Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.1.291 е пуснат за сваляне
#26

Още от както имам телефона съм забелязал, че вечер не пада процент. После си пада с 1% след 100 и става на 99% като го ползвам сутринта.
Така беше и при 5.1.1 като си взех телефона. Само при 6.0.1 без калибрирания и разни промени на начина на ползване след час-два падаше на 99 без да се ползва телефона.

Има и подобрение дори като го ползвам постоянно с включен екран. Сота е по-добър.
Може да пробваме, ако искате да си калибрирам батерията. Кажете желания за вас начин. Не мисля, че ще има промяна. Ще ви пратя и снимки след резултата.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами щом си доволен и нямаш след това бързо падане или изключване при 5-6 процента оставащи няма смисъл.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

HTC Desire S + Samsung Galaxy S3 Neo
Цитирай
#28

Такива неща имам на Самсунга ми, виждам че и на бащата Самсунга е така. При  S2-та ми след рестарт пада батерията и след това тя се възстановява. При една нова батерия със същия телефон май не беше така - не съм я ползвал, тогава го дадох на сестра ми да го ползва.
Бащата има няколко галаксита. На Grand Neo Duos е същата работа, като там процентите не се връщат след рестарт.
При Сони нямам такива наблюдения.

Изключване имам при 0 % но не пада рязко батерията и да се изключва от самосебе си. Там от 5% надолу е много бавно падането на батерията
Цитирай
#29
Thumbs Up 

FLASHTOOL и можете да си сложите,който фърмуер искате.,След това ROOT и спокойно можете да флашвате абсолютно всички съвместими ром..без да се притеснявате,че нещо ще се случи.Ако все пак се случи отново FLASHTOOL и фърмуер по избор...
Цитирай
#30

Ако 6 часа сте на 100% на колко време зареждате този телефон? Аз на първия час съм 94-5% с 6.0.1 и все още се чудя дали да го задържа. Важно е да изкарва до вечерта поне тази батерия
Цитирай
#31

...доста трудно,дори и с СМ 12.1 /13.0

Sent from my Xperia Z2 using Tapatalk
Цитирай
#32

само на мен ли не е дошла още 291. компилацията? ??????? искам си стамина мод Sad

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#33

Аз си имам стамина винаги, незнам какво сте ъпгрейдвали от Lollipop до Marshmallow ВИНАГИ съм имал стамина

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#34

В Marshmallow ъпдейтите преди .291 няма стамина.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#35

дай да я видим тая твойта стамина на 6.0.1

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#36

Колеги, моля за съвет. След инсталацията на 23.5....(и т.н.) имам следното дразнещо нещо с double tap to wake:

Екрана на телефона свети докато работя нещо. В един момент угасва (явно като се зачета нещо по-дълго той решава да се изгаси за да пести батерия). В този момент double tap to wake не може да го събуди. Без значение колко пъти почуквам, екрана остава нечувствителен около 30сек и след това двойното почукване веднага го буди.
В същото време събуждането на екрана с power бутона действа безотказно (но не искам да ползвам него).

Има ли някаква настройка, която да регулира това "мъртво" време за реакция? Аз не можах да открия...

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#37

Привет, при мен double tap to wake работи след като се изключи дисплейя .. След като изгасне след 3, 5, 10 сек. пак си работи. Ако имаш друг начин на заключване на телефона (аз съм със swipe to unlock)  например pattern, pin или face recognition, може да е от това, но иначе не се сещам за друга причина. Опитай и опцията Smart backlight control в опциите на дисплейя, ако държиш телефона докато четеш и т.н. няма да се изгаси защото знае че четеш например или гледаш нещо, ако го оставиш на масата ще се изключи.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#38

291 да не е пусната само за някои модели z3 ...? и моя е още в гаранция, ако си я сваля и инсталирам от някъде,пада ли гаранцията?

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#39

Не, нищо стоково не яде гаранция

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#40

начи тряа се измъча ся да я инсталирам ....

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)