Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът ми умря и не иска да се стартира.
#1

Здравейте,
Имам Samsung Galaxy S7 EDGE и днес след проведен разговор поглеждам телефона нищо не свети. Натискам бутоните за отключване, централния. Пробвах да задържа, пробвах да заредя телефона. Абсолютно нищо не се случва. Единствено не съм пробвал да махам сим и мемори картата. Някакви предположения или насоки какво може да се направи и от какво може да става така???
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай едновременно Power и volume down key за 7 секунди трябва да се рестартира

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Моя един път така го намерих мъртъв ,и аз пробвах доста неща,но единствено го събуди задържане на пауър бутона+ бутона за намаляне на звука,може да си го пробвал,може и нищо да не стане,но ако не си го пробвал опитай,нищо не ти пречи.Успех!
П.П. Legend ме е изпреварил,нищо, дано да стане по този начин.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

Колеги мерси за съвета. Телефона се рестартира и сега си работи както преди. За първи път ми се случва за месец и половина ползване. Това трябва ли да ме притеснява нещо и също има ли начин или настройка, която да направя за да не се случва втори път?
Цитирай
#5

Според мен това се случва, когато телефона се наблъска с много информация от мрежата, много ровичкане по него + инсталиране и деинсталиране на приложения. Трябва да му се прави от време на време един профилактичен рестарт ако телефона не го изключвате дълго време да речем с месеци. Такива неща ми са се случвали и на доста по стари телефони и това е решението, само че тогава решението беше като просто махнеш батерията.  Big Grin
Цитирай
#6

Това се случва заради некадърно написан софтуер.....Стига сте си измисляли абсурдни опрадания.....Smile
Цитирай
#7

Чакаме някой да напише по хубав софтуер тогава Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

Лесно е задържаш бутоните POWER+VOLUME DOWN+HOME докато не те вкара с Download режим след което си държиш Power докато не изгасне и не се пусне пак. На мен ми го прави 2 пъти на S7 с първия фирм който беше на телефона от тогава съм с 2 ъпдейта и нямам проблеми. Не е гаснал
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)