Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/

Проблемът е още преди Нова година:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1373717
И предните няколко страници.
Цитирай
Аксесоари

oт два месеца е така. Може да е затворил кепенците завинаги.
GoldWay Ползвай:
https://goldway.aliexpress.com/store/311331
Цитирай

Аз пък съм адски доволен от FANTACY TECHNOLOGY
Поръчките ми идват,без да се занимавам с митници,и без да им го казвам преди поръчка Smile
Цитирай

(2017-02-23, 12:08:27)avon76 написа:  Аз пък съм адски доволен от FANTACY TECHNOLOGY
Поръчките ми идват,без да се занимавам с митници,и без да им го казвам преди поръчка Smile
И как точно става това, късмет или...


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай

Ами не. Явно са печени там.
Просто си правя поръчката Smile
Вече 5 телефона поръчах от тях.
Цитирай

Много зависи крайния пощенски клон дали е централен или квартален
И аз досега с безплатна доставка каквото съм викал съм минавал метър, ама никога не е късно да ти изневери късмета
Цитирай

Аз преди седмица плащах ддс за телефон през китайски пощи.
Иначе от Goldway за +22,11$ до вкъщи с Speedy.
Цитирай

Със сингапурски пускат,и идват за седмица
Цитирай

Няма значение от кой сайт пазаруваш. Митничаря е важен и в какво настроение е.
Цитирай

Не е точно така. Има търговци, на които пратките им минават през Англия или Франция и митничаря изобщо не играе роля.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Говорех за безплатна доставка. Не се доуточних
Цитирай

От вчера се появи за малко Global Dev за Mi5S. После скриха линка, но който иска може да го свали от тук  !! Само за Mi5S !!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ако някой е из поробвал вече Global Dev за Mi5S моля да сподели впечатления от него, мисля тези дни като имам време да го флашна, но интересно защо са го скрили линка от сайта им. И дали ще стане флашването от Global Stable към Dev през ъпдейтера или ще трябва пак през MIFlash?
Цитирай

https://drive.google.com/file/d/0BxmvHU4...UxWkk/view -това е за през ъпдейтъра,
Ако не стане - линка на @Be6i4 ползваш или https://yadi.sk/d/EyL7yA7n3EhCyj с Mi flash
Цитирай

Аз не съм го слагал, но вече двма човека познавам, които го сложиха. Казаха, че е ОК и че са доста по-доволни от батерията.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

С Global Stable не може да влезне в edl режим за да флашна с MiFlash, като задам команда adb reboot edl телефона просто се рестартира, пробвах и през фастбоот с fastboot oem edl и пак не става, остава да пробвам през ъпдейтъра.
Цитирай

ъпдейтъра задължително.
Може и ADB Sideload: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry55699509 (има шанс да не стане, понеже сега прочетох че иска отключен буутлоудър?)
Ти всъщност опита ли да отключиш ?
За Redmi note 3 Pro имаше модифициран fastboot.exe, който позволяваше рестарт в ЕДЛ, но не знам дали работи на други устройства
Цитирай

Не съм пробвал да го отключвам, само го проверих заключен е бутлоудера, сега го пуснах през ъпдейта.

Не става и през ъпдейтъра, сега остава май само през edl кабел, след малко ще оголя един кабел и ще пробвам.

Флашнах успешно телефона от Global Stable към Global Dev с ръчно направен edl-кабел (кабела се прави много лесно). Първите впечатления от Dev рома са доста добри, дори е по стабилен от Global Stable, пръстовият отпечатък работи без проблем, докато при стабилният имах проблеми с него, за сега всичко е ОК рома е за предпочитане има си и Български език, ако и батерията се държи по добре ще е шестица отвсякъде.
Цитирай

Здравейте,мнение относно ползването на две сим карти? По данни го дават че е дуал стенд бай , но винаги когато разговарям по едната дава че втората е изключена. Има ли някакви настройки за това или техническата информация не е вярна.

Xiaomi MI 5S
Цитирай

Ако устройството е с един радиомодул, друг начин няма.

 
Цитирай

Колеги, предлагам тази тема да се заключи, защото е за два телефона и вече който има проблеми да си пуска нова.
Цитирай

(2017-02-06, 14:17:10)daesoner написа:  Колеги Lineage Ромът е супер. След един рестарт проблемите с Multitouch изчезнаха, батерията стана просто трепач - 6часа и 30 минтуи екран при оставащи 20% от батерията. Ако някой има интерес, мога да помогна за инсталирането му + Pixel Pack-a.

Колега дай инструкций как си го инсталирал и линкове моля.Мен ме интересува как е камерата и скенера да отпечатъци.С рома в момента ми отключва телефона даста бавно,предвид че преди това ползвах хонор 8 и oneplus 3 сега ми е доста дразнещо.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Последната версия трябва да е тази:
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=168633 Или поне в нея е оправен бъга със запис на видео

Инсталира се през TWRP.
За да сложиш TWRP трябва да отключиш bootloader-a първо.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Пробвах я.Много ми е постен този чист андроид.Да телефона е бърз,но и с miui-то си е достатъчно бърз.Пръстовия отпечатък отново не сработва бързо/не знам при докосвате светва дисплея веднага но да отключи телефона му трябва време/Пак казвам свавнен с honor 8 и oneplus 3 е доста по-бавен.Сега сложих miui 8.3/7.5.6 dev версия от miui.eu.Отключва една идея по-бързо/има какво да се желае/,но батерията е доста по-добре от преди/miui 8.2 стеибъл/.В момента съм на втори ден ползване с над 4 часа дисплей и над 1 час разговори на 27 процента батерия.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Намислил съм да си поръчам MI 5 S plus някой може ли да качи снимки с него да видя как се справя на светло/тъмно.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)