Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy s6 Edge нова батерия
#1

Здравейте, преди няколко дни реших да си сменя батерията след, което отидох в сервиз и си по ръчах батерия за 50лв. Смениха ми я беше на 61%, след рестарт на телефона падна на 51% и за около 40мин. ръчкане в Messenger беше на 25%. Помислих си като я заредя ще се оправи, но вече я зареждам около 10тина пъти, защото наистина пада бързо дори по- бързо от предната, която като я докосна се гънеше. Върнах фабричните настройки, но и това не ми помогна. След, което се обадих в сервиза и човека ми каза, че след 1 2 седмици зареждане ще почне да се оправя. Та въпроса ми е да се надявам ли на оправия или все така ще е? Батерията беше 1 към 1 с оригиналната. Някой, който е сменял батерия ако може да каже как е било при него. Мерси.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

Никакъв шанс

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#3

Колега и аз си смених батерията е моята струваше 25лв. Първите пъти я зареждах по 7-8 часа и сега кара доволно по 2-3 дни виж да нямаш дрейн
Цитирай
#4

Тя се зарежда нормално както предната. Как да проверя дали има дрейн?

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
#5

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=85399
Цитирай
#6

Да, тази тема я четох към 3 пъти, но не разбрах какво представлява този "дрейн", ако може да обясниш как да разбера дали има и как да го махна, ако е възможно? Спрял съм си синхронизацийте с Google още отдавна и няма разлика.

iPhone 3/3Gs, iPhone 4, HTC One - Silver 64GB, HTC One M8 AmberGold/Silver, Samsung Galaxy S6 Edge Gold
Цитирай
#7

Пробвай с рестарт, след зареждане.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)