Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Style vs Moto X Force - плюсове и минуси
#26

@chaneto80, не, за съжаление в никой сервиз официално не предлагат такава услуга, освен това се губи и гаранцията - не бих рискувал в случая.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Този уиджет за времето стоков ли е, защото нещо не го намирам засега в телефона си :


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#28

@NoMaD
Ползвам същия уиджет, свалих го от 4pda и там пишеше, че е от моторола х форс -тогава останах с впечатление, че е стоков.Ако искаш мога да ти го пратя

Sent from my D2403 using Tapatalk
Цитирай
#29

@saw888, и последно - стоков ли е или не?

 
Цитирай
#30

@NoMaD Така пишеше във 4pda -не мога да потвърдя на 100%

Sent from my D2403 using Tapatalk
Цитирай
#31

@saw888, явно не е. На 4PDA се води като Command Center Widget Droid Turbo 2. Като стоково си е само за Turbo.

 
Цитирай
#32

@NoMaD, заради droid 2 в името ме е подвело, че е стоков уиджет на x force/droid 2, изтелил съм го преди 4-5 месеца и съм останал с това погрешно впечатление ....

Sent from my D2403 using Tapatalk
Цитирай
#33

@saw888, няма значение, важно е работа да върши. Как е от към потреблението?

 
Цитирай
#34

@NoMaD, не ми е направило впечатление за потреблението на батерия, а сега съм след хард ресет и не мога да ти отговоря точно.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Цитирай
#35

И аз съм със същия отдавна за дроид ттурбо 2 е стоков, за дроид турбо първия модел е по як но при мен не тръгва свалих го от сто места не иска, мисля, че на лоли поп ще тръгне.
Цитирай
#36

@chaneto80, на кой телефон не тръгва?

 
Цитирай
#37

Аз съм с х плей. За дроид турбо 2 откакто си купих телефона си върви безпроблемно но за дроид турбо не иска, специално мен по ме кефи.
Цитирай
#38

@chaneto80, аз съм с Force, не съм го инсталирал още, но мисля, че няма да има проблем.

 
Цитирай
#39

Пробвай и ако стане кажи от къде си го изтеглил. С какъв андроид си?
Цитирай
#40

chaneto80, вече съм с 6.0.1. Иначе може да се изтегли от 4PDA.

 
Цитирай
#41

И аз съм със същия андроид отдавна, стана ли при теб? Ако може прати линк, че не го намирам, мерси.
Цитирай
#42

@chaneto80, Това е темата в xda
Цитирай
#43

При мен се инсталира без проблем. Добра апликация, лошото, че не може да му се намали малко размера. И откъм настройки почти нищо, което пък от друга страна е добре.

 
Цитирай
#44

Инсталира това което е за дроид турбо 1 ли? Което е с разширенията от двете страни, не за дроид турбо 2 което с разширение от дясно само, защото за дроид турбо 2 работи при мен.
Цитирай
#45

Да, с двете разширения, а другото не го намирам за тест просто.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#46

Nomad, на кой оператор си и как ъпдейтна на 6.01, от самия телефон или от комп?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#47

@denko1, аз съм на Вивата. Когато закупих телефона, той беше с 5.1.1.  И двете актуализации  бяха OTA ъпдейти. След първото включване ми показа, че има актуализация до 6.0. А на другия ден  вече имах ъпдейт и до 6.0.1.

 
Цитирай
#48

(2016-05-26, 09:55:17)NoMaD написа:  @denko1, аз съм на Вивата. Когато закупих телефона, той беше с 5.1.1.  И двете актуализации  бяха OTA ъпдейти. След първото включване ми показа, че има актуализация до 6.0. А на другия ден  вече имах ъпдейт и до 6.0.1.
Благодаря за бързия отговор. Аз съм на Мтел и още си седя на 6.0 и нямам актуализация Sad

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#49

@denko1, за нищо, но в твоя случай не съм сигурен, че OTA ъпдейти на устройствата зависят от операторите ни.

 
Цитирай
#50

Може би да, че моя е внос от Англия.

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)