Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.0.570 се появи за някои региони.
#76

Не се трие вътрешната памет, освен ако ти не избереш да се случи това.
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз само това намирам за възстановяване на фабрични и не намирам начин да си избирам


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#78

Дай надолу и ще видиш отметка Изтрий вътрешната памет.

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#79

Чувствам се все едно малоумен..
По-надолу от това няма. Не виждам отметки
Цитирай
#80

[Изображение: bd317f12c6f687fa90755d3d02f038c3.jpg]

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#81

Това, което съм ти пратил е от "дай на долу". Нямам такава отметка. Може да е заради региона на фирма.
Благодаря все пак за бързите отговори
Цитирай
#82

Да и аз ти пратих какво има надолу.

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#83

Тея от Теленор се оказаха големи боклуци...целият свят вече има новия ъпдейт,само ние се чудим кога ще го получим...

Sony Xperia Z3  
Sony Xperia XZ  
Huawei P40 PRO
Цитирай
#84

Да. Аз по принцип съм на М-тел. Предният път чаках да пуснат, а Теленора ги изпревари и минах със софт на Теленор, сега стана обратното.
А да попитам, ако мина на 6, мога ли после да върна 5.1 с флаштуула?

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#85

@IYI, Разбира се, ще можеш да върнеш версията която желаеш.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#86

Благодаря. Значи ще сложа сега М-Тел-ския да го видя.

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#87

Някой с андроид 6 да е забелязаш, че телефона не разпознава усб памет?

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#88

Моят телефон не иска да се ъпдейтне! Към Мтел съм! Изтегля си 980 МБ после се изключва, появява се логото на андроида, мисли около 30 секунди след което екрана става черен и се зарежда андроида все едно сега си включваш телефона! Не ми казва каква грешка дава! После пробвах още 2 пъти, но всичко се повтори! Някой има ли идея какво се случва?

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
#89

Аз моят го ъпдейтнах с Flashtool-а, защото бях с теленорския софт, а ми писна да чакам.

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
#90

Ще идва нов ъпдейт другата седмица, според мен.
Цитирай
#91

Проблемът още си е в сила! :Smile   Никой ли не се сеща какво да го правя този телефон, че собственикът му (аз) нищо не може да направи!

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
#92

@SAS80, Не си споменал как се опитваш да актуализираш.
През телефон или компютър?
Ако е през телефона, Каква е ситуацията с опит през компютър?
Вариантите са Pc Companion или Xperia Companion.
Да не забравяме и вариант, флашване на конкретния фърмуер на оператора, чрез програмата Флаштул.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#93

Някой има ли инфо за Теленор кога ще пуснат update-а ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#94

Всички опити са през телефона! През компа не съм се опитвал, защото не съм сигурен дали ще се справя!

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
#95

@iliev72, Дори самите служители на оператора си нямат идея за вероятното време на освобождаване на тази актуализация, а само дават празни предположения, ако въобще се решат на такива в някои от клоновете разбира се.
Търпение или флашване на софтуер чрез Флаштул, е решението на този етап.

П.п. SAS80, Самата програма те напътства за стъпките по време на самата процедура, ако те информира за наличен ъпдейт след свързване на телефона с компютъра.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#96

(2016-05-21, 01:02:19)r1nftw написа:  Моят е от Техномаркет и също все още няма ъпдейт.

При мен проблемът е същия... Confused Има ли смисъл да си играя да го флашвам и да му инсталирам 6.0 или по-добре ще е да изчакам да ми излезе официален... Huh  Иначе телефонът го ползвам през повечето време с карта на М-тел, а от време на време я сменям с слагам глобулската (един-два пъти месечно, ако съм си изхабил мегабайтите Big Grin)
Цитирай
#97

Готово! Ъпдейтнах го! През компа стана наистина лесно! Благодаря Ви за съдействието!

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
#98

Видях в xda, че се слага в бетата опция softy charging. Някой може ли да обясни какво точно представлява, ако си има на идея?
Цитирай
#99

Ще се зарежда по-бавно телефона, за да не захабява толкова батерията в дългосрочен план.

Демек в годините батерията ще си запазва повече капацитета, за сметка на по-бавно зареждане и по-малко живот между отделните зареждания.

Това ще е опция, която ще можеш да я включваш и изключваш.
Цитирай

Така...
След вече сигурно месец от както ви писах за проблема с инструментариума, днес (тъй като имах чак днес възможност достъп до лаптоп) реших да се върна на 4.4.4 и направих заводски настройки. Все още нямам инструментариум.
Моля за съдействие и благодаря предварително!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)