Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може би проблем със дисплея.
#1

Като за начало моля да ме извините, тъй като не съм писал отдавна в този форум и може да не сте съгласни с някои неща.
От няколко дни от време на време, например докато скролвам във фб или нещо такова картината или частично се скрива или напълно изчезва, а като го заключа и отключа или се оправя, или леко трепти самият образ. Телефонът не е изпускан и няма никакви външни забележки. Дали може проблемът да е софтуерен? (Като направя скрийншот докато се случват тези неща, на скрийншота тези неща не се забелязват).  
И без това вероятно ще имате забележки към мен, за да не спамя в друга тема ще попитам тук. От много време се каня да ви пиша за ъпдейтите на нашето G3 преди време спрях един ъпдейт докато се теглеше, не инсталираше и от тогава ми показва, че съм с последната версия на Андроид, а съм с 5.0. До колкото знам нашият телефон поддържа 6.0 и има ъпдейти за него, нали? От теленор ми казаха, че не могат да го ъпдейтнат телефона по друг начин. Телефонът не е руутван. И за финал искам да се извиня за разбърканият начин, по който ви представих цялата тази информация.

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай
Аксесоари
#2

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80377
Относно проблема с ъпдейта. Всичко става буквално за 5 минути, два пъти съм флашвал и не е имало никакъв проблем.
Цитирай
#3

Мерси много, но за това изисква ли се руут, защото както написах по-горе телефонът не е руутван и това е защото не искам да ми замине гаранцията.

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай
#4

Не ,не се изисква роот.Пробвал съм всички но съм най доволен от j.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 512 GB
Цитирай
#5

Добре, мерси. Няма да го ъпдейтвам скоро, защото към момента едва успявам да се обадя, а на сервиз ще го оставя чак след няколко дни. До тогава някакви идеи как да го върна поне временно до нормалното му състояние? Аз го върнах до фабрични, но ако го върна през това меню, през което се влиза когато е изключен телефона и пробвам от там дали може да имам по-голям успех?

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)