Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липсва новата Facebook функция за Live споделяне
#1

Привет колеги. Галакси s6 edge няма тази функция. С последен ъпдейт на приложението съм от Google Play но я няма активна.При вас как е? Имате ли решение?
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да я имаш като тръгнеш да пишеш Post пише Go Live, поне при мен е така.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

(2016-06-28, 16:27:16)Legend написа:  Трябва да я имаш като тръгнеш да пишеш Post пише Go Live, поне при мен е така.

Така е и при мен, не може да го няма за S6 понеже съм стримвал преди и работи.

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#4

и на S4 го има няма вариант на S6 да го няма

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

И при мен на S5 я има, а на S6 edge я няма.

Galaxy s6 edge
Цитирай
#6
Photo 

В оценките под приложението на Facebook в Google Play доста собственици на  s6 edge се оплакват, че я няма тази функция. С МТЛ фабричен РОМ съм и си мисля да не е ограничение от оператора с цел да не се товари трафик в съответната клетка. Странно ми е. На LG G3 няма ядове с тази функция.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

[Изображение: 6710c32ade1c296e480f705463fe0b86.jpg]
Така излиза на S6 при мен,когато цъкна да пиша нова публикация. MTL

----------------------
Spaghetti racing Team
Цитирай
#8

Приложението е виновно

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Да попитам и аз във връзка с ФБ, как се качва фотосфера или т.нар 360 панорама?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#10

Опцията си я има, аз съм с Galaxy S6 и доста пъти съм пускал live. Проблемът е някъде другаде.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#11

Здравейте,и аз имам проблем с GO LIVE. Телефона ми е s6 edge plus. В нормалния профил (моя) я нямам тази функция,но имам друга създадена страница в фейсбук "97 лева за винетка за тези пътища" и като влезна в тази страница и като натисна (post) там ми излиза функцията GO LIVE. Аз съм админ на тази страница,защото аз съм я създал. Въпроса ми е ако някой може да ми каже как в страницата,която съм създал я има,а на моя профил я няма?  
Моля за помощ.
Цитирай
#12

И аз съм с С6 ейдж+ и функцията я имам .Показва ми я когато искам да публикувам мнение .Излиза ми както е по горе на снимката .
Цитирай
#13

И при мен я има функцията на Galaxt S6, но досега не съм я ползвала. С последната версия на приложението съм.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#14

Днес ми се появи go live, е така от нищото!

Galaxy s6 edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)