Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Български глас TTS Pro Premium

Ако ми е останало на някое устройство Primo 2,4 ще го погледна.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай
Аксесоари

Ок, възможно е да е само при мен проблема.
Лека вечер.

Huh
Цитирай

И при мене на iGO 2,4 iGO_Turkey_9.6.29.379219 ,Voice_TTS-Pro-Maria- v. 6,8 не работи . Не може да стартира. 6,6 работи.На Gift  няма проблеми.
Цитирай

И при мен на iGO 2.4 Voice_TTS-Pro-Maria- v. 6,8 не работи    [Изображение: sad.png]

Samsung Galaxy S7
iGO_9.18.27.687519/Jan 26 2017
Skin by Arimi/Vamibg...
Цитирай

И при мен на Primo 2.4 - версия 6.8 ме изхвърля, дори след триене на папка save и преинсталация на vocalizer_e.tts_1.0.2.3r.apk. С версия 6.6 няма дертове.
Цитирай

И при мен на iGO 2.4 Voice_TTS-Pro-Maria- v. 6,8 не работи
на IGO-Primo 2.4.29.636868 със скин diMka aP.133 Nk's ole BG
при стартиране светва за секунда iGO и се затваря.
върнах 6.6 - работи нормално

Eten X500, China GPS, Samsung Galaxy Tab 2 10.1,  Galaxy S3 mini VA, S4, S5
Цитирай

Който използва iGO 2,4 не е необходимо да слага TTS_Maria след версия 6,6. Новите версии са съобразени с новите възможности на NextGen и не допринасят с нищо в старото Primo. Очаквайте в скоро време нова версия който ще работи нормално и със skin Pongo. Също ще има update и на допълнителните речници.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

Здравейте,
Имам следния проблем:
Със Samsung Galaxy S7 (G930F) Android 6.0.1
Правя всичко както е описно в тема 1.
Всичко излиза както е по картинките,но като отида в Настройки/Език и въвеждане/Синтезиран говор
не ми излиза „Чуйте пример“.
Иначе всичко друго излиза така като е описано.
След това като отида в iGO_Avic правя настройки като е описано,но като сложа ТТS глас няма никакъв звук.
Цитирай

Виж пътя към папката VocalizerEX.Също и дали си сложил папката в съответствие на пътя по подразбзиране.
http://i.imgur.com/HipPiyf.jpg
Аз друга причина не виждам
Цитирай

(2016-11-08, 17:35:13)kiroji написа:  ....Всичко излиза както е по картинките,но като отида в Настройки/Език и въвеждане/Синтезиран говор
не ми излиза „Чуйте пример“....
На Samsung Galaxy S7 (G930F) Android 6.0.1 е Настройки - Език и въвеждане - Синтез на реч и там няма „Чуйте пример“, а има "Скорост на речта" и плъзгач Бавно - Бързо. Местиш плъзгача и чуваш примера с каква скорост говори.


Прикачени файлове
.jpg Screenshot_20161108-212201.jpg Размер: 58.13 KB  Сваляния: 116
Цитирай

Нова версия "Мария v. 7,2"
Версията е разработена да пасва възможно най-добре на "Nextgen_Gift". Според мен тази версия предоставя най-пълна информация.
Новите неща:
- пълна съвместимост с последните скинове на Arimi - Vami и Pongo
- пълно известяване на метео условията
- премахване на някои грешки
Тези които ще се разровят във вътрешността на версията сигурно ще забележат някои грешки в граматиката на определени думи и изрази. Повечето от тях са направени нарочно за да паснат с новия "регулярен речник" на колегата Yuli_D  който е в процес на развитие. Тук е мястото да благодаря и на колегата vla_don за помощта при тестването на различни варианти.
Добавил съм и нов "потребителски речник" (благодаря на всички които са участвали)
Както писах в началото новата версия е съобразена с последната версия _Gift и е възможно да не работи с по-старите версии на Primo.
Напомням на тези които ще сложат новия потребителски речник, че е необходимо да направят restart на телефона или таблета за да влезе в сила новият речник.
Ако се появят някакви проблеми изтрийте папка "save" като разбира се запазите bakup  на старата ако имате някои специални настройки.
Сваляне на "Мария 7,2" и "потребителския речник" от: 1-я пост


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

(2016-11-09, 00:37:55)pa19 написа:  Нова версия "Мария v. 7,2"
Версията е разработена да пасва възможно най-добре на "Nextgen_Gift". Според мен тази версия предоставя най-пълна информация.
Новите неща:
- пълна съвместимост с последните скинове на Arimi - Vami и Pongo
- пълно известяване на метео условията
- премахване на някои грешки
Тези които ще се разровят във вътрешността на версията сигурно ще забележат някои грешки в граматиката на определени думи и изрази. Повечето от тях са направени нарочно за да паснат с новия "регулярен речник" на колегата Yuli_D  който е в процес на развитие. Тук е мястото да благодаря и на колегата vla_don за помощта при тестването на различни варианти.
Добавил съм и нов "потребителски речник" (благодаря на всички които са участвали)
Както писах в началото новата версия е съобразена с последната версия _Gift и е възможно да не работи с по-старите версии на Primo.
Напомням на тези които ще сложат новия потребителски речник, че е необходимо да направят restart на телефона или таблета за да влезе в сила новият речник.
Ако се появят някакви проблеми изтрийте папка "save" като разбира се запазите bakup  на старата ако имате някои специални настройки.
Сваляне на "Мария 7,2" и "потребителския речник" от: 1-я пост

Може би е само при мен /с iGO Avic съм и скина на Vami/, но при съобщенията за пътните знаци говори например "скор предстои пешеходна пътека" и т.н.
Т.е. слага едно "скор" пред фразите!? Къде е заровено кучето?
Цитирай

И при мен е така. Колегата pa19 е заменил думата "Внимание" с думата "Скоро", която не се чува добре. Може да пробвате във файла  "Voice_TTS_Maria v. 7.2.zip" да намерите dictionary.voice и да замените Soon="Скоро" със Soon="Предстои," . Запетайката е много важна!

Eten X500, China GPS, Samsung Galaxy Tab 2 10.1,  Galaxy S3 mini VA, S4, S5
Цитирай

(2016-11-11, 16:31:27)vla_don написа:  И при мен е така. Колегата pa19 е заменил думата "Внимание" с думата "Скоро", която не се чува добре. Може да пробвате във файла  "Voice_TTS_Maria v. 7.2.zip" да намерите dictionary.voice и да замените Soon="Скоро" със Soon="Предстои," . Запетайката е много важна!

Buga Благодаря vla_don! Стана! Само, че го заместих със Soon="Предстои знак ".
А как мога да оправя да не казва "На следващия светофар"- не може ли "НА ВТОРИЯ СвЕТОФАР....."

(2016-11-11, 16:41:49)kirilbelev написа:  Buga Благодаря vla_don! Стана! Само, че го заместих със Soon="Предстои знак ".
А как мога да оправя да не казва "На следващия светофар"- не може ли "НА ВТОРИЯ СвЕТОФАР....."
А, намерих го! В config_database.lua
Цитирай

(2016-11-11, 16:41:49)kirilbelev написа:  А как мога да оправя да не казва "На следващия светофар"- не може ли "НА ВТОРИЯ СвЕТОФАР....."

За "Soon" си прав, не се чува добре!
Не те съветвам да смениш "На следващия светофар" с "На 2-я светофар" защото 2-я светофар не е следващия а по-следващия, но всеки може да си преобразува изразите както му харесва стига да не ви объркват след това при навигацията.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

Мария 7,2" ми пише че е премахнат,може ли нов линк.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

(2016-11-12, 08:02:59)badjo написа:  Мария 7,2" ми пише че е премахнат,може ли нов линк.

https://drive.google.com/open?id=0B7VwWj...VJKRWJ1aGc

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай

(2016-11-12, 08:02:59)badjo написа:  Мария 7,2" ми пише че е премахнат,може ли нов линк.
Там си е! Може да е ходила да пиш@@ка  Visslar


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

@pa19, при прочитане на прогнозата, градусите ми ги изговаря примерно "5 знак за градуси". Пробвах корекция в userdct_bg.dat, но няма промяна. Моля за помощ!

Xiaomi 12
Цитирай

(2016-11-12, 10:03:20)getzov написа:  https://drive.google.com/open?id=0B7VwWj...VJKRWJ1aGc

Мерси .

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Цитат:@pa19, при прочитане на прогнозата, градусите ми ги изговаря примерно "5 знак за градуси". Пробвах корекция в userdct_bg.dat, но няма промяна. Моля за помощ!
Проблемът не е в този речник. Виж дали имаш "регулярния речник" на Yuli_D и след това ux "weather" и "TTS_Pro" като сложиш последните на "vicewandel".
Ето два записа:
Nextgen_Gift_skin pongo
Nextgen_Israel new_skin Arimi
Градусите се чуват нормално. При скина на pongo съм използвал теста за времето а при скина на Arimi-Vami теста на Viman.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

Здравейте ползвам навигация- от подписа ми. Правя всичко за да добавя ТТС както е описал @pa19 , но нещо не се получава.. Свалих Voice_TTS_Pro_Maria v. 7,2 всичко съм направил както е описано в 1-ви пост. Менюто синтезиран говор най долу имам състояние на основния език - български (България) не се поддържа. От синтезиран говор>VocalizerEx TTS нямам опция  (чуйте пример).. от меню>език и въвеждане> имам Български език "само" нямам други гласове,като дария или мария.. Указания за инсталиране ги следвам 1:1- Моля ако някой има идея къде проблема може да сподели!!

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Виж т.6 от настройките. По всяка вероятност не си задал правилно пътя към папката VocalizerEx. Пътят трябва да е според твойто устройство. Можеш да го видиш с Total Commander


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай

Voice data folder

/storage/emulated/0/iGO_Gift/VocalizerEx/languages/bgb/speech/components

Това е пътя,но от настройките не вижда новия глас. Не знам дали е правилен пътя..
Да поясня телефона няма и НЕ поддържа карти памет, всичко е във паметта на тел.

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Не е това пътят.Ако махнеш "iGO_Gift" от така описания път,по-може да стане.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)