Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщането на Motorola в България

Рендер Moto Z  : https://www.youtube.com/watch?v=PBF2geE64OU


Прикачени файлове
.png 8137995.png Размер: 48.78 KB  Сваляния: 51

 
Цитирай
Аксесоари

@bobyn - ей, прав си, благодаря, зарадва ме.
Еми значи септември ще боцкам новия форс+екстра батерията. Звучи ми перфектно.

Choosing...
Цитирай

Goodbye, Moto X; Hello, Moto Z
http://www.androidcentral.com/moto-x-lin...-line-year
http://pocketnow.com/2016/05/17/blass-mo...ing-moto-z

 
Цитирай

Какво да ги четем тези статии?Те хората вече ги обявиха като Z серия,това е от миналия месец.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Рендер на допълнителните модули на  MotoMods за Moto Z и тяхното предназначение :
Leaked MotoMods: Pico Projector, JBL Speaker & Hasselblad Camera

 
Цитирай

НОМАД, какво ти става, някой да не ти е хакнал акаунта?!

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Кратко представяне на Moto Z Droid/Z Force Droid :
https://www.youtube.com/watch?v=zGrDr0G3Bt4
https://www.youtube.com/watch?v=RQIXb4KyntY

 
Цитирай

Чудесни са телефоните и модовете са измислени доста хитро.
Цитирай

Супер телефони, ама как сърце им даде да сложат на нормалната Z-ка такава мизерна батерия. 2600мах.... аз не мога да повярвам. Като знам старата ми S6-ца със същия капацитет как едвам едвам правеше по час и половина SoT, направо се изприщвам.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Смайли,
да но е 5.19мм само...A и има "гръбче" с допълнителни 2220 mAh, с което си решаваш проблема ако ще имаш нужда от пауър.
Цитирай

Предпочитам 4000 на форса и 2220 допълнително. Smile

Choosing...
Цитирай

(2016-06-10, 16:35:00)MUFC написа:  Смайли,
да но е 5.19мм само...A и има "гръбче" с допълнителни 2220 mAh, с което си решаваш проблема ако ще имаш нужда от пауър.
Нито това че е толкова тънък е валиден компромис, нито гръбчето е решение на проблема. Аз (и предполагам не съм само аз) искам телефона ми да държи без да му купувам аксесоари за една торба пари (;

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Само да са направили този път камерата, ВЕЧЕ. Дано с OIS нещата да са по-добри.
Защо ръгат 21 мегапиксела? Не мога да разбера. Този сони сензор не ме радва.

Choosing...
Цитирай

^Ръгат 21 Mpx, та да не плащат много пари за девене на алгоритъма за обработка на снимката.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Не можете ли да схванете идеята? Батерията е малка, камерата няма да е достатъчно добра и пр. за да си купите аксесоар (гръбче), което да ви задоволява изискванията. Хората са помислили в перспектива. Телефоните са готини, на мен ми харесват.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Я какви интересни моделчета се вихрят из тази тема, дано се развият в правилната посока и ми харесва как се слагат модулите. Браво на МотОво това де Моторола или Леново Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

На мен са ми ужасно грозновати... Butt hey, that`s just me... Бих взел един такъв само ако е подарък.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

(2016-06-10, 17:30:03)emski_vas написа:  Не можете ли да схванете идеята? Батерията е малка, камерата няма да е достатъчно добра и пр. за да си купите аксесоар (гръбче), което да ви задоволява изискванията. Хората са помислили в перспектива. Телефоните са готини, на мен ми харесват.

Това с батерията бих го разбрал до някъде, ако и двата телефона които пуснаха бяха с жалки батерии.... ама форса е с доста прилични 3500 мах. Нищо общо с мизерните 2600мах на нормалния. Въпреки това за мен аксесоарите не са решение на този отдавна същствуващ проблем - съвсем в друга посока трябва да се мисли, не от къде и как да ръгнем още power банки (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Препратки към сайта на nixanbal:

Moto Z в България - кога, кой модел, на каква цена


Видео: Първа среща с Moto Z


Moto Z и Moto Z Force с официална премиера и допълнителни екстри с MotoMods

Доста добре! Очкавам ги с нетърпение Септември месец!
Цитирай

Moto Z Force няма да се появи в Европа. Дано до месец септември да се променят нещата и стигне до българския пазар.

 
Цитирай

То да стигне до Европа... В Европата е пълно с амазонки! Можеш свободно да си избереш от къде да го вземеш... Може и от MotoMaker-a направо да си го вземеш също.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

@Claping Monkey, може, стига да е ясен въпроса с гаранцията при покупка оттам.

 
Цитирай

Реално няма по-интересен и заслужаващ си телефон от Z Force, ф мумента  Androidbg


Цитирай

(2016-06-10, 17:39:41)Claping Monkey написа:  На мен са ми ужасно грозновати...  Butt hey, that`s just me... Бих взел един такъв само ако е подарък.

Ако говориш за модулите, имах в предвид, че са реализирани по добре от ЛъЖи примерно, отлепяш, облизваш и залепяш, но не си готов още Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Advanture AMP със защита от потапяне във вода


Прикачени файлове
.jpg 8217605.jpg Размер: 7.14 KB  Сваляния: 56
.jpg 8217618.jpg Размер: 7.1 KB  Сваляния: 55

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)