Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли ги тези неща SAMSUNG J7 2016
#1

Здравейте искам да закупя един SAMSUNG J7 2016,но ме интересува има ли ЛЕД известяване за пропуснати повиквания/съобщения,и автоматично регулиране на яркостта на екрана.Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колко е лесно да си пуснеш едно видео ревю в YouTube и сам да разбереш...
Да, има ги и двете. Разбрах го точно по този начин за по малко от минута

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

(2016-07-21, 21:49:25)i770514 написа:  Здравейте искам да закупя един SAMSUNG J7 2016,но ме интересува има ли ЛЕД известяване за пропуснати повиквания/съобщения,и автоматично регулиране на яркостта на екрана.Благодаря предварително.
По принцип по ниските и средни класове на Samsung нямат LED известяване за пропуснати повиквания. Същото важи и за този телефон. Няма и автоматично регулиране на яркоста. Данните ми са директно от проверка на телефона при мобилен оператор. Абсолютно гарантирано.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#4

Благодаря ти колега за инфото.
Цитирай
#5

Въпреки липсата на пръв поглед основни неща, този телефон изобщо не е зле и има някои големи предимства.
5.5 инча дисплей, който въпреки, че не е FHD изобщо не е за подценяване. Аз лично не съм привърженик на големите резолюции при смартфоните. При този размер не е кой знае колко различима разликата. Като се замисли човек, все още има TV с 32 инча дисплей със същите резолюции... 3300mA/h батерия съчетана с тези резолюции е идеален въриант за няколкодневна експлоатация без зареждане. А и Android 6.0.1 до който се ъпгредва телефона веднага след като се включи е много добре оптимизиран. Телефона поддържа OTG през USB, което също е предимство. Камерата му също не са справя зле...
Абе с две думи добро си е телефончето...

P.S. Сега четох отзиви в руския сайт 4pda - между 12 и 14 часа екран с едно зареждане... Просто великолепно Big Grin

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#6

Не съм си играл с този модел, но виждам, че е от серия 2016. Ако е оптимизиран, както е моя А5-16, значи ще ти държи дори и повече, а при мен батерията е желязо, уникат. При това е 1080p на 2900 mAh, а 720p на 3300 mAh при тази оптимизация ще е върха. Взимай без да се замисляш, тази година 2016 линия нямат грешка. Мисля, че няма нито един от тях LED отпред (А-тата не виждам никой да има, но може и да греша, освен май J1 ли беше, J2 ли със Glow ефекта отзад), но всичко друго им е перфект. Не мисля, че ще останеш разочерован.
Цитирай
#7

И моето мнение е че за бюджетен клас телефон това е един отличен модел. Имал съм възможност да го "разцъквам" известно време - заслужава си парите отвсякъде.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#8

2016 за мен е най-силната година на Samsung, никога не съм ги харесвал толкова, колкото сега. Уникално добре са се справили за 2016, у-вата са перфектни. Което и да се вземе, грешка няма.
Цитирай
#9

Благодаря ви за отговорите,днес го разглеждах. Като  дисплей и дизайн наистина ме грабна.Но той няма дори и подсветка на бутоните,тези  от Самсунг  май наистина нещо са се самозабравили.Все пак е среден клас телефон.На майками алкатела  за 90лв кеш от технополис има лед  известяване.То бива да няма ама чак пък нищо да няма.
Цитирай
#10

Колега, доскоро имах телефон, който всичките тези функции ги имаше. И подсветка на бутоните и светлинен сензор и отключване с пръстов отпечатък... Сега съм със J7 2016. Въпреки, че е бюджетен клас, въпреки орязания хардуер по мое мнение това е един отличен телефон. Много добре оптимизиран. От 5-6 дни го имам и няма от какво да се оплача. Защото всичко работи. Само едно е достатъчно - в момента имам 65% заряд в батерията... и 6(шест) часа и четири минути екран... с непекъснато включен WiFi и данни (изключвам ги само между 2 часа през нощта и 8 часа сутринта).
Камерата му също се справя доста добре за телефон от този бюджетен клас - по добре от 16MP камера на предходния ми телефон (на друг производител)
Ако можеш да се справиш с предразсъдъка, че липсата на споменатия хардуер го прави по-лош телефон.. просто го купувай.
Няма да сгрешиш.

P.S. От няколкодневното ровене стигнах до извода, че в този ценови клас при телефоните на Samsung с 5,5 инчов дисплей, този телефон няма алтернатива.
Алтернативен вариант за мене (но в друг ценови клас, а и не само ценови) бе Samsung Galaxy A7 (2016).
Но както са се изразили руснаците в един техен форум... Прекрасен телефон на безумна цена.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#11

Момчета , има ли някакво приложение за лед известяване при нашия телефон , ръчно да го активираме ?

Samsung J7 Black
Цитирай
#12

Има но е... Wink  NoLed. Много добра работа върши - споменал съм за него в тази тема:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=85398

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#13

Благодаря колега , инсталирах го много мерси

Samsung J7 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)