Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане за Firm на S7
#1

Здравейте имам следното питане ... понеже и аз имах проблема с leech на батерията от Android system ... та свалих ACPH версията от Sammobile както забелязах е с 5 файла вътре флашнах изтри ми всичко сложих си го наново всичко ... програми и игри. Но странното е, че проблема с Android system си го има пак телефона ми стана Country Polant а съм свалил за България 4G ми се смени с LTE и нямам ъпдейт до следващата версия седи ми на ACPH и ми казва, че съм update. Има ли някъде фирм с един файл .. да не трябва да си изтривам всичко и да си го слагам на ново Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ли тегли ?
http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1APC3_BGL/

Скролни надолу и ще видиш кой файл ти трябва.


Цитат:Instructions
Extract (unzip) the firmware file
Download Odin v3.10.7
Extract Odin ZIP file
Open Odin v3.10.7
Reboot Phone in Download Mode (press and hold Home + Power + Volume Down buttons)
Connect phone and wait until you get a blue sign in Odin
Add the firmware file to AP / PDA
Make sure re-partition is NOT ticked
Click the start button, sit back and wait few minutes

Само него слагаш другите ги оставяш празни  Angel


Може да се водиш от тук.
http://www.stechguide.com/install-stock-...d-s7-edge/

Има тема и в нашия форум.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Мерси
Цитирай
#4

И моя стана така (s7 edge) уж свалих бгл фаила а стана Poland. Те са един регион така че не ме притеснява особено ама все пак ми се искаше да е BGL.
Ако някой в флашкал edge да сподели кой фърмуер. Първия BG списъка е с BGL но с теленорско лого на старта. Втория е някакъв VVT. Него не съм го пробвал. Аз сложих третия ама не е BGL както пише.
Цитирай
#5

Преди доста време в друга тема и аз зададох същите въпроси, но никой не сподели дали има начин за връщане на продукт кода?! Опитах и през Смарт Суич-а, със серийния номер, но въпреки че го намери като МТЛ, качи ВОД?! Ако някой има идея, да помага!

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#6

Трябва да си флашнете single-csc с точно определен код (BGL например), а не multi-csc

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Благодаря колега! Но от къде да се дръпне това сингъл CSC?

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#8

(2016-05-12, 19:19:38)johny_j написа:  Благодаря колега! Но от къде да се дръпне това сингъл CSC?

Ще споделя нещо което съм пробвал на S6 но не съм пробвал на  S7. По принцип при 6 като флашнах BGL с една програма го видях че е мулти CSC. После свалих за VVT то беше сингъл. направих го по следният начин преди да го флашна влязох в рекавърито изтрих партитишъните и после фактори ресет. Вкарах после в долнлоад режим телефона и флашнах софтуера който бях свалил за оператора. Едно уточнение не дадох на телефона да се стартира като му дадох  reboot system now веднага задържах бутоните и така не му позволих да стартира а веднага го вкарах долнлоад и флашнах софтуера който бях свалил. Тази врътка я направих даже при преминаване от 6.0.1 към 5.1.1 където се наложи да сменя  допълнително и bootloader защото като преминаваш на по ниска версия не иска да смени bootloader. Затова си бях свалил и  отделно само bootloader който отговаряше точно на софтуера който бях свалил.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)