Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/
#76
Thumbs Up 

@deasoner, хайде честито за придобивката !
Би ли споделил със какъв ром доиде телефона ? Предополагам е с China stable , щото и моят
опит с ibuygou показва че не ги отварят , но все пак когато има инфо от извора е по добре.

И аз мисля да го поръчам но сега чуденката е ТО или ibuygou. До сега съм поръчл поне 8
телефона от ibuygou , и всичко е било ток , доставка до офиса и не са ги спирали съответните
органи , обаче преди 2 седмици един колега поръча от тях (Ми Макс) и го скенджосаха , колкото
и да не ми се вярваше че ще се случи.

Нямам опит с ТО , но казват че поръчките от тях също минават без проблем, но те пък
слагат къстъм ром , дори и да им кажеш, че искаш ''original sealed box'' , ( по техните
инструкции т.3 от FAQ ) , не четат много много и си правят каквото знаят.
Цитирай
Аксесоари
#77

Мога да гарантирам за 6 лично получени телефона от ТО че като поискаш sealed box си е точно така.
4 ми 4ки, 2 редми ноте3 (мтк и снапдрагон)
Цитирай
#78

@suffer, мнооооого добре , зарадва ме с това , честно !
Цитирай
#79

Да с такъв ром дойде. без да ги спират никъде. сток
Цитирай
#80

При първата ми поръчка от ТО, аз изрично му написах, че искам "SEALED BOX", но получих телефон с Global Stable и отворена кутия. Не че му се сърдия ама исках аз да отворя кутията. :Д

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#81

(2016-10-28, 08:50:36)daesoner написа:  Здравейте. Бях до офис на DHL, за да попитам кога ще ми пристигне пратката, защото ако не е днес, ще я получа в понеделник, а тогава стават 6 дена(взимам предвид, че shipping-а на DHL e от 3-5 работни дни), което не ми харесваше като идея. Питах отговориха ми, но ми казаха, че сигурно ще бъде спряна от митница защото е на висока стойност. Телефонът е описан като 20$ и е от физическо до физическо лице. Попитах на каква стойност се обмитяват, и жената ми каза над 30$ и дали искам те да ме представляват пред митница, след като има дам пълномощно. Всичко това ми се стори абсурдно и после се обадих на help-desk-а им и там ми казаха над 40$. После ме свързаха с митнически отдел, казаха, че евентуално могат да я спрат. Допитах се и до митничар на летище София и ми каза, че е изключително малък шанса. В момента пратката е с такъв статус ----> http://prikachi.com/images.php?images/118/8945118E.jpg . Какво мислите вие?

Edit: http://prikachi.com/images.php?images/121/8945121J.jpg мисля, че вече всичко е ясно. След 10:30 отивам до офиса да си го взема и ще кача няколко снимки

За стоки до 150 евро, мито не се плаща. Обаче плащаш ДДС за всяка изпратена ти стока надхвърляща 30 лева като себестойност.
Цитирай
#82

@redsys, получил си е пратката тук без да плати и грам стотинка за митнически такси.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#83

Просто разяснявам случая с 30$ ,$40 и кога и колко се плаща мито и ДДС. Друго не съм коментирал.
Цитирай
#84

Колеги, започна се. Рома не се държи ок. Телефонът крашва някои приложения. Android System над 22% от вчера. Мобилния ми интернет е супер бавен и зле. Дайте предложения. Да слагам ли developer версията. Вчера дори го форматирах и отново нищо.
Цитирай
#85

Ако нещата са като при ми 5 - дано китайския ми пс суит ти е спасението
Цитирай
#86

При мен на 8.0.5.0 Android System отчита към този момент %15 за два дена от последното зареждане.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#87

Ти пък. По, добре чакай следващия. Китайците вече са на 8.0.12.0

Само не знам как реши в тази тема да се оплакваш от ми 5...
Пробвай тук по-добре: http://en.miui.com/thread-394246-1-1.html
Цитирай
#88

Защо реши че се оплаквам? Просто отговарям на @daesoner относно точенето на Android System - не само при него е така.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#89

Някой идея по моя въпрос?
Цитирай
#90

Да, china dev и заявка за отключване.

И от пост #85 каквото написах
Цитирай
#91

Много ми е зле нета иначе е 55 asu v about phone
Цитирай
#92

Аз лично вече не използвам 3д Fingerprinta. При определени ситуации, не иска да се отключи, след като го отключа с кода  , ме вкарва в менюто с настройки за lock screen, след като изляза от там и започна да го отключвам с отпечатък и заключвам си работи без проблем.  Отделно че телефонът не е малък, и с една ръка ми е малко трудно да си позиционирам палеца перпендикулярно на сензора с една ръка. Иначе камерата....... п Visslar рави страхотни снимки.
Цитирай
#93

Сподели някоя снимка

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#94

(2016-10-31, 07:48:16)mejdupraznika написа:  Иначе камерата....... прави страхотни снимки...
А как стои въпроса с нощните снимки? И те ли са на ниво?

 
Цитирай
#95

https://goo.gl/photos/h3CTgDtp6QipB5JY8 , Имайте предвид че на някой снимки съм ги затъмнявал при самото снимане.
Цитирай
#96

Цената на 5с+ в черен вариант 4гб/64 при ТО падна днес с около 15 -18 евро.
Не издържах и тоя път Smile
Цитирай
#97

@rumo, в смисъл, че си направил поръчка ли?

 
Цитирай
#98

Аха Smile
Цитирай
#99

Здравейте, тъй като мисля да закупя Xiaomi Mi 5S (4GB RAM 128GB ROM), а във форума няма раздел за него поствам тука. Гледам го при ТО излиза около 440$ с доставката, но е с китайски ROM и с многоезикова поддръжка, та ме интересуват няколко  неща:

1. След като излезне (ако) глобален ROM ще мога ли до го флашна с него.
2. Този китайския ROM, който е с многоезикова поддръжка има ли китайски остатъци в себе си, и ако има, могат ли да се премахнат напълно. В момента съм с LG G2, като досега не съм ползвал чист китайски телефон.
3. Заслужава ли си според Вас около 40$ по-висока цена спрямо аналогичния Mi5 (4GB RAM 128GB ROM).
Цитирай

Колега, Ми 5s 4/128 в ТО струва 379$ + 26,32$ за доставка с DHL

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)