Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.0.570 се появи за някои региони.

Колеги! Някой ще ми отговори ли, че да знам какво да правя!?  Undecided
Цитирай
Аксесоари

Сам си решаваш. Аз си чакам моя update от Telenor.

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

На всичките, на които ви се актуализира към ММ с версия 6553 ли сте или има и с 6603?
Цитирай

И D6603 има този ъпдейт.
Цитирай

Тези от Теленор се оказаха големи боклуци...Сигурно до Нова Година трябва да чакаме за ъпдейта...Егати смеха...

Sony Xperia Z3  
Sony Xperia XZ  
Huawei P40 PRO
Цитирай

Никой не те спира сам да си го ъпнеш без да чакаш.

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

Аз съжелявам, че го сложих. Сега ще поправя тази грешка и ще си върна 5.1

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай

Някой да е получил ъпдейт за .575? Стамина моуд? Знаете накъде бия Smile
Цитирай

Некой да знае нещо за Плъхеленор колеги, че мн. го забавиха бе със 5цата сякаш не беше така, знам ли!
Цитирай

аз съм с 575, но стамина няма

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай

Никой не ми отговори как да си върна инструментариума. Реших да попитам Мтел онлайн. Обясниха ми, че картите с 4G вече нямали такъв (а старата ми карта я смених с нова заради 4G-то, понеже не поддържаше и за смяната онлайн съпорта не знаеше)
Някой да сподели дали на този оператор с нова карта поддържаща 4G няма инструментариум, по възможност.
Цитирай

Е за какво ти е пък толкова този инструментариум?
Това приложение няма ли да ти върши работата: https://play.google.com/store/apps/detai...d.selfcare
Цитирай

Защото е по - удобен за ползване, как защо..
То това приложение дали ще ползвам или ще вляза в сайта им - все тая е..
Цитирай
Exclamation 

Защо ли нищо не се променя в Мтел и не мога да разбера защо хората продължават да са техни абонат ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

(2016-07-13, 17:48:46)galaxyhopper написа:  Защото е по - удобен за ползване, как защо..
То това приложение дали ще ползвам или ще вляза в сайта им - все тая е..
Е как, стартираш приложението и веднага си виждаш сметката.
Нищо общо със сайта им, където всеки път трябва да се логваш.

Sent from my Leo toy using Tapatalk.
Цитирай

Защо ли? Защото дори и след като моята приятелка си смени плана, който беше на лооп, то продължава на мен да ми числи безплатни минути към нея, въпреки, че не е на лооп Wink
Плана ми:
2000 мин към всякакви към лооп
1000 смс към мтел
160 национални
Интернет някакви 250мб, които ми стигат за телефон (колкото да си пусна вайбъра и фейса)
Цена: 13,90.
Ако ми намериш по-добър план - веднага ще се преместя, но няма как да стане.. Преди бяха по-големи нещата, които получавах, но двугодишния договор отдавна изтече.

А за това приложение сигурно и бутон за интернет трябва да се включва. Името и паролата ми са запаметени автоматично, така че файда..
Цитирай

Повечето оператори вече имат оферти за пренесен номер, за 15 лева дават над 1000 минути към всички и 5-6000 MB интернет.

И един безплатен съвет от мен. Ако толкова ти се остава на Мтел... Ти си с изтекъл договор, пренеси си  номера на Bob за един месец и след това отново го пренеси в мрежата на Мтел. По този начин Мтел ще те третират като клиент пренасящ номер и ще ти дадат гореспоменатата оферта без проблем.

То и сега могат да ти я дадат, но трябва да си по-устат, да ги заплашваш по офисите, че ще се махнеш от тях... служителите имат право да дават индивидуално оферти, но по тяхна преценка. Ако имаш познат в Мтел, той веднага би ти свършил работата.

Ако не стане, остава варианта с пренасяне за 1 месец към боб.
Цитирай

Ползвам доста смс-те. Не ми се рискува и да се надявам някой ден да ми се падне план с толкова смс-и. Всички предлагат само минути и нет. Нет на телефона както казах ми трябва колкото да си вървят приложенията. Никога няма да ми стигнат мб-те. Смс-те ги ползвам за чат. Средно по 500 на месец хабя
Цитирай

Ясно. Късмет тогава Smile

Ама с тоя план... замисли се другия път да си взешем двусимова версия. Така едната карта ще ти е тази (за разговори и смс-и) а втората можеш да си я вземеш само за данни, примерно нещо от сорта на 7 лв 3000-4000mb
Цитирай

Някой има ли идея какво става с Update в Теленор ?!

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

Вие няма да имате андроид 6, съжалявам. Объркал си оператора Big Grin

Сваляй Xperia Companion и ъпдейтвай
Цитирай

Да, успех с това Smile  Само дето надписа "Your device is up to date" някак си ме възпира Big Grin Телинора не си дава зор така, че може би ще дойде с появата на 7-цата .

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай

И Виваком са същите мърди, така че май само Мтел пусна ъпдейта на шестицата

Gesendet von meinem D6603 mit Tapatalk
Цитирай

Виваком нямат свой ром Smile

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай

моят е от Технополис, не чаках за 6, ръчно го флашнах, но нещо не останах доволен от живота на батерията и сега точно ще се върна на 5.1.1

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)