Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Можеш да провериш за ъпдейти в HiCare и Firware Finder. Възможно е и все още да няма обновления за твоя модел.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

(2017-03-10, 15:26:59)niki022 написа:  Колеги, има ли някой който го е взел от теленор? И по специално версия FRD-L02C432. Виждам, че чакате В380, аз седя на В120 и не съм получавал никакви ъпдейти. Пристеснява ме, да не са ми дали някой 'измислен' модел, защото за C432 няма никаква информация в нета, и в руския сайт за ъпдейтите (цък), даже не е отбелязан този модел.. Видя ми се малко странно за телефон изкаран от кутията, да не получи ни един ъпдейт, дори под формата на бъгфикс.

Странна работа, по принцип като съм гледал FRD-L09C432  го дават европейската версия. В случая C432 незнам какво обозначава, но виж на кутията ти дали пише за къде е предназначен. В гоогле FRD-L02 ми вади някви неща за Индийския пазар, че отгоре на това и едносимова версия. Пробвай с 2 сим карти да видиш дали бачка, че иначе тея теленор нещо лошо са се объркали  ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

От това, което аз знам:
FRD-L04 - САЩ - сингъл СИМ
FRD-L09 - Европа - дуал СИМ (хибрид)
FRD-L02 - Индия.

А на скоро забелязах в сайта на Теленор, че има 2 модела Хонор 8, като на единия са написали "Дуал". Може би точно той е 09, а едносимовият е 02, т.е. индийския. Много странно.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Ако и операторите започнат да внасят телефони които официално са за друг пазар ... От друга страна С432 си е софт за Европа. Странно.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Колеги, при евентуална поръчка на телефона от италиянския амазон, знаете ли кой е куриера в България? И на вратата ли го носят ? Също така гаранцията при Уауей България ли ще важи?
Цитирай

е не тея са под всякаква критика, наистина сега погледнах на сайта им имат 2 варианта за хонора, а което е по-интересното че са на една цена ...

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Ами на кутията пише - 'This device may be operated in all member states of the EU.' Също пише там нещо Netherlands, така че предполагам всичко е наред. По принцп нямам нищо против да е едносимов, втора сим карта нямам и е излишно. Иначе пробвах всичко, firmware finder, двата hicare, през hisuite, нищо нямаше успех. Предполагам мога да пробвам през FF да сложа някоя друга версия на L02. Съветвайте ме, да опитам да сложа друга версия, да изчакам, или да дигам панаири в Telenor. Big Grin

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

svetling. На вратата с куриер или Дхл или упс..
При чекаута виж бързата доставка за кога излиза , щото да знаеш че повечето пъти е безсмислена и няма смисъл от нея
Гаранцията се признава тук от Huawei
Цитирай

@niki022

незнам как им работи ъпдейт системата, дали трябва да имаш предишните ъпдейти, ако не - може да ти дойде направо В380 . Иначе винаги може да се свържеш с Хуауей да ги разпиташ ква е тая схема с "индийските" телефони от теленор. Smile Ти като го купува някой обясни ли ти че имат 2 модела или .. понеже доста хора могат да останат неприятно изненадани така ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

@rumo, мерси за отговора.

А знаете ли горе-долу по колко време стоят намаленията в амазон. Мисълта ми е до вторник-сряда дали още ще е на тази цена и къде мога да разбера ако е възможно?

Също така четох, че при поръчка на телефон от чужбина е хубаво да се провери 4G-то на устойството на коя честота работи и дали е съвместима с тази на нашите оператори. Но в амазон ит, не намерих никъде такава информация, някой по-запознат може ли да посъветва?
Цитирай

@mg22 Верно, бях забравил, че ги попитах Big Grin. Сега погледнах и са ми изпратили съобщение.
Цитат:Здравейте,

Благодарим, че се свързахте с нас!
Вашият телефон ще получи ъпдейт. Учтиво молим да актуализирате приложението HiCare и периодично да проверявате за ОТА актуализация.

Поздрави,
Екипът на Huawei
Явно ще трябва просто да чакам, но ми се вижда някак несправедливо, тази версия да не е получавала никакви ъпдейти през цялото време.

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

@светлинг по правило европейките модели поддържат еднакви честоти до колкото знам, това с 4Г-то важи ако взимаш телефон от САЩ примерно

За отстъпката не знам по колко време са, амазон правят по принцип разни флаш разпродажби, ако е такава може и утре да няма вече.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

(2017-03-10, 17:17:42)Anastasia123 написа:  От това, което аз знам:
FRD-L04 - САЩ - сингъл СИМ
FRD-L09 - Европа - дуал СИМ (хибрид)
FRD-L02 - Индия.

А на скоро забелязах в сайта на Теленор, че има 2 модела Хонор 8, като на единия са написали "Дуал". Може би точно той е 09, а едносимовият е 02, т.е. индийския. Много странно.


Закупих Хонор 8 от Виваком на скоро, след преподписване на договор.
На моят телефон е
  модел: PRA-LX1
версия: LX1C432 B103
Андроид 7.0
Цитирай

(2017-03-10, 18:42:16)todorjoni написа:  Закупих Хонор 8 от Виваком на скоро, след преподписване на договор.
На моят телефон е
   модел: PRA-LX1
  версия: LX1C432 B103
  Андроид 7.0

Нещо си в грешка. Виваком продават Лайт версията. От операторите само Теленор предлагат Хонор 8.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-03-10, 18:42:16)todorjoni написа:  Закупих Хонор 8 от Виваком на скоро, след преподписване на договор.
На моят телефон е
   модел: PRA-LX1
  версия: LX1C432 B103
  Андроид 7.0

Това е Honor 8 Lite.
Цитирай

Здравейте,
Гледах доста ревюта в интернет и по-специално youtube, и останах с впечатлението, че Huawei Honor 8 е брутален телефон. Грабна ме това, че го сравняваха с други модели (флагмани) и по нищо не им отстъпваше, както и камерат е брутална и лично останах с впечатление, че sony сензорите му се справят по-добре от leica-та на P9. С тези впечатления отидох до Технополис и си го купих. На място разгледах белия вариант, но исках, черен и затова им казах да ми дадат черния. След като се прибрах и включих телефона, той първоначално заби на син екран. Задържах дълго време Power бутона и успях да го рестартирам, след което ми даде да направя веднага ъпдейт. Ъпдейтнах го и започнах да го разцъквам. Тук идва основния проблем. Пускам си камерата , разглеждам функциите и и правя пробни снимка (на неща от стаята). Постепенно усещам как горната му част се нагрява. След около 3-5 минути ползване на камерата горната част на телефона пареше. Беше много странно. Като изключа камерата за около минута температурата се оправя. Зачудих се за какъв може да е проблема. Днес сутринта направих същия тест в стаята, пак пареше. Чудех се да не би да е нещо софтуерно, заради по-ниската светлина в стаята ли ? Не знам! Реших да изляза навън. И поседях малко и си разцъквах камерата. Всичко беше ОК. Но пък времето беше студено рано сутринта. Върнах се в стаята където вече беше по-светло. Пак започна да загрява така. Някой може ли да ми даде съвет какво да направя. Чудя се дали да отида до Технополис и да ги накарам да ми го сменят с друг, ама може там да не направи същия номер и да се представи както го тествах навън.

Поздрави
Цитирай

(2017-03-10, 21:33:13)skiman написа:  Това е Honor 8 Lite.

Да прав си. Lite версия е. 
Извинявам се!
Цитирай

Колега, обърках се. Последно ако говорим за Лайт версията наистина ли си останал с впечатление, че снима по-добре от Лейката?
Цитирай

@jeff1980, ама как ще се говори за Лайт версията.. Тази тема няма нищо общо с модела, за който си се объркал...

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

@Just

не съм забелязвал греене при ползване на камерата, дори се учудих че при говорене по скайп с видео, изобщо не загрява. Единствено афалт като играх веднъж по-продължително загря доста, но то е нормално.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

[Изображение: eTav0a]

Това е снимка след около 3 - 4 минути ползване на камерата в затворено помещение. Според вас нормални ли са тези температури
Поздрави


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой друг освен @niki022 с Хонор 8, който да е L02C432? Тъй като търся да си взема Хонор 8 и ми предлагат точно такъв модел, а в интернет почти нищо като информация не намирам и сега се чудя дали да приема предложението. Това е крайно несериозна ситуация.
L02 = Индия
C432 = Европейски регион.
В сайта на Хонор България (и като цяло всяка европейска страна) ми показва възможни модели на Хонор 8 - L09/L19
В сайта на Хонор Индия ми излиза L02, но C675.

Т.е по пътя на логиката - ако Хонор пуснат ъпдейт за Европа, то той ще бъде с номер C432, но за моделите L09/L19.
И съответно ако Хонор пуснат ъпдейт за Индия, то тогава ще бъде за въпросния L02, но самият ъпдейт ще бъде с C675.
Което какво означава? Ъпдейти йок, както го купиш, така си остава.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Ц, търси L09/19


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

JustBePlayer Освен да помолиш някой друг с модела да качи cpu z и да направи подобен тест

Anastasia123 колко ти го дават
Нов е към 650, L09/ 29
Цитирай

(2017-03-12, 16:22:44)rumo написа:  JustBePlayer Освен да помолиш някой друг с модела да качи cpu z и да направи подобен тест

Anastasia123 колко ти го дават
Нов е към 650, L09/ 29

на българския пазар чисто нов за 650 къде го има? без обвързвания с договор?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)