Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщането на Motorola в България

(2016-06-10, 17:17:01)Sloona написа:  Само да са направили този път камерата, ВЕЧЕ. Дано с OIS нещата да са по-добри.
Защо ръгат 21 мегапиксела? Не мога да разбера. Този сони сензор не ме радва.

От къде сигурна информация, че сензорът във Force е на Сони?! Може ли повече инфо, че не намирам... Zuk 2 Pro е със същите характеристики на камерата като на Moto Z, но е със сензор Samsung 2M8 ISOCELL. Да не се окаже същата 13 МП камера и във версията на Мото за Европа...?


132
Цитирай
Аксесоари

Verizon вече има предварителна информация за Moto Z/Z Force на официалния си сайт. Но цени още няма. За повече инфо тук

 
Цитирай

Хмм, интересна информация.
http://www.mobilebulgaria.com/news/37956...%B0-moto-x

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Да, за сега така се отчертават нещата : http://www.ubergizmo.com/2016/06/moto-z-...ng-moto-x/

 
Цитирай

Ето малко ориентировъчна цена на модулите... http://m.gsmarena.com/motomods_accessori...-18804.php
Цитирай


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Moto G4 Camera, File Manager, TimeWeather widget & bootlogo. За сваляне тук

 
Цитирай

MobileFun вече предлага на преордер модулите Moto Modz за MotoZ
JBL SoundBoost - £60.00
Insta-Share Projector - £229.99
Tumi PowerPack 2200 mAh - £70.00
Tumi Wireless Charging PowerPack 2200 mAh - £80.00
За повече инфо тук

 
Цитирай

Понеже и тук звукът на слушалките е през usb порта само да ви кажа ,че при мен на Le max 2 е така.Днес дойдоха новите ми слушалки CDLA HD с директен вход към usb.Звукът от power amp при 24bit .аудио и dolby atmos е сууупер.Ако тук използват подобна технология няма да съжалявате за 3.5мм жак.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

(2016-06-14, 20:01:27)NoMaD написа:  Moto G4 Camera, File Manager, TimeWeather widget & bootlogo. За сваляне тук

Не знам защо, но този апк файл за камерата не иска да се инсталира при мен като standalone app. Някой да го е инсталирал успешно (и ако да - как)?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Тапети Moto Z : http://www.techdroider.com/2016/06/downl...apers.html

 
Цитирай

(2016-06-16, 10:46:47)NoMaD написа:  MobileFun вече предлага на преордер модулите Moto Modz за MotoZ
JBL SoundBoost - £60.00
Insta-Share Projector - £229.99
Tumi PowerPack 2200 mAh - £70.00
Tumi Wireless Charging PowerPack 2200 mAh - £80.00
За повече инфо тук
Прибавяме тези цени(или поне цената на батерията) към цената на телефона и се получава нещо от рода на €530-550,което мисля ще в рамките на разумното...Smile

[Изображение: ef6abef103635d48adc06cf1ebc0d94a.jpg]

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай

Moto X 2016 в GFXBench: Helio P10+3 GB RAM

[Изображение: 9f3e79913daa90fcf1e9a0d35f11a16f.jpg]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Явно Леново искат да затрият марката, готино...
Този процесор просто е такава повърня, че не мога да повярвам кой е решил да го сложи в този телефон...

Choosing...
Цитирай

Изобщо има ли смисъл от X серия,при положение,че G серията вече е напълно задоволителна..не очаквам да предложат със X нещо по-различно.И със тоя пиклив процесор просто нямам думи..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Явно ще е така:
G - нисък
X - среден
Z - висок клас
Цитирай

Всички правят Z, други букви няма ли?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Явно няма странна работа

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Wink 

Може да сложат Я вместо Z  Smile

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай

Moto G4 и G4 plus вече са налични в немския Амазон
249/299 евро
Сигурно съвсем скоро ще са и тук
Цитирай

Moto Z UI...Smile

[Изображение: 69b0b06b4854fc4c3d81b1d440e2c426.jpg]

Според непотвърдена информация,цената на Moto Z Force в Китай ще е 5299 юана($800),като в нея влиза и допълнителната батерия.....Цифра си е,но пък....Никой не ни задължава...Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай

Moto UI подозрително напомня lenovo UI. Какво стана с чистия Андроид?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Ееееее, това ако се окаже вярно ще ме откаже от марката. Освен нексусите, имах вариант с Моторола, но уви... Чудя се всички производители защо се опитват да постигнат някаква пошла "уникалност" с UI-то!?
В ръка съм държал почти всички марки с техните им т.нар. Операционни системи и UI-та - нито едно, ама нито едно, не ме е привличало и допадало. И съответно се завръщам към чистия анроид - NEXUS.
Леново, а и ВСИЧКИ китайски производители, ми затвърждават впечатленията - много слаб софтуер върху добър хардуер.
Цитирай

Така ще е само за Китай(евентуално).

http://www.gizmochina.com/2016/06/22/mot...s-vibe-ui/

Китайските потребители не харесвали чистия Андроид,а и повечето услуги на Google не могат да се използват в Китай.
Цитирай

И мен ме съмнява да пуснат световните версии с този UI. Според мен ще запазят нещата и за в бъдеще.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)