Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов смартфон за 100-150 лв.
#26

(2016-05-23, 18:16:47)XeLiX написа:  Избери някое Xiaomi. Погледни Redmi 3/2 или Mi3. Последният особено си струва и имам преки наблюдения върху него, но и другите са добри и със сигурност превъзхождат всеки до сега изброен телефон.
Много добре ми се виждат, но не са ли малко стари модели?  Huh
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-05-23, 20:47:31)jolg_16 написа:  Много добре ми се виждат, но не са ли малко стари модели?  Huh

Mi3 е все още актуален като характеристики,ако го намериш евтино ще е супер.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#28

(2016-05-23, 20:52:19)MeRtYy написа:  Mi3 е все още актуален като характеристики,ако го намериш евтино ще е супер.

ОК, ще мисля, благодаря на всички!! Smile
Цитирай
#29

Повярвай ми, няма да сбъркаш, ако вземеш Xiaomi. Mi3 съм го сравнявал с Galaxy S5 - Mi3 се справя много по-добре, на едно ниво с Xperia Z3 е като произведителност. Другите са по-нови модели, но "Mi" серията е флагманска.
Цитирай
#30

(2016-05-23, 22:06:03)XeLiX написа:  Повярвай ми, няма да сбъркаш, ако вземеш Xiaomi. Mi3 съм го сравнявал с Galaxy S5 - Mi3 се справя много по-добре, на едно ниво с Xperia Z3 е като произведителност. Другите са по-нови модели, но "Mi"    серията е флагманска.

OK, благодаря ти!  Shy

А откъде може да се намерят Xiaomi? В olx има, но не тези модели, които харесах, а именно тези горе препоръчаните? [Изображение: smile.png]
Цитирай
#31

Най-евтино ще ти излезе да си го поръчаш от TO.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#32

(2016-05-24, 21:44:59)NoMaD написа:  Най-евтино ще ти излезе да си го поръчаш от TO.

Sent from my XT1580

Може ли линк, че не знам какво е това ТО? Big Grin Big Grin
Цитирай
#33

@jolg_16, Top-One от Али. Ако те интересува, може да си поръчаш тук

 
Цитирай
#34

(2016-05-24, 22:27:39)NoMaD написа:  @jolg_16, Top-One от Али. Ако те интересува, може да си поръчаш тук

Добре, благодаря ти много!  Stolt
Цитирай
#35

@jolg_16,  имай впредвид, че моделът е с 2GB RAM, а не с 3GB. Но зависи вече от личните предпочитания на всеки. За повечето всекидневни задачи няма разлика.

 
Цитирай
#36

(2016-05-24, 22:35:15)NoMaD написа:  @jolg_16,  имай впредвид, че моделът е с 2Gb RAM, а не с 3GB. Но зависи вече от личните предпочитания на всеки. За повечето всекидневни задачи няма разлика.

OK  Tummenupp
Цитирай
#37

@jolg_16, препоръчително е да го поръчаш оттам с DHL, за да няма после евентуални митнически такси тук.

 
Цитирай
#38

Аз пък не бих ти препоръчал нищо.
За 150лв ще си вземеш точно как да кажа без да обидя никого..."боклуци", разбирам ,че нямаш възможноста за нещо по-ново, но ако успееш да продадеш някоя ненужна вещ и стигнеш до 300лв, ще вземеш сносно телефонче, което ще ти служи по-дълго, от неота и шмеота...имал съм и ми3 преди 2 години, ами телефона не работи гладко, цялата му сглобка е много "китайска", знам знам че сте фенове тук на шиаоми и всякакви китайци, но аз точно този модел си го го купих и излезна бая пръчка.
Ми4 е друга бира- знамSmile

За 300 лв, можеш да си вземеш много сносни модели, Мейзу М2 Ноте, Самсунг j5, Lumia 640, Lg k10 (май и той е 300лв), Мото г3, Хуавей п8 Лайт, и др., и освен това за тези модели има доста добри комента, попитайте собствениците им.

Аз на твое място не бих си купил нищо, а бих събрал пари за един от тези модели, а Tipo щях да си го оправя с ром- шмром, някакси да върви що годе докато събера още 150лв.




НО това съм аз.Smile
Все пак сме форум за съвети, всеки казва как би постъпил, ти сам си решаваш...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#39

@Victormihov, в случая според парите е и......обяда. По-голяма цифра в случая естествено би разширила и кръга на офертите.

 
Цитирай
#40

Мисълта ми е, че минимума е 300лв за да вземеш нещо сносно наречено "смартфон", под тази сума са си пари на вятъра, това е моето мнение.

Няма читави смартфони за 150лв било то и втора ръка, пак ще лагват и няма да вървят както трябва.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#41

@Victormihov - Така е  Stolt благодаря ти за изказаното мнение!

(2016-05-24, 22:43:50)NoMaD написа:  @jolg_16, препоръчително е да го поръчаш оттам с DHL, за да няма после евентуални митнически такси тук.

Tummenupp
Цитирай
#42

Mi3 си е доста добър, колега. В този ценови диапазон просто по-добър няма. Нито P8 lite е по-добър, нито Meizu M2 Note, Lumia използват друг софтуер, който е по-лек и не може да го сравняваме с тежкия андроид. Ако все пак не му хареса Mi3, може да погледне  Moto 3rd или G4 (Moto).
Цитирай
#43

Чисто ново и ставащо за тея пари -> http://www.emag.bg/smartfon-allview-dual...DHJ2ZBBBM/
Само батерията малко ме съмнява

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#44

Аз имам едно ZTE Blade A1..., ако не те бърка че ще е с английски ... Само че е с 30 лв над бюджета ти... Можеш да разгледаш характеристиките в нета...нов модел е
https://www.dropbox.com/sh/lajixirxgueg2...uuwCa?dl=0

Телефонът е чисто нов - не е ползван
Цитирай
#45

Ако трябваше да вземам тел. за 150лв. без да се замислям  Мото Г3. Дори забелязах един за тези пари от човек от който съм вземал тел и който е коректен.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай
#46

Привет, съфорумничета! Благодаря на всички, които се отзоваха на питането ми! Отдаде ми се възможност и си взех ново телефонче (на изплащане) - Lenovo Vibe K5 (Lenovo A6020), от което съм страшно доволна! Е, има минуси, но няма общо с предния Big Grin  Smile
Цитирай
#47

Здравейте! Предложения за подобно телефонче на Lenovo Vibe K5 до 300 лв, но да се вади батерията?
Цитирай
#48

Наскоро си търсих телефон в този ценови диапазон и взех iPhone 5...По-бърз е от HTC 820ката ми дето е СД615,2гб рам...

Phones:
>>>iPhone SE 32GB<<<
>>>iPhone 5 16GB iOS 10.3.2<<<
>>>HTC Desire 820-Stock Marshmallow 6.0.1+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3+U8 Smartwatch<<<
>>>Lenovo A6000+16gb SanDisk Extreme UHS-I Class 3<<<
>>>Samsung Galaxy S2 plus-[6.0.1] CyanogenMod 13+ 8gb Kingston<<<
>>>HTC Explorer-NextGen ROM+2gb Kingston<<<
Tablets:
>>>Pocketbook Surfpad 2+8gb Kingston<<<


Цитирай
#49

(2018-02-21, 21:01:17)jolg_16 написа:  Здравейте! Предложения за подобно телефонче на Lenovo Vibe K5 до 300 лв, но да се вади батерията?
Виждам че си вдигнала бюджета от предния си телефон, явно вече не си ученичка. За 300лв можеш да си вземеш като моя в подписа ми, много е бърз и ще ти държи 3 дни батерията която не се вади но и не ти трябва да я вадиш. Тези неща вече не са важни.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#50

Направо да взима Redmi Note 4..Имам Note 4 и Redmi 4x и мога да кажа, че Note-a е доста по-добър.Най-вече дисплея и камерата, а и е с по-добър и енергоефективен процесор.А и колегата е прав.Тази огромна батерия няма да ти се налага да я вадиш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)