Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stock ROM, Custom ROMS, Gapps. Всичко на едно място
#76

Слушалките не съм ги пробвал, казвам попринцип звука е доста слаб.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз пък пусках и от телефона и звука беше мн добре и силен. Да не би да ти е бил намален силата на звука ?
Цитирай
#78

Не, на макс е. В китката е доста по-силен звука, тука е по-слаб.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#79

И при мен звука си е нормално силен при тонколоните, както и при слушалките и съм доволен, направи един wipe на кеша и далвик кеша, може да се оправи.. За автоматичната яркост не знам дали работи коректно, защото сам си я нагласям както си искам

П.С. Чудех се някой ако има запазена apk на стоковата камера да пробва дали ще пасне и за нас, за целта може да е нужно да се деактивира или изтрие вградената камера и процесът и, ако има такъв (camera2)
Цитирай
#80

Трих днес кешове и кеш партишъни, а след като инсталирах Рома, преди да ребуутна направих фактори ресет. Още съм на мнението, че е по-слаб звука от в китката. За камерата, аз съм си я запазил, като пробвах да я инсталирам ми излезе "При синтактичния анализ на файла възникна проблем". Ама и тази камера не е зле.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#81

Аз мисля че стоковата камера не може да се инсталира, понеже някъде четох. Че първо трябвало да се изтрия старата камера и след това да инсталираш стоковата. Обаче не знам ако и тогава не стане, трябва да инсталираш някоя от Google play.
Цитирай
#82

Не знам за какви лагове и забавяния пишете ама при мен не е имало такива на нито един ром, който съм инсталирал. Ползвам sd карта клас 10 Toshiba 16 Gb не беше най евтина. И понеже някой спомена за тегленето на приложения от Google Play с CM12.1 да кажа само, че при мен няма никакви проблеми, всичко се тегли с нормална скорост и няма грижи. А звука е доста силен и дори мога да кажа, че с него имам най-добрия звук, който съм чувал на този телефон, и при разговор се чува перфектно.
Аз лично обичам да ползвам чисти ромове а не някакви сбиртаци от какво ли не. Върви се чуди после кое какво е и защо така работи. 
Заради вас и игри пробвах и всичко си работи и дори не съм слагал custom kernel. Честно казано не ви разбирам постоянните проблеми.
И все пак имайте предвид, че телефона не е машина, която може безкрайно да се товари. А и модела е бюджетен а не някои за 800 - 1000 лева. Да искате да го товарите безотговорно и той да работи добре, е лекомислено и несериозно.
Фейсбук и месинджър са като паразити на телефона. Първо, че взимат страшно много ресурси на телефона, второ, че много го товарят, трето, че са шпионски програми. Аз такава шитня на телефона си не инсталирам!


Цитирай
#83

С руут експлоръра инсталирах стоковата камера от 4.4.4 като ново приложение, без да трия другата, обаче телефона не може да я подкара и я деинсталирах.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#84

Пробвай да инсталираш стоковата на 5.0 или деинсталирай оригиналната камера и пак опитай
Цитирай
#85

Ако деинсталирам стоковата на Рома и не стане ще трябва да го префлашвам, а и сигурно ще е пак същатата работа, нали я инсталирах като ново приложение. А за тази от 5.0.2 не знам от къде да я изтегля, другата си бях запазил преди време в Gmail apk-то с Link2SD. Може някой, който е с CM12.1 да направи същото с камерата от там и да прати apk-то тук, тя беше като в китката.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#86

Аз съм доволен от Камерата, е не е като стоковата на киткат ама почти същата, преди малко флашнах Dolby Atmos и звука стана още по чист и малко по-силен. Може и при разговор да се е подобрил не знам. Премахнах чрез System app remover Viper4 FX. И като цяло от рома съм доволен. Изтеглих си UFC да пробвам дали ще лагва както при CM12.1, не лагва. Батерията добре се държи. Скоро да почнат да правят ъпдейти на рома и това е.
Цитирай
#87

Да, най-после има 6.0.1 за нашия телефон. Сложих Рома на първо място при къстъм ромовете в първото мнение, се вижда най-напред.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#88

Slackwere12, Инсталирах си UFC, играх някъде около 15 минути и нито един път не заби и нито един път не лагна и това на CM12.1, явно проблема е при тебе.
И имай предвид, че телефона ми не е чиста инсталация и на него работят и някои допълнителни фонови процеси, също ползвам viber за месинджър.
Колко още игри трябва да инсталирам... ще ме направите геймър накрая. Smile
Не казвам, че CM няма абсолютно никакви проблеми, но само пишете тук неоснователни критики за рома, освен това камерата му е супер, прави страхотни клипове и няма бъгове със звука.
Какви още тестове да ви правя? Аман!


Цитирай
#89

Никой не е казвал нищо за камерата на CM12.1. Докато си на него може ли да извадиш apk-то от нея и да го качиш тук?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#90

Аз лично не съм те карал да правиш тестове на играта, казвам при мен как е било положението при 5.1 и сега на 6.0. Може да има дребни бъгове при 6.0, но все пак е бета версия все още и за мене работи по гладко.
Цитирай
#91

С кое приложение се вади? Мен ме съмнява, че така ще може да се инсталира. Не трябва ли да си е нормално инсталационно apk?


Цитирай
#92

В google play има едно приложение - Link2SD, като се намери камерата, се цъка на Share apk, може да се качи в Google диск примерно и от там да се извади линк.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#93

https://yadi.sk/d/c7zkoE6RspWVf


Цитирай
#94

Мерси, сега ще го пробвам и ще пиша дали е станало.
П.П. "За съжаление Камера спря" отново. Явно ни трябва камера за 6.0.1. Нищо и тази не е толкова зле. Мерси все пак.
П.П.П. Намерих в Techolite това:
http://www.techolite.com/33885/lenovo-a6...m-rom.html
CM12.1, но като гледам този не е от ed-300. Няма качен ъпдейт, но може да е вграден в самия ром. Добавих го в първото мнение.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Един проблем. Като сложа телефона да се зарежда ми пише на локскрийна "Зарежда се бавно" и съответно се зарежда много бавно телефона. На XOSP-то съм още. Как да го оправя това?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#95

Той тоя ром с много бъгове. Видя ли списъка?


Sent from my Lenovo A6000s using Tapatalk


Цитирай
#96

Кой точно? Какво за него? Намерих разни други релийзи на къстъм ромчетата и просто реших да ги добавя. Ако някой има желание може да пробва.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#97

Този от Techolite

Sent from my Lenovo A6000s using Tapatalk


Цитирай
#98

Е, те всички, дето ги добавих днес са от Techolite.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#99

Линка към рома на ЕД CM13 не верен, никъде не прочетох в темата да е негов рома.

Sent from my Lenovo A6000s using Tapatalk


Цитирай

Доколкото си спомням май това беше на ED-300. Този линк си беше още от началото, просто с другите релийзи добавих, че е негов, за да не се бъркат хората. Колегата @Slackwere12 каза, че ED-300 е казал, че ще го оправя скоро, той сигурно ще знае дали е негов този.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)