Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на root приложения
#26

Нищо общо няма спирането на приложенията с премахването им от системата.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
Аксесоари
#27

Памет ли ви липсва или? Не рабирам ?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#28

(2016-06-20, 23:55:34)Legend написа:  Памет ли ви липсва или? Не рабирам ?

Дразнят ни лайната на MS & Samsung.
Цитирай
#29

И като ги спрете пак ли ви дразнят? Аз съм ги спрял и изобщо не ме дразнят защото ги няма? Май само памет ми взимат ама горе долу ми е през ... сещате се кое Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#30

С програмката спираш неща, които през апп мениджъра не можеш.
И без нея може да се туикне подобаващо, но с нея е по-бързо и по-лесно.
Цитирай
#31

Мен т'ва ми е ясно въпроса ми е след като може да ги спрете кое ви дразни и какъв е смисъла да ги изтривате освен,че ще освободят малко памет което ми се вижда супер ненужно след като може да си набиеш 200GB SDCard

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#32

Ставал съм свидетел на уж спрени приложения да искат ъпдейт от самсунг. Освен това, желая аз да определя какво да имам на телефона си, а не някой кореец или мобилен оператор. След моето почистване се освобождават (по данни на програма) около 235 МБ. В раздела за ОС, това не мисля че е малко. Пък после всеки е свободен да си слага каквато иска карта. Това е съвсем друго...
Цитирай
#33

235МБ са нищо според мен щом една снимка ми е средно 9-11мб.
Мен това със спряно приложение и ъпдейт не ми се е случвало спрял съм супер много неща от EZ Disabler-a и нищо от тях не бачка бъдете сигурни.
Според мен т'ва да освободиш 1гб (няма и толко) памет е няква супер излишна гимнастика в която няма смисъл, но всеки сам си решава както сам каза.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#34

Нали си наясно, че мястото определено за системните файлове (ОС) не е споделено с мястото ти за снимки, щом даваш снимка за пример? На фона на мястото за ОС, 250 мб са си доста, както и да го погледнеш. Също пропускаш второто изречение от горния ми пост... Big Grin
Гимнастиката за почистването е точно толкова, колкото и гимнастиката за спирането на приложения, която ти правиш. Просто на мен са ми отвързани ръцете да го направя като хората, чисто, а ти само ги спираш, като оставяш в телефона си куп глупости, които няма да ползваш...
Цитирай
#35

Доста повече гимнастика си направил за да може да ги изтриеш.
Аз съм си пуснал телефона влезнал съм в плейстора свалил съм дисаблера и съм цъкнал 20-30 приложения на Off. Big Grin
Нека не спамим явно всеки си има мнение, мен ми е се тая кое колко памет ползва след като имам SD Card.
Памет не ми липсва за нищо честно казано дори без SD Card по този начин по който аз си ползвам телефона.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#36

Е ако смяташ че руута съм го направил основно за това (тези загубени 7 секунди за руут)...  Rofl_mini
Гимнастиката за почистването е толкова колкото и твоята - едно приложение от плей стора...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)