Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K5 A6020 мнения

@jolg_16, от Настройки - Приложения - Google Chrome.

 
Цитирай
Аксесоари

(2016-10-31, 13:29:32)NoMaD написа:  @jolg_16, от Настройки - Приложения - Google Chrome.
Пише ми срещу кеш - 372 MB.. нали няма да се затрият никакви важни неща, ако го изчистя?
Цитирай

Какви важни неща, настройките на браузъра ли?

 
Цитирай

(2016-10-31, 13:32:48)NoMaD написа:  Какви важни неща, настройките на браузъра ли?
Примерно  Big Grin
Цитирай

Примерно - да. Но ако това е важно за теб, просто не го прави тогава.

 
Цитирай

(2016-10-31, 13:34:44)NoMaD написа:  Примерно - да. Но ако това е важно за теб, просто не го прави тогава.
Добре, с други думи - настоящите ми отметки ще изчезнат ли? Защото друго важно нямам, настройките затова са настройки, все някак ще ги върна, но отметките досега.. няма как..
Цитирай

Привет, въпроса ми е някой ползва ли въпросното Lenovo с 32 GB карта памет, ако може да сподели как се държи?

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

(2016-11-05, 01:07:15)Plamenchooo написа:  Привет, въпроса ми е някой ползва ли въпросното Lenovo с 32 GB карта памет, ако може да сподели как се държи?

Да, нямам никакви проблеми !

HTC Desire 601 :LENOVO K5:HUAWEI P9 LITE
Цитирай

Няма проблем с 32 GB памет.Телефончето за парите си е много добро,ползвам го вече месец!

Samsung A52s 5G
Цитирай

Цял ден е бил на Wi-Fi, без да е играно никакви игри.
[Изображение: Screenshot_2016_11_12_16_44_50.png]

[Изображение: Screenshot_2016_11_12_16_45_21.png]

[Изображение: Screenshot_2016_11_12_16_45_02.png]

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Имам чувството, че батерията на моя К5 пада много бързо, както и че се зарежда много бавно... Sad Предположения и дали някой има същия проблем?
Цитирай

Моя изкарва 2 дни с нормална употреба. Като през деня е постоянно на мобилни данни 4G

Samsung A52s 5G
Цитирай

(2016-11-18, 15:10:10)VesMil написа:  Моя изкарва 2 дни с нормална употре*а. Като през деня е постоянно на мобилни данни 4G
Моят кара прилично дълго, но мноого бавно се зарежда от известно време...това ме интересува...
Цитирай

Имам въпрос - когато свържа USB кабела в компютъра, телефонът се зарежда, но, за сметка на това, не ми се разпознава телефона като устройство и не се отваря съдържанието му? Някой help?
Цитирай

Здравейте, от вчера жена ми е с Леново к5 и днес докато се е ровила в менюто на телефона е активирана някаква функция (май за слепи) и не може да се скролва, немога от настройки да стигна до фабричните, когато се натиска по тъча постоянно говори нещо и казва някакви кодове-супер дразнещо. Ако някой може да ми помогне, ще съм безкрайно благодарен, защото вече час се мъча без резултат да го оправя!
Цитирай

(2016-12-05, 21:16:17)kaskadiora написа:  Здравейте, от вчера жена ми е с Леново к5 и днес докато се е ровила в менюто на телефона е активирана някаква функция (май за слепи) и не може да се скролва, немога от настройки да стигна до фабричните, когато се натиска по тъча постоянно говори нещо и казва някакви кодове-супер дразнещо. Ако някой може да ми помогне, ще съм безкрайно благодарен, защото вече час се мъча без резултат да го оправя!
Изглежда е включила TalkBack  Huh изключва се от Настройки -> Достъпност -> и има вкл./изкл. TalkBack, то е първата настройка
Отдолу пише следното : "Ако включите TalkBack случайно, изключете услугата, като докоснете и задържите превключвателя (за on/off), докато видите зелен контур около него, и след това го докоснете двукратно. Направете същото в диалоговия прозорец за потвърждение, който се показва след това." Пробвах го, лесно е, ако не разбереш какво да правиш, виж клипчета в Тубата
Цитирай

Получи се ? Много благодаря. Без помощ нямаше да се справя!
Цитирай

(2016-12-05, 23:17:19)kaskadiora написа:  Получи се ? Много благодаря. Без помощ нямаше да се справя!
Радвам се, няма за какво! Така и така на мен няма кой да помогне, поне аз да помогна ! Wink
Цитирай

(2016-07-08, 12:10:50)Degustator написа:  Здравейте. Като цяло съм доволен от телефона, искам да ви питам дали при някой се е получавал следния проблем. Щом вдигна и първата секунда в която кажа "ало" - това не се чува отсреща и трябва да се повтарям. Секунда след като вдигна има един лек звук бийп, и след него започват да ме чуват. Между другото съм спрял вибрацията при отговор, но проблема си остава. Някой друг да е забелязал такава аномалия?

Някой намерил ли е рeшение на този проблем?
Цитирай

Не знам дали за същото става дума, но на моя А536 има подобен зум/вибра и т.н. Предполагам, че е измислено, ако сте някъде на много шумно място да разберете, че са ви вдигнали.
Може да е глупаво, но не намирам друго обяснение...

Lenovo 536
Цитирай

При мен при вдигане на слушалката не се чува звук бийп, а има секунда забавяне и след като вдигна първото ало не го чуват. Много е досадно. Някой ако може да помогне.
Цитирай

Здравейте Леново К6 има ли подсветка на сензорните бутони от долу? 

Днес си го купих и забелязах, че не свети. Трябва ли да се притеснявам или са само така ?
Цитирай

Въпреки че съм с изключени мобилни данни, в сметката ми на моменти се трупа по стотинка, по стотинка и не мога да установя от какво? Предположения?
Цитирай

(2017-01-02, 21:11:55)Mandev написа:  Здравейте Леново К6 има ли подсветка на сензорните бутони от долу? 

Днес си го купих и забелязах, че не свети. Трябва ли да се притеснявам или са само така ?
На никое Леново не съм видял да светят бутоните по дисплея. Ще свикнеш това ми е третото леново и даже не обръщам внимание на бутоните че не светят

Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

Май тази година ще стане година от както имам този модел. Не знам дали на някого от този форум му се е случвало но моя губи обхват на моменти и повярвайте ми, не е от оператора, същото се е случвало и на познати със същия модел. Иначе като цяло е много добър, никога не забива и работи изключително бързо. Естествено батерията от 2750 мАч за толкова месеци непрестанно ползване вече не държи два дена като беше в началото, но всеки има външни батерии вече и това не е стряскащо? Най-неверотното на телефона е звука, уникално преживяване с Dolby Atmos и силно го препоръчвам. Снима много добре. Ползвам версията с 2 сим карти като основната е на 4G, има опция и 2 слот да бъде настроен на 4G, като естествено 1 карта минава на 2G.

Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С телефончто съм от август месец и нямам проблем с обхвата. С 4G карта на виваком съм обаче имам един кейс с метална рамка и като го сложа и започва да губи обхват но без него нямам проблеми.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)