Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Xiaomi RedMI 3s

To това и преди седмица с друг телефон като пробвах пак ми го показваше

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
Аксесоари

Случайно някой с Global stable 7.5.9.0 да е забелязал дали има бЪЛГАРСКИ?
Цитирай

Няма български.
Цитирай

Няма, да...
Не само той...
Няма нито един ром за фастбут с Бг

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

То ще има като пуснат Осмицата тези дни, ама за един приятел питам, че се кани да поръчва.
Ще изчака 1-2 седмици и тогава Smile
Цитирай

какшо ще промени осмицата освен че ще има бг може би?нещо в общия план на телефона ще се промени ли?когато се ъпгрейдва ще се изтрият ли всички файлове на телефона.може ли да се направят да светят сензорните бутони?
Цитирай

Визуални промени, нови функционалности...
Тук пише някои неща:

http://en.miui.com/thread-334642-1-1.html

.при ъпгрейда няма да има загуба на данни
Цитирай

менюто за набиране дали ще се промени.много ми е безцветно нещо.на старичя ми телефон мпаи беше бая по оцветено.тук всичко е в един цвят
Цитирай

Имаш супер голям избор за персонализация на всичко във всички ромове и версии
Цитирай

...и тема можеш да си свалиш
Цитирай

работата е там че не искам да човъркам защото грам не разбирам и най много да прецакам телефона.не намерих къде мога да проверя колко мб съм изразходил от мобилния си интернет.може ли да кажете.
Цитирай

Не можеш да го прецакаш. Най-много да се наложи да се ресетне или преинсталира. Тъкмо ще видиш дали ти се отдава Wink
За данните виж в приложението Security. Има всякакви настройки и справки
Цитирай

даже незнам от къде да започна.има ли някъде където мога да видя какви менюта за обаждане предлагат
Цитирай

Разгледай приложението с темите
Цитирай

Къде да го видя това.а батерията трябва ли да я зареждам по 12-16 часа.бутоните могат ли да се направят да светят
Цитирай

Зареждането на батерията е докато ти покаже пълен заряд - не ти трябва повече.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Има много клипове в Интернет за тези работи. Там можеш да го видиш и да си настроиш тела по същия начин
Цитирай

Колегата от далечна Индия твърди, че телефончето може да се отключи само с програма: http://www.androwide.com/2016/08/root-re...miui8.html

Аз никога не съм ползвал МИУИ и хем малко ме е страх да не го прецакам, хем искам да си сложа ром, дето повече прилича на нормален андроид и няма китайски програми и клавиатури в уж английската версия на рома.
Цитирай

Ти сега си със заключен бутлоудър доколкото разбирам.
Изчакай няколко дни да видим стейбъла 8 дали ще има Бг...
Иначе това което си дал, аз поне не мога да го изтегля.
А и няма голям избор от ромове поне за сега.
Има един СМ и един Resurrection Remix, но и той не става за сега.
Телефончето е бомба, само трябва да го итключиш.

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Да още съм със заключен Bootloader. За да го отключа трябва да следвам твойте инструкции с логване на сайта на производителя и да чакам СМС от тях? Иначе програмката е само за root - не ми върши работа Sad 
Точно Resurection бях решил да пробвам, ама ти ме отказа. Гледам има някакъв SpaceX ром, който е просто изчистен MIUI без разни глупости, работи по-бързо и батерията кара по-дълго. И не трябва нищо да отключвам - става с Mi Flash tool. 
Пък айде мога да изчакам по-ново MIUI с български... ако това ще махне китайската клавиатура и китайските сайтове дето ми излизат в браузъра.
Цитирай

(2016-08-24, 23:11:24)NoMaD написа:  Зареждането на батерията е докато ти покаже пълен заряд - не ти трябва повече.

Sent from my MI5

Говоря за първоначалните заряди.не е нужно да се зарежда по 12-16 часа така ли?а иначе на колко процента е най добре да се вклчва в зарядното?камерата гледам има малко функцийки.има опция hdr.на нея ли е най добре да се снима.има ли някакви оптимални настройки.гпс на гоогле и той ми е на английски.може ли да се направи на бг.май станаха много въпросите
Цитирай

Няма нужда да се зарежда нито първоначално, нито после. Добре е да не се разрежда изцяло батерията, а да се слага на заряд при падане на такъв под 20℅.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Колега а по другите въпроси можеш ли да ме посъветва нещо.досега си бях с мпая и в сравнение с него този телефон ми идва с Бая повече неща и още не мога да му свикна.мпая беше орязан но ми беше удобен .докато сега ми е странно със всички тези опций
Цитирай

Прекалено много въпроси имаш. По добре гледай клипове в YouTube.
И мпая калво трябва да е?
Цитирай

(2016-08-25, 18:08:59)summer-knight написа:  Да още съм със заключен Bootloader. За да го отключа трябва да следвам твойте инструкции с логване на сайта на производителя и да чакам СМС от тях?
Пък айде мога да изчакам по-ново MIUI с български... ако това ще махне китайската клавиатура и китайските сайтове дето ми излизат в браузъра.

Ако не отключиш наистина си много "скопен" откъм избор.
Отключвай !

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)