Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg g4 проблем с гаранция
#26

Да, щях да го оставя ако не заминавах на море след 3 дена, а ползвах временно един Алкател от миналия век...
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-09-20, 21:47:03)arrogant написа:  Първо - как разбра, че имиджът на техно веригите е крехък, ако не е тайна? И второ - кой изобщо говори за тях, като колегата е купил телефона от някакъв никому неизвестен магазин? Къв техномаркет, кво сърце?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Работя в такава верига и знам, че е крехък. А дали е от неизвестен магзин или не, той пак може да си търси правата в КЗП, стига да има някакъв документ за покупка от тях, в повечето случаи това е само попълнена, подписана и подпечатана гаранция, а този магазин, като укрива данъци си е негов проблем, затова има данъчна инспекция. Аз толкова пари на вятъра не бих хвърлил току така, определено бих им ги изкарал през носа...

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай
#28

3-ти месец съм без телефон. Нито КСП нито скайфон правят нещо. Скайфон искат телефона отново, че да го пратят в КК. А аз съм го пратил за становище в Мост и те ми казаха, че не аз съм счупил телефона. тези се хващат, че не бил за нашия регион и си повтарят само това. Ще ги изтипосам в Господарите, Нова и БТВ и ще стане мазало. Всички искат сензации. До гуша ми дойде от тази скапана държава.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#29

Не се предавай, колега.
Те само на това се надяват.
И сто пъти да ти откажат, не се отказвай, накрая те ще предадат.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)