Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] S7/S7 Edge, G5, iPhone 6/6s Plus или Note 5?
#26

S7 Edge - Водоустойчивост,р хубава камера, хубав дизайн, голяма батерия
Iphone - Добра работа, защитен, ъпдейти на време, ТЪНАК. Което мен ме дразни щото имам чуство че ще го изпусна, и се хлъзга

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Аксесоари
#27

Аз съм против 2те марки с iphone горе долу нищо няма да можеш да правиш с samsungа пълен абсурт към наложения интерфейс, казах ти изчакай още малко не се хвърляй сега изчакай HTCто няма да згрешиш почти през ден му правят ъпдейти и му оправят бъгове по софта телефона ще е на ниво супер издържлив е, а ако не ти хареса купи си или iphone или samsung. Мненията за този телефон навсякъде по форумите е супер добро без наложени интерфейси чист андройд, ще получаваш доста по бързо ъпдейти от колкото на samsung за мен това е телефона на 2016 година

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#28

Взимай iPhone 6S Plus и не му мисли. Ще ти върши перфектна работа.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
#29

Първо - човека въобще не се чуди за ХТС, не виждам защо изобщо го намесваш.
Второ - ХТС да бъде сравнено със Самсунг и Епъл? Сериозен ли си? Чакаме ги скоро да фалират, а ти ги препоръчваш...
Още малко и Г5 ще препоръча някой... Big Grin

Choosing...
#30

HTC определено не искам. G5 също не съм особено навит, но пък ако си заслужава много бих се замислил.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
#31

Вземи си тогава едно Мото - ще ти хареса.

Sent from my MI4W

 
#32

Аз бих взел Edge, но в случая препоръчвам айфона.
Правилният избор е.
G5 е експеримент и то лошо изпълнен.
НТС 10 е супер... за НТС,но авторът е достатъчно осведомен за да не прояви интерес

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#33

Реших да е айфона и така скъпоценните ми мтел нямат телефона никъде в мрежата им освен 128гб, думи нямам.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
#34

Темата може да се заключи ако модератор прецени. Поради липсата на iPhone 6s Plus 16gb в цялата мрежа на Мтел в България си взех S7 Edge. Дано да е за добро. Благодаря на всички отзовали се.

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)