Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SGS4 не се старира. След поставяне на батерията се пуска за секунда ?
#26

Щом си с i9505 сваляш този архив на компютъра >> https://yadi.sk/d/rtXLxroTiwzLP и ми казваш какво има в него, но в темата за инсталиране с Один и там ще ти кажа кое и къде да заредиш >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#27

Да се чекна и аз със същия проблем. Теленорски е телефона и по същия начин спря да работи. Вчера го оставих в сервиз да видят защо е така, понеже аз съм на вие с тези телефони.
Цитирай
#28

Е то по-горе е написано как се оправя проблема с копчето.
Цитирай
#29

Аз няма да успея да се справя с бутона. Сега се обадиха от сервиза, казаха, че не е софтуерно, за 45 лева ще е готов. Да видим.
Цитирай
#30

Здравейте,
ще ползвам темата да потърся помощ за моя проблем. Телефона ми е Samsung Galaxy S 4
вчера както го бях сложила да се зарежда / имаше над 50% в батерията / се е изключил и повече не мога да го пусна. Махам батерията и като я сложа, извибрира, излиза надпис Самсунг Галакси и дрън дрън... гасне надписа и нищо.
Опитах с Vol + бутона за включване и бутона за менюто - с надписа на самсунг в горен ляв ъгъл за сек се появяваше някакъв текст, но не успявах да го прочета и пак същото, гасне и нищо.
Днес вече каквото и да правя нищо не се появява, слагах да го зареждам и пак нищо.
Някакви идеи какво му стана?
Цитирай
#31

Имах същия проблем. Power бутона  е заял в положение натиснато и постояно се включва и изключва. Моя го занесох в сервиз и за 30лв ми смениха бутона и всичко сега е наред.
Цитирай
#32

(2016-11-13, 14:02:02)vasipan написа:  Здравейте,
ще ползвам темата да потърся помощ за моя проблем. Телефона ми е Samsung Galaxy S 4
вчера както го бях сложила да се зарежда / имаше над 50% в батерията / се е изключил и повече не мога да го пусна. Махам батерията и като я сложа, извибрира, излиза надпис Самсунг Галакси и дрън дрън... гасне надписа и нищо.
Опитах с Vol + бутона за включване и бутона за менюто - с надписа на самсунг в горен ляв ъгъл за сек се появяваше някакъв текст, но не успявах да го прочета и пак същото, гасне и нищо.
Днес вече каквото и да правя нищо не се появява, слагах да го зареждам и пак нищо.
Някакви идеи какво му стана?

заяло копче, за бързо оправяне леко го тупкайте в дланта откъм страната на копчето и после за препоръчване временно си инсталирайте power button за гасене на дисплея вместо хардуерния бутон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)