Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

Ехх мечтии .. ми догодина нали пак трябва да предложат нещо, оп една по-голяма батерия, сензор в дисплея и 9ката е готова и всички ще са радостни Smile
Аксесоари

Гадовете от мтел дали ще го предлагат на изплащане без договор? Понеже току що преди месец ми изтече и преподписах...

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  

Много пари наляха в реклама. Като включим и загубите от Note 7, не очаквайте съществени иновации скоро. По-скоро маркетинг зарибявки. Сигуно е само, че цената ще расте. Докато може.

(2017-03-29, 22:26:41)HERUS написа:  този 18,5:9 формат на дисплея, не е по-удобен от 16:9. Стеснен е отстрани, а е по-дълъг. Като пръчка. Мисля, че няма да се наложи. Иначе телефоните ще заприличат на дистанционно за телевизор.

Това ме подсеща за една пародия на iPhone 5 https://www.youtube.com/watch?v=XNBP18nrRdw
Годината е била 2012. Кой би предположил, че 5 години по-късно Samsung ще предложат нещо подобно.  Tooth


Много слаба и претупана презентация. Нищо заслужаващо "Wow" не показаха. Поне визуално S8 е добра основа за бъдещ Note 8. Дано и капацитета на батерията му да е адекватен.

Always looking forward

(2017-03-29, 22:15:18)tonkata07 написа:  .......същата камера с "подобрен" софтуер.....

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

На първо четене.....ако премахнат надписите над снимките,е невъзможно да различиш S7 от S8.....Просто на S8 са с една идея по-светли.

http://www.phonearena.com/news/Galaxy-S8...es_id92555

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2017-03-29, 22:18:54)tda написа:  ама 1600 лв било добре. Smile
Продължавате да говорите за някакви си 1600 лв. в което не сте и няма как да бъдете сигурни. Накрая го изкарахте по-скъп от S8, което много ме съмнява. И S8 го изкарвахте 2000 лв. ама то какво стана, едни 441 лв. е по-малко.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

На това,което представиха и тези са много...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Има ли стерео говорители(някъде пише, че има) не разбрах?!

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Ами за твърдите фенове на марката модела може би е страхотен! Аз лично очаквах повече от корейците! Софтуерно подобрена миналогодишна камера (в никакъв случай не лоша),странен като размери дисплей (ще разберем тепърва дали е удобен). Това с разпознаването на лице имаше наченки още в s3! Скенера на ириса за мен е "екстра", изсмукана от пръстите! Писа се достатъчно много за малката батерия! Относно процесорите - не се съмнявам, че са достатъчно производителни! Само че разликите с миналогодишен процесор, дори с такъв от 2015 са такива, че само някакви запалени тестери и запалени геймъри могат да хванат! Това, че дадено приложение ще отвори със секунда по-бавно или бързо не впечатлява масовият потребител! Така че според скромното ми мнение дори злополучният Note 7 изглеждаше далеч по-иновативен, интересен апарат! Цената е излишно да се коментира! Нека всеки, който е решил да си го купи да му се радва и си го ползва със здраве!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2017-03-30, 08:49:38)TNTKZ написа:  Има ли стерео говорители(някъде пише, че има) не разбрах?!

"The phones still have mono loudspeakers and there’s no 1,000fps video recording either."
Демек няма.

Както казах и по рано IMX 333 "разработен специално за С8" се оказа един неверен слух... Дизайна на Г6 ми харесва повече. Няма да си купя нито единия нито другия щом са решили да не надграждат хардуерно камерите. Догодина ще видим.

Tapatalk

(2017-03-30, 05:06:55)tonkata07 написа:  На първо четене.....ако премахнат надписите над снимките,е невъзможно да различиш S7 от S8.....Просто на S8 са с една идея по-светли.

http://www.phonearena.com/news/Galaxy-S8...es_id92555

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

@tonkata07
Мхм. Аз обаче когато пуснах тези снимки през exif четец открих, че само снимките от S8 са преминали през Photoshop CC 2015, a тази от S7, iPhone7 и LGG6 са  необработени.
Може би на това се дължи, че снимките от S8 са по-светли и ярки пред тези от S7. Undecided

Always looking forward

Конкуренцията им с ЛГ наистина е силна. Даже по тъпотия се конкурират. Разочароващо представяне, разочароващ телефон. Мисля, че Гугъл са в най-добра позиция да се възползват от тези върховни недоразумения.

Huawei Mate 10 Pro

И тук новото остава само 83,6% StB%. Неприемлива смяна на С7е с С8. Разликата в цената не е малка. Ако беше 50-100 лв. ОК. Най-голямата разлика със С7е са малки рамки... и това е. Поне аз така го виждам. Smile

Anastasia123 не само Гуглето, а и ябълките трябва са се възползват на есен. Сега е момента освен ако и те не се прецакат сами. Big Grin


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.

The Galaxy S8 and S8 Plus’ displays are Full HD by default, but can be changed to WQHD

Явно капацитетът на батерията ги е накарал да предприемат тази стъпка, макар все още да не е ясно дали ще пести енергия. Каквото и да правят, новите собственици на телефона ще трябва бая да следят колко ползват, че около два часа следобед могат да търсят зарядно...

Cognosce te ipsum!

Най-хубавото от цялата работа е, че цената на S7edge ще падне. Всичко много хубаво с новата S8-ца , но по-голям екран, а с 600 mAh по-малка батерия. Да кажеш да е по-малък и тънък телефон, да няма място...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

И уж щеше да в тялото на С7, а се оказа с размера на Г6...

Tapatalk

Ами Г6 на височина е по-малък от С7 ЕДГЕ. С малко е,но е така.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing

Тая опция за fullHD не е нещо ново и при S7 я има ,щом ъпдейтнеш до Андроид 7.0 дисплея по default е сетнат на fullHD. Не вждам нищо лошо в тая работа, даже обратното само че някъде четох че няма голяма разлика дали ще ползваш телефона на 2к или fullHD ... батерията пада горе долу еднакво бързо.
Ще бъде интересно идните дни, ще излизат интересни факти около телефона, било то позитивни или негативни.
Аз поне за момента не виждам защо толкова се напънаха с тоя дисплей, като дори проста медия отворена през стоковия им плеър е отрязана отгоре и отдолу, да можеш да фитнеш изображението по целия екран, но все пак картината се разтяга и се губят пропорции. Отделно 3rd party апликацийте дали ще имат подобна опция ? .. или ще си гледаме 16:9 на огромния екран с 2 черни летни точно по "ейджа" на дисплея ...
Незнам безсмислена работа ми се вижда тоя кофти формат 2:1 , надали телефоните ще наложат подобна мода , защото в момента всичко е 16:9. Още повече камерата пак е 4:3 , не е трудно да си представим как ще изглежда на тоя 18.5:9 дисплей Smile

(2017-03-30, 10:40:00)ganchev написа:  Ами Г6 на височина е по-малък от С7 ЕДГЕ. С малко е,но е така.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
Имах предвид обикновения С7, не едж. Надеждата ми беше, че ще видя компактен телефон с височина максимално 143 мм, като китаеца zuk edge. Те вместо да намалят тялото увеличават дисплея със смотани пропорции от които ще има само ядове. Тва важи разбира се и за Г6.

Tapatalk

Да. Аз бях прочел някъде, че ще бъде с размерите на С7 ЕДГЕ. Даже е по-малък обикнивения С8, което е добре.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing

Според мен,този телефон въобще не трябваше да бъде пускан сега....И не само той,но говорим конкретно за него...Вижда се,че 12 или дори по-малко месеца са крайно недостатъчни....Това щеше да е перфектния S9 със всичко онова,което липсва сега.

1 Нямаше да се налага да позиционират скенера до камерата,а щеше да е вграден под дисплея....Просто тази технология все още не е готова и виждаме резултата.
2.Батерията със сигурност щеше да е по-голяма от сегашната....Това,което се случи с Note 7 преди няколко месеца и липсата на време за повече тестове си казва думата.
3.Камерата със сигурност щеше да друга.....Ясно е,че в момента не разполагат с по-добър сензор и се опитват с някакви софтуерни трикове да подобрят нещо по този,но дали ще си заслужава усилията ?
4.Този формат на дисплея е доста спорен и май не му е времето точно сега.

Дали пък не е дошло времето производителите да преосмислят сроковете за пускане на нови модели ?
Реално S7 Edge ще е актуален поне още една година от към хардуер и в този ред на мисли S9 със сигурност ще бъде доста по-добър модел...Smile



Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Мисля, че самсунг трябва да се подготвят за нов бум в продажбите на с7 едж.

Huawei Mate 10 Pro

Лично на мен ми харесват устройствата. Разбира се, съгласявам се веднага, че не надминаха очакванията, даже никак.
Трите причини, поради които не бих си купил С8:
1. Безумно място за пръстовия отпечатък. Едно, че е отзад, което за мен е по-неудобно. Второ - не е центриран. Трето - на майната си като височина.
2. Цената, която се очертава (това е всеобщ минус в моите очи за флагманите от 2013-4 насам).
3. Безобразно малката батерия (при плюса може и да е малко по-добре положението).

Гласовите асистенти са готини, но според мен малко хора ги ползват по-разбираеми причини (аз ползвам само в колата и то ако съм сам Smile ). Затова и не се впечатлявам много в тази част.

[Изображение: gs8-finger-grease.jpg?itok=35ZIInAW]

Самсунг държат да напомнят на потребителите да си бършат често камерата, която ще се замърсява доста често.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)