Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нотификациите не се показват когато е през мобилен интернет
#1

Здравейте, имам следния дразнещ проблем. Това беше и на предния ми телефон (Note 3) сега го забелязвам и тук.
Когато пусна мобилен интернет не получавам веднага нотификации и зареждане на информацията от приложеният.
Например Gmail има 3 нови писма но докато не отворя програмата или не получа ново писмо по време на пуснатия интернет не ги получавам.
Като пусна Wifi веднага изкачат нотификации от Gmail писма , от facebook, facebook одобрени реклами и т.н.т.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не е забранена Background data?
Цитирай
#3

(2016-04-27, 12:40:14)hgeorgiev написа:  Да не е забранена Background data?

би трябвало да не е , от къде се прави да видя настройката все пак
Цитирай
#4

Settings > Data Usage > Background Data

дай и On, и виж дали имаш отметки на gmail и другите приложения

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

(2016-04-27, 12:58:08)Legend написа:  Settings > Data Usage > Background Data

дай и On, и виж дали имаш отметки на gmail и другите приложения

Благодаря, беше си включено уж. Явно се бъгва нещо само понякога. Защото ако ми е пуснат интернета и получа имейл го показва , но ако съм бил получил преди писмо преди да е пуснат интернета не го показва.
Цитирай
#6

Чакай, чакай... Искаш да кажеш че не получаваш нищо "преди да е пуснат интернета"...?

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#7

(2016-04-27, 22:25:39)thedeivis написа:  Чакай,  чакай... Искаш да кажеш че не получаваш нищо "преди да е пуснат интернета"...?

Ами горе долу да ,не се актуализират имейлите (понякога само идват) нотификации от facebook си идват, но примерно нотификации от facebook ads не идват ,а като мина на Wifi изкачат и те и всякакви други изведнъж
Цитирай
#8

Изключи си Пестене на енергия и виж дали има разлика >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1273132

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

(2016-04-28, 02:00:25)rado__8 написа:  Изключи си Пестене на енергия и виж дали има разлика >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1273132

Аз не ползвам режима пестете на енергия. От време на време ми се показва APP POWER SAVER и там да избереш кои приложения не ползваш често да не работят на заден фон. Но Gmail там го няма за да му дам OFF ,а и аз го ползвам всеки ден , а там се включват когато не се ползват над 3 дни.
Одеве тествах - пуснах си интернета и си изпратих от друг поща email. Чаках 5 минути и не го получавам. Отключих си телефона и пак нищо. Цъкнах на Facebook и хоп ми зареди и emaila Smile
Цитирай
#10

Изчисти си кеша и данните от управление на данните на Google Play services после и на Google Play , Gmail от Диспечер на приложенията >> Всички. Рестартирай и виж дали ще има разлика.

Изпратено от моят SM-N910F

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)