Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камера на Samsung Galaxy s7 edge
#1

Здравейте! Искам да попитам някой знае ли дали на камерата,светкавицата и home бутона на  Samsung Galaxy s7 edge има защитно фабрично фолио.Тъй-като забелязвам драскотини на светкавицата и се чудя дали има фолио и то да се е надраскало,или се е издрала светкавицата

Благодаря предварително!
Аксесоари
#2

Няма протектори. Капакът на светкавицата и сензора за пулс е пластмасов и се драска лесно. Камерата и сензорът за отпечатъци са уж от някакво подсилено стъкло, но не толкова колкото горилата и се драскат по-лесно. Особено за сензора за отпечатъци четох мнения в чужди форуми, че при някои са се появили драскотини след няколко седмици не много сериозно употрeба. Моите за щастие не забелязвам да са се надраскали все още, след почти 2 месеца.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
#3

Чудесно.Нямам думи просто...една кофа пари ....и за какво?
#4

Какво се възмущаваш??? Че не са ти сложили целуфанче за протектор?  Или че не си си пазил апарата, който явно си взел за една кофа пари???
Продавай докато е време.  Facepalm1
ПС: Понякога се чудя, вие въобще знаете ли какво купувате...
#5

Не се коси колега. На моят С7 едж аз му разрязах стикера и още като го извадих, видях една точка на стъклото на камерата и две фини чертички на пулса и светкавицата. Просто качествения контрол е занижен при с7 спрямо с6 и пестят от стикерчета . Ама понеже е изчерпан при ментел и дисплея е перфектен, не се занимавах.

POCO F1
#6

Аз доколкото разбрах дори и хоум бутона не е от стъкло, а пластмаса. Както каза колегата по другите форуми има доста оплаквания за надраскан бутон и дори лющеща се боя на бутона. Може би нямаше да е зле да вземат идея от ябълката и да го направят сапфирен, не е чак толкова голям, че да имат огромни разходи.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
#7

да,за пореден път се убеждавам,че Apple е марката.Качество на високо ниво
#8

Kaкто писах по-горе - продавай дорде е време. Явно наистина не знаеш какво си купувал...
#9

Явно,да! Smile  Благодаря!
#10

(2016-05-02, 19:46:12)ilian4o написа:  да,за пореден път се убеждавам,че Apple е марката.Качество на високо ниво

те купуват много от частите си от Samsung, така че май и те не са ти вариант  Huh
Или ако ти е само за sapphire-a, става.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#11

Ами,не,човече,ама малко тъпо се получава.Имал съм няколко модела на Apple и няколко на Samsung.
Аз телефоните си ги пазя като очите.Винаги още с купуването слагам протектори и калъфи,и затова се дразня и не мога да допусна,че толкова пазен телефон ще се издере буквално от въздуха.При Apple никога не е имало този проблем.
#12

Аре стига с този епъл. Как па при мен без протектори не се издра от въздуха. Мисля че въпроса получи своя отоговор. Ключ.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)