Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз, в който сменят СТЪКЛО на samsung galaxy edge 6
#1

Някой знае ли сервиз, в който мога да си сменя само стъклото на телефона.
На повечето места ми казват, че трябва да се смени и дисплея.
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

При еджа е така за съжаление , правилно са ти казали. Ако на мен някой ми каже, че може да смени само стъклото, ще изляза по най-бързия начин от там, защото това, което ще си взема после ,едва ли ще прилича на телефон.

POCO F1
Цитирай
#3

http://gtsmarket.com/product/2851/smyana...rrencyID=6

много читав сервиз, ползвал съм техните услуги, сменяли са ми стъкла на няколко телефона, реално става като заводско нищо не си личи след това, ако има някой който може да се справи това са тези хора, звънни им и ги питай за какво става въпрос , обявената цена е 180лв. доста е скъпо, но все пак навсякъде казват, че това е почти невъзможен ремонт ...
Цитирай
#4

Благодаря за отговорите!
Намерих сервиз, смениха ми само стъклото за 150 лв. и съм доволна, чак не очаквах, че ще е като чисто нов Smile
Цитирай
#5

Къде го смениха ? Похвали се и ние да знаем.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

Колега искам да те питам, тъй като и аз имам проблема със стъклото. Хваща ли добре тъча, влиза ли прах вътре. Щото съм сменял на друг телефон и имаше тези проблеми след това.

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#7

когато се направи както трябва в сервиз със правилното оборудване не си личи че е сменяно
Цитирай
#8

Не си личи отвън отвътре е пълно с гел и всички екстри от китове. Ще ти резнат гаранцията ако после постъпи в оторизиран сервиз.
Цитирай
#9

гаранцията си я губиш в момента в който се спука стъклото ако ще и да е 1см пукнатина, иначе да от вътре се вижда, но мисълта ми беше че от вън не си личи нищо
Цитирай
#10

Колеги моля ви някой който е сменял само стъклото да сподели има ли проблеми после... Аз намерих за 180лв. С един месец гаранция.
Цитирай
#11

Колеги, нацепих си стъклото на моя едж плюс.... Един приятел ми поръчал стъкло от някакъв сайт за 15 долара, предполагам става дума за алито... кажете ми само дали стъклото що годе ще е читаво или да не се занимавам с китайски евтинии?!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#12

Ем , щом е 15лв прави си изводи дали ще струва .
Цитирай
#13

(2016-06-25, 12:01:55)mirchev87 написа:  ... кажете ми само дали стъклото що годе ще е читаво или да не се занимавам с китайски евтинии?!
Що годе е читаво, ако е на цена на 1/3 от устройството ти, иначе - не.


Sent from my XT1580

 
Цитирай
#14

Чак пък една трета от апарата.... кво го направи ти това стъкло - 500 лева Big Grin

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#15

Eми да, колко искаш да е

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

Стъкло бе СТЪКЛО, а не дисплей! На горе говорят за 150-180 със смяната вие тука какаво се филмирахте?! Big Grin

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#17

Заводската цена на стъклото е около 15 долара друг е въпроса дали поръчаното е качествено

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Цитирай
#18

вземи си го за 15 долара и си свиркай, кво ти дреме? И без т'ва тия дето са писали,че е гадно са си залепили кондоми на стъклото и ти предполагам ще му лепнеш, така че к'во ти дреме дали е гадно или хубаво? Като реално няма да имаш много допир с него ?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#19

Пристигна ми стъклото, всичко е ок, само че се оказа за Едж..... ако някой иска да му го пратя за 20 лева, на мен не ми върши работа.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#20

(2016-07-09, 15:45:30)mirchev87 написа:  Пристигна ми стъклото, всичко е ок, само че се оказа за Едж..... ако някой иска да му го пратя за 20 лева, на мен не ми върши работа.

Аз имам интерес ... прати ми снимки да го видя .....
Цитирай
#21

За да е ясно, стъклото е черен сапфир за С6 едж.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#22

(2016-05-14, 07:54:03)Neliii написа:  Благодаря за отговорите!
Намерих сервиз, смениха ми само стъклото за 150 лв. и съм доволна, чак не очаквах, че ще е като чисто нов Smile

Бихте ли дали контакти на сервиза на лично съобщение, който ви е сменил стъклото. Благодаря Angel
Цитирай
#23

(2016-05-14, 07:54:03)Neliii написа:  Благодаря за отговорите!
Намерих сервиз, смениха ми само стъклото за 150 лв. и съм доволна, чак не очаквах, че ще е като чисто нов Smile

И аз бих искал да разбера къде си го сменила Tongue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)