Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 7 -представен на 2.08.2016

(2016-10-01, 16:23:02)MMJ написа:  Определено айшита продължава да изостава с камерата, нищо че е двойна.
Камерата на Note7 го размаза.

Все още не съм се отказал от Note7, телефончето се очертава най-доброто за годината. Не знам колко време им трябва на Самсунг да ги сменят, че вече нямам търпение Big Grin
Цитирай
Аксесоари

И аз се бях навил, Ноо ми изгубиха доверието. Вече съм с S7.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай

Като знам,че при нас всичко е назад с времето, докато пристигне ноут7 в България и почнат официалните продажби(от магазин, не с предварителни поръчки) май май ще дойде време и за премиерата на S8..

Ако не се лъжа GALAXY S- серията винаги излиза Февруари-Март, да ли ще спазят традицията? или оставят за по-нататък?

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

(2016-10-03, 00:34:43)Galaxysport94 написа:  Като знам,че при нас всичко е назад с времето, докато пристигне ноут7 в България и почнат официалните продажби(от магазин, не с предварителни поръчки) май май ще дойде време и за премиерата на S8..

Ако не се лъжа GALAXY S- серията винаги излиза Февруари-Март, да ли ще спазят традицията? или оставят за по-нататък?

Тези с предварителни поръчки трябва вече да са започнали да ги взимат. А за другите си мисля, че би трявало до края на месеца вече да са пуснати.
Цитирай

Моля Ви, ако някой има идея от къде мога да си купя спешно един черен безопасен Ноут 7, нека да сподели, става дори и по-скъп. Ако на някой му сменят с нов, а той си иска парите, аз ще му го платя. Приемам идеи, но искам най после да успея да си взема един черен. Предварително благодаря на всички за идеите.
Цитирай

Не знам за теб какво значи "спешно", но за да ти направя кефа мога да звънна утре в Самсунг и да ги питам могат ли да заменят моя сив, двусимов с черен едносимов и дали може да стане тези дни.
Цената е лесна, но не знам дали ще се получи нарианта "спешно".
Иначе знам какво е човек да има много мерак за нещо и бих ти направил услугата, доколкото зависи от мен.
Цитирай

Много ти благодаря. Оценявам го. Попитай ги от Сами и аз съм на среща. Тази седмица май никаде няма да го доставят. а иначе спешно ми е. Чакам го от месец и половина.
Цитирай

Колеги, хайде сделките си ги правете на друго място. Това не е тема за тази цел.
Цитирай


Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай

(2016-10-03, 21:38:43)vladdark написа:  Колеги, хайде сделките си ги правете на друго място. Това не е тема за тази цел.

Приемам забележката и се извинявам!
Цитирай

Тези с предварителните поръчки чакат още :щ) на 16ти Август направих поръчката в мтелю

(2016-10-03, 14:43:54)stoyandim написа:  Тези с предварителни поръчки трябва вече да са започнали да ги взимат. А за другите си мисля, че би трявало до края на месеца вече да са пуснати.

Какво те кара да мислиш, че вече трябва да ги взимат тези с предварителните поръчки? Някаква информация ли имаш или просто си предполагаш?

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай

Заменен Samsung Galaxy Note7 се запали в самолет. За повече инфо тук

 
Цитирай

Нали беше забранено собствениците на ноут 7 да си носят телефона по самолети

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Не във всички авиокомпаннии.
Цитирай

ноут 7 ще стане доста популярен сред Джихадистите и Терористите Big Grin

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

След като се оказа, че изгорелия Note от AT&T наистина е бил от новите "safe" бройки, мобилните оператори в щатите се подготвят за масово връщане на този модел от страна на клиентите им.
Вече се появиха и слухове, че T-Mobile спира подмяната на Note7 както и, че подготвя изтегляне от магазините си всички налични нови Note7-ци. Това едва ли ще е краят на Note7, но би принудило Samsung  до оттегли модела от пазаря в Северна Америка.

Always looking forward
Цитирай

От къде се "оказа" тази информация,при положение че още се разследва случая
Цитирай

От агентите на епъл които вече са проучили случая, тъй като е на тяхна територия

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

До момента само от тях излиза "правилната"информация
Цитирай

Ами като не признаха какъв всъщност е проблема....Smile
В Китай положението е същото....Има няколко случая на гръмнали подменени телефони и според последното проучване почти 40% от собствениците на модела заявяват,че се отказват окончателно от Note 7....Катастрофата за Самсунг ще е пълна,ако се стигне до второ изтегляне.
AT&T също обмисля спиране на продажбите на Note 7:

https://www.bloomberg.com/news/articles/...te-7-sales
Цитирай

Това е пълна излагация от Самсунг , в крайна сметка да го спират модела и да се приключва с този цирк.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Времето е пари -много хора са го казвали! Питам за кога да излиза с този "ВЕЧЕ" стар чипсет 820, от края на февруари 2016, като вече излизат с 821, нищо чудно след някой месец да видим и 823 или 830 а и идват следващите флагмани -галакси 8 и др, началото на март.
Кой би инвестирал вече близо 1700лв за телефон със застаряващ чипсет, много го забавиха, трябва при всички положения заради забавянето да има осезаема корекция на цената.
Кой вече би го закупил освен най заслепените ботчета на марката... дори и подменените бройки излиза че са проблемни....
Цитирай

Корекция на цената няма да има. Може да го спрат и скоро на негово място да дойде ноте 8, на още по-висока цена. Тенденцията е такава.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай

(2016-10-08, 23:55:25)mgmchannel написа:  Времето е пари -много хора са го казвали! Питам за кога да излиза с този "ВЕЧЕ" стар чипсет 820, от края на февруари 2016, като вече излизат с 821, нищо чудно след някой месец да видим и 823 или 830 а и идват следващите флагмани -галакси 8 и др, началото на март.
Кой би инвестирал вече близо 1700лв за телефон със застаряващ чипсет, много го забавиха, трябва при всички положения заради забавянето да има осезаема корекция на цената.
Кой вече би го закупил освен най заслепените ботчета на марката... дори и подменените бройки излиза че са проблемни....
Колега, ако обичаш малко по-леко с изразите кой би си го купил. Има хора, които си харесват този "остарял" телефона, но това не означава, че са "залепени ботчета".

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Абе те Qualcomm може да си вадят един и същи чип с много минимални разлики всяка седмица. Това значи ли, че предишния вече е остарял и за нищо не става. За мен не значи нищо. 820 в близките 3 год. няма да има никакъв проблем, а като ги гледам с 821 ползеат едно и също GPU. Значи не трябваше да вадят и LG G4 и LG V10, щото видиш ли, с по-стар чип са от LG Flex 2 и за нищо не стават. И сега аз като не съм взел Флекс 2, а съм взел V10, съм заслепено ботче, нали така mgmchannel?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)