Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5s/plus/

Глобал Стейбъл пуснаха.

Честито:


http://en.miui.com/thread-454687-1-1.html

Няма чейнджлог, понеже е първи рилийз
Цитирай
Аксесоари

Колеги искамда си сложа google pack с google assistance, който се флашвс през twrp. Видях, че има на китайски, но също така и на английски. Как да флашна английската версия?
Цитирай

Съжалявам за поста, но предният не може да се редактира.
В момента съм с китайски dev. Искам да сложа global stable, но нито през recovery нито се свързва през Mi Flash. Дори когато искам да вкарам телефона в recovery ми дава телефонът с кабела и connect to pc suit. Свързвам го и програмата ми казва само connecting to device и нищо не се случва. Някой би ли ми помогнал?
Цитирай

Трябва да видиш дсли имаш edl режим. През него можеш да Флашнеш с MiFlash
Цитирай

Как мога да го проверя? Странното е, че когато свържа телефона, който е в фастбуут, и се отварям Mi flash слагам директорията на папката, цъкам да обнови и ми и излиза Specified cast is not valid.
EDIT: Направих това --> http://en.miui.com/thread-290959-1-1.html и в момента компютърът инсталира устройството. Свърши, опитах отново инсталирането на през miFlash, положението е същото.
Също така не ми влиза в recovery mode телефона.
Цитирай

Опитай от включен телефон с adb reboot edl
Също така, опитай да отключиш буутлоудъра щом си с china dev.
Трябва да видим и като какво го намира компа...
Цитирай

(2016-12-31, 14:00:59)suffer написа:  Опитай от включен телефон с adb reboot edl
Също така, опитай да отключиш буутлоудъра щом си с china dev.
Трябва да видим и като какво го намира компа...

Той е отключен. Как да го пусна това adb reboot edl ?
Цитирай

Щом е отключен през fastboot трябва да стане, ама си провери драйверите
Цитирай

(2016-12-31, 14:32:21)daesoner написа:  Той е отключен. Как да го пусна това adb reboot edl ?

Може и с EDL кабел ако нещо тая команда не върви, аз мисля че нищо няма да се случи с нея де!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Флашнах го. Има ли начин да направя така апповете, че да не ми се налага да ги заключвам в таск мениджъра за да получавам нотификации, да ми хаби рам и батерия?
Цитирай

то така или иначе тази рам ще се хаби като си работят нормално
Виж настройките в Security - Battery - Apps Battery saver, там можеш да им махнеш рестрикциите една по една ако MIUI не ги оправя както трябва
Цитирай

Offtopic  Започвам да следя темата с интерес. Поръчах си е един Mi5S от Goldway да видим кога ще дойде. За момента TOP One отпада като опция за поръчки, така че да си знаете.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Цъкнал съм No restrictions. Но не се получава. Be6i4 коя версия си поръчал? Има ли някой с 3D touch версията?
Цитирай

А защо не погледнеш да нямаш ограничения от мобилния интернет или някоя прехрана да имаш дето ти оптимизира паметта?
Цитирай

Вчера съм флашнал на чисто всичко, не качвам никакви програми от тип оптимизатори на памет, защото смятам, че телефона си има чудесни такива. А относно интернета имаш предвид самия оператор ли да е правил нещо или самия телефон ?
Цитирай

Самия телефон. В смисъл виж дали сано на мобилни данни е проблема и направо може да отвориш бира тема и там да наснимаме и проверим настройките
Цитирай

(2017-01-04, 17:28:15)daesoner написа:  Цъкнал съм No restrictions. Но не се получава. Be6i4 коя версия си поръчал? Има ли някой с 3D touch версията?

Поръчах 4GB RAM и 128 GB вътрешна памет. Да видим какво ще дойде обаче  Visslar

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ами не, не е само на мобилни. Гледах навсякъде из настройките и няма нещо, което да спира нотификациите
Цитирай

Moже и самия ром да не е читав още
.
Готов съм да съдействам с какъвто поискаш скрийншот от моите настройки.
Все пак да не забравяме, че съм с различен телефон, така че най-добре би било някой със същия модел, но без оплаквания да ти каже как е при него
Цитирай

@daesoner,задал ли си автостарт на приложенията,от които искаш нотификации?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Не не съм задавал
Цитирай

а трябва


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Задай си, иначе не става!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Днес видях, че Шаоми са пуснали Глобал Стейбъл за Ми5с. Мислех, че няма да го огрее.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Готово. Днес ще тествам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)