят проблема. След 3-ия път за рекламация на един и същ дефект си в правото си да доплатиш и да вземеш нещо нормално, па било то и самсунг!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#45

pepy1 Май това ще направя,но дали ще го вземат обратно,защото имах право да го върна 30 дни след закупуването му..а то минаха 5 месеца вече.
Цитирай
#46

Пробвай с този пост >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1257201

Също , ако си рутнат изтрий от папка hosts в намира се в etc всичко ... трябва да остане само 127.0.0.1 localhost

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#47

Ако не стане това, което колегата над мен е споделил, връщаш го в сервиз със същите оплаквания. След третото връщане в сервиз за един и същ дефект, продавача е длъжен: 1. да замени стоката с нова от същия вид  2. да доплатиш и да вземеш нещо по- скъпо  3. да ти върнат парите. Кое от тези неща ще се случат зависи от избора на клиента! Не съм имал предвид да върнеш стоката на продавача просто ей така. Докато устройството е в гаранция 2 години, можеш да го връщаш в сервиза за отстраняване на дефекта или на продавача за отстраняване на дефекта.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#48

Ще го дам на сервиз пак,но явно и 100 преинсталации да му правят пак няма да стане Smile . В сайта имат формуляр за връщане,рекламации и жалби! Попълвам каквото изискват и това е! Благодаря и весели празници!
Цитирай
#49

Здравейте приятели, и аз съм със същата диагноза или поне подобна щото моя все пак сваля през 3г ама когато си иска. От около месец имам Allview P6 Energy. По незнайно какви причини ако реша да изтегля приложение ми дава статус изтегля се, оная лента за изтегялнето се джурка постоянно но изтегляне не започва. Какво ли не съм правил и не ще и не ще, всички съвети за този проблем в страницата на гугъл съм изпълнеил, като почнеш рестарт на телефона, чистене на кешове, дата и час, ъпдейти на приложения, спирането и пускането на менъджера и нищо не помага. Иначе телефона има итернет браузва без дерт, ако пусна точка за достъп от него, телефона които се закача за моя телефон сваля приложенията без проблем. Но моя телефон продължава да не ще да сваля. Пускам ВИФИ и свалянето тръгва. Спирам ВиФи пробвам да сваля с мобилния и никъв проблем, все едно се отпушва. Минава се време, ден два, решавам да сваля с мобилния и нищо пак неще, зарязвам го, прибирам се в къщи опитвам пак и вече сваля, а ся кажете ми що за простотия се случва?? Явно ще следя темата за решението на проблема ако въобще има такова.

Allview P6 Energy
Цитирай
#50

Ми явно някъв бъг има най-вероятно! Моя утре отива на сервиз за втори път,пък да видим! И аз какво ли не правих и нищо!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)