Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 5c [Мнения]
#76

Нов ъпдейт има от 05.04.17г. Някой знае ли нещо? Приятно прекарване на празниците.

Не мога да го ъпдейтна. Изместих изтегления файл в папка dload и не ми издържа верификацията, и по двата метода пробвах. Идеи?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-04-14, 12:28:13)dragodraganov написа:  Нов ъпдейт има от 05.04.17г. Някой знае ли нещо? Приятно прекарване на празниците.

Не мога да го ъпдейтна. Изместих изтегления файл в папка dload и не ми издържа верификацията, и по двата метода пробвах. Идеи?

Не е нов, в changelog-a пише: "Тази актуализация ще върне системната ви версия до NEM-L21C432B132", може би за downgrade от Android N към Android MM, тъй като B132 е най-новата версия до момента. Нугата между другото се очаква всеки момент трябва да излезе и за европейската версия на телефона.
Цитирай
#78

Почти на финала сме.
Huawei Honor 5c/7 Lite Firmware Android N.
NEM-L21C432B351
2017.04.21 2,010GB FullOTA-MF-PV

http://imgur.com/a/gniSe
http://imgur.com/a/SirXK


Някой инсталира ли го? Ако да, нека да сподели kak e.
Аз го тегля в момента но се тегли много бавно.
Цитирай
#79

Тази версия официална ли е, тестова ли е?

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#80

Ще сподели ли някой който го е , какво е положението?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#81

(2017-04-25, 01:19:39)dragodraganov написа:  Ще сподели ли някой който го е , какво е положението?

Сложил съм го на два телефона: на моя и на жена ми с Firmware finder + proxy метода (ако някой го интересува как ще обясня, елементарно е) версия B351, защото има и версия B350, не знам каква е разликата, но по препоръка от xda съм сложил B351. Три дена вече нямаме никакви оплаквания, не съм забелязал батерията да държи повече, но определено има подобрение в Рам мениджмънта, външния вид на EMUI 5 е по-различен и поне на мен доста ми харесва. Има някаква нова функция за запазване на батерията която уж намаля резолюцията на телефона, включих я за проба, визуално промяна не виждам, но може и да не съм направил нещо като хората. Опцията за разделяне екрана на две работи и е много готина, но фейсбук примерно не ще да работи така. Smile  Накратко това е, бъгове за сега не са излизали, доколкото знам това си е официалната версия, но през ОТА може да отнеме и месец за това реших да не чакам.
Цитирай
#82

Сподели метода, че познатите ми методи вече не работвт, не знам защо.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#83

Ето тук пича обяснява подробно.Правиш същите стъпки и си вече с версия на Андроид 7.0
Обаче се въоръжи с търпение защото сървъра е натоварен и се тегли бавно.
Цитирай
#84

Зипа го имам. Благодаря

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#85

(2017-04-25, 11:56:43)yvor написа:  Ето тук пича обяснява подробно.Правиш същите стъпки и си вече с версия на Андроид 7.0
Обаче се въоръжи с търпение защото сървъра е натоварен и се тегли бавно.
Да това е начина, само за информация, настройките за прокси които се вкарват ръчно както е показано може да се махнат веднага след като започне тегленето, аз даже теглих доста време на мобилен нет.
(2017-04-25, 12:04:11)dragodraganov написа:  Зипа го имам. Благодаря
Зипа не ти върши работа с този метод, трябва да го изтеглиш наново по начина показан в клипа.
Цитирай
#86

Готово колеги стана. Благодаря и лек ден.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#87

Потвърждавам зипа или начина с папка dload не минава верификация. И аз пробвах първоначално така но не стана.
Определено седмицата върви много по добре и е по оптимизирана.
Колега @Stan.t. ти рутна ли си телефона и ако да, драсни някой ред по-подробно.
Дали е същия метод и с предишната версия.
Цитирай
#88

(2017-04-25, 16:52:53)yvor написа:  Потвърждавам зипа или начина с папка dload не минава верификация. И аз пробвах първоначално така но не стана.
Определено седмицата върви много по добре и е по оптимизирана.
Колега @Stan.t. ти рутна ли си телефона и ако да, драсни някой ред по-подробно.
Дали е същия метод и с предишната версия.

Не съм, има някакви неофициални методи в xda, но щом модераторите изтриха файловете от темата в единия пост, явно начина не е читав. В другата тема линковете са от подфорума на P9 lite и май почти никой не го е тествал. Проблема е че все още няма рекавъри за 7-ца, а доколкото разбрах старото рекавъри не работи.
Цитирай
#89

Благодаря за отговора. Тук има описание за рут.
Но е от скоро, гледам и в руския форум пишат този начин.
Явно ще трябва да се поизчака да видим дали метода е добър.
Цитирай
#90

Аз също го ъпдейтнах, беше въпрос на време, защото имам и хонор 8 лайт, който идва със андроид седем и много ми харесва. Първи впечатления: наистина се тегли ужасно бавно - решение първо на 4г, след това се връщат настройките на прокси и пак на Wi-fi, така поне при мен осезаемо се подобри скоростта на изтегляне. Самата инсталация премина за не повече от 10 минути. Системата работи гладко, изглежда много по-добре. Само не ми е ясно защо дори и след такъв голям ъпдейт, приложенията и всички настройки  от 6-цата се запазиха.
Цитирай
#91

(2017-04-25, 01:19:39)dragodraganov написа:  Ще сподели ли някой който го е , какво е положението?

(2017-04-27, 08:26:49)eljoni написа:  Аз също го ъпдейтнах, беше въпрос на време, защото имам и хонор 8 лайт, който идва със андроид седем и много ми харесва. Първи впечатления: наистина се тегли ужасно бавно - решение първо на 4г, след това се връщат настройките на прокси и пак на Wi-fi, така поне при мен осезаемо се подобри скоростта на изтегляне. Самата инсталация премина за не повече от 10 минути. Системата работи гладко, изглежда много по-добре. Само не ми е ясно защо дори и след такъв голям ъпдейт, приложенията и всички настройки  от 6-цата се запазиха.
Ве трети ден работя с телефона, няма лагове или колебания и батерията се държи една идея по-добре.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#92

Здравейте на всички, извинявам се за спама ( ако някъде е дискутирано, аз не намерих ) , липсва ми менюто за смяна на отчетния период за данните. Занулява ги на първо число на месеца и няма опция за промяна. Ако някой се е справил с това нека каже как. Благодаря и лек ден.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#93

При мен се появи OTA ъпдейт за Android 7 - 2.01 GB NEM-L21C432B351. Smile Успя да се свали доста бързо през WiFi.

Asus Memo Pad HD7 Blue
Huawei Honor 7 Lite (5c) Gray
Цитирай
#94
Big Grin 

Това вече е официалния  OTA ъпдейт за Android 7 от  Huawei  без никакви гимнастики честито. Big Grin
Цитирай
#95

Почти два дни от както обнових на колежката honor 7 lite-a до 7.0 и най-важното подобрение е че вече всички я чуват идеално като говори а преди това се налагаше да вика за да се чува едва едва от отсрещната страна.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#96

Здравейте, мисля да си взема един honor 7 lite. Някой да каже как се справя с игрите, загрява ли, как е батерията на андроид 7.0.
Цитирай
#97

Преди месец взех за детето, играе някакви игри и най вече майнкрафт, батерията е супер. Нямам други по-сериозни наблюдения. Телефона за тези пари е супер.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#98

Инвестирай в п10 лайт или изчакай лайт версия на хонор.

Телефона е супер, но 2гб рам са малко вече. Приложенията ги правят все по-тежки.
Цитирай
#99

Какво да чака като вече има honor 8 lite.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Проблема е там че бюджета ми е 350 макс 400 лв , а не искам да вземам нещо втора употереба.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)