Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.0.570 се появи за някои региони.

А аз се моля Теленор да не пуснат 6-цата, защото после постоянно ще иска обновяване.
Z3-ката ми е от мтел, сложих си на теленор понеже първи пуснаха ъпдейта на 5.1. После с голямо чакане за 6 пак върнах на мтел. След 2 седмици тестове, освен бързо падане на батерията и спиране на опцията за USB памет ( то опцията си я има, но просто не работи) други "подобрения" не видях, освен визуални.
Върнах си 5.1 на Теленор и сега се моля да не пуснат 6-ца.
Z5-цата си също я държа на 5.1 поради същата причина, но ме нерви постоянното съобщаване за обновяване.

Send from my Xperia Z3 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Проблемът е че не ми идва ъпдейта зa marshmallow взет е от технополис и съм на мтел..пише ми че съм със най новият.а той е lollipop.
Цитирай

@jenkinsJr, Не може да се счита забавянето на дадена актуализация за някакъв проблем.
В случая вероятно си с номер на персонализация 1288-7914, който софтуер е за Централна Европа и не е единственият регион с липса на актуаизаця до Андроид 6.
Два от операторите ни също са в списъка с изчакващите, като един от тях също използва устройства за точно този регион.
Не е сигурно, но нищо чудно да се стигне до прескачане на точно тази компилация на Андроид 6 и е възможно да получите направо 23.5.A.1.291 (Маршмалоу), защото дуал версията с номер 1290-6761, също е за ценрална Европа и вече е с налична актуализация до точно последната компилация 23.5.A.1.291
Времето ще покаже.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Малко инфо (официален отговор от Теленор):
"Здравейте г-н Лалев,
При извършената проверка получихме информация, че клиентите ни ще получат ъпдейт - Android 6.0.1 за моделите Z3 и Z3 compact до 12.08.2016 г....."
Цитирай

Най-сетне пристигна Marshmallow!! От 2 дни съм с прословутия ъпдейт (ъпдейтнат през Xperia Companion) и наистина чакането си заслужаваше. Близкалката хич не ми допадна и направи телефона ми меко казано бавен. Но сега с Marshmallow (23.5.A.1.291) устройството лети. Визуално също ми харесва повече от предишната версия. Изчистени са страшно много малки бъгове, но за сметка на това, бяха изключително дразнещи. Например когато се опитвах да набера даден контакт, телефона се замисляше за 1-2 секунди, а сега всичко се случва мигновено. Звукът, който се чува, когато се постави на зарядно, вече е по тих и по-приятен. Много удобна е функцията за изключване на екрана при двойно почукване. Нямам дрейн на батерията, въобще нямам от какво да се оплача. Много добра работа на Сони този път. Наистина. Оправен е и досадният бъг с Wi-Fi. На Лолипоп минаваше почти минута преди да се свърже към мрежата, а сега по-малко от секунда. Приложенията от маркета се инсталират светкавично и не се налага да чакам телефона да прави каквото и да било. С удоволствие си ползвам Сонито.

The world will be saved and remade by the dreamers.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)