Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно
#26

И при мене не е!

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#27

И при мен няма промяна на цвета..

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай
#28

Хм, страно
Благодаря за Инфото

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#29

Няма промяна на цвета и при мен, това изглежда като изгорено.
Телефона и зарядното не загряват въобще докато се зарежда, освен ако не е на бързо зареждане, което съм го спрял.
Yateley UK зарядно.
Цитирай
#30

При мен загрява, а аз бързото не го ползвам.
Точно там нагрява , на самият USB и кабела
А телефона не грее при зареждане или поне не е успеваемост

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#31

Какво е зарядното няма никакво значение. Важно е какъв ток може да отдаде и колко от него може да мине по кабела!
Има толкова отвратителни кабели, че и 5А да им осигуриш пез тях минават 250/300 mA.
Има си тестери за целта.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Цитирай
#32

Тук в случаят говоря и съм снимал Оригиналният комплект с който е купен телефона:/

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#33

Допитах се до специалист в това отношение, дали зарядното има пряко влияние на волтажа спрямо телефона.
Казаха ми, че самия телефон също регулира волтажа си на зареждане.
Дали загрява...
Един път да, друг път не, но не е чак горещ.
Аз ползвам само бързо зареждане при което такова загряване е нормално.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#34

(2016-10-05, 10:32:20)OGIER написа:  Сега забелязах и искам да видя дали и при Вас е така
[Изображение: 7e0f3efada2e381063c01724d6e9fc63.jpg]
Усещал съм че там се нагрява при зареждане, при Вас има ли промяна на цвета?

Samsung S7Edge
На двете S6 у дома стана така,вече дори се прокъса,кабела нещо е калпав. Намотал съм ги с изолирбанд и двете. Там се загрява доста при бързото зареждане. Ползвай си го и си свиркай Smile
[Изображение: 11c374fb2c4d2fc3b141647f926bd1ec.jpg]

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#35

Не съм сигурен, че така разкъсано зарежда на 100 % ефективно

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#36

На предишния ми телефон зарядното се беше разкъсало по същия начин плюс по-малки следи от прегаряне. Разкъсването обаче по-скоро е вследствие на неправилно съхранение.
Цитирай
#37

Аз съм нямал проблем със скъсани или загорели кабели до сега.
Ще пазите повече Smile

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#38

И аз никога не съм имал скъсани, но това ми е първият бял и видимо е потъмнял

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#39

(2016-10-11, 08:43:55)OGIER написа:  И аз никога не съм имал скъсани,  но това ми е първият бял и видимо е потъмнял

Samsung S7Edge

Истината е, че сме си купили телефоните с тебе не от където трябва.
Малките стикерчета на кутиите, въобще не са гаранция за непокътнатост.
Въпросните лепенки се продават в интернет за 10 цента.
А защо пристигат с такива лепенки в България и други държави ?
До колкото разбрах, телефоните за оператори и Европа като цяло, преминавали през прекомплектоване извън фабрика на Самсунг. В най-лошия вариант, самия магазин може да замени аксесоарите с нискокачествени, и да си лепне една лепенка, и да заблуди клиента, че всичко е запечатано.
Научих си този урок вече аз, и като купувам нещо, ще е от технополис.
Аз оби1ам да купувам нещо което не се е пипало от повече хора от колкото е нужно, от фабриката на Самсунг до мен.
Въпросният проблем може да е точно такъв заменен нискокачествен кабел, но нали не се поема гаранция за аксесоарите... пак за твоя сметка е.
Ако имаш колебания за качеството на адаптера или кабела, отиди в оторизиран сервиз на Самсунг, и си закупи нов комплект, който разбира се ще е китайски...
Или пък просто си нямал късмет с кабела, а всичко да е изрядно.
Между другото, ще се отклоня малко от темата по един друг въпрос който обсъждахме с тебе в друга статия.
Този надпис на гърба на телефона Yateley, буди съмнения. както и моето зарядно със същия надпис.
Yateley е следгаранционен сервиз на Самсунг електроникс в Англия, и като нищо може да става дума за рефъбриш продукт, дано просто е слух който няма нищо общо с истината.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#40

(2016-10-13, 19:22:50)adri написа:  Истината е, че сме си купили телефоните с тебе не от където трябва.
Ако имаш коле*ания за качеството на адаптера или кабела, отиди в оторизиран сервиз на Самсунг, и си закупи нов комплект, който разбира се ще е китайски...
Аз не купувам от малки магазинчета или онлайн. Моят е официално от Теленор
А адаптера си е китайски


Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#41

(2016-10-13, 19:27:29)OGIER написа:  Аз не купувам от малки магазинчета или онлайн. Моят е официално от Теленор
А адаптера си е китайски


Samsung S7Edge

Добре дошъл в България ...
Рядкост е да попаднеш на 100% отключен телефон в оператор, винаги са с продукт код за тях си.
BGL може да се вземе от официалните дистрибутори на Самсунг за България, и разбира се 100% гаранция за продукта който купуваш.
Моят също е предназначен за виваком, твоя взет от теленор, нали ме разбираш ...
Между другто, и в Китай се произвеждат продукти на самсунг, няма нищо съмнително в надписа Китай, уловката е другаде, че фабричния комплект с китайско зарядно не е предназначен за България по принцип.
А проблема може да не се случва в България дори, в България телефон не се запечатва, но научих, че малкия стикер значи точно това, извън България кутията минава през прекомплектоване.
Мога да ти дам съвет, продават се безжични зарядни за този телефон, един има с акумулираща батерия, мисля че беше около 3000 мили апмепра още, телефона се зарежда от това зарядно без кабел, а се зарежда самото това зарядно с кабел. Струва 120 лв. Лично за мен е глупост.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)