Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-03-12, 17:13:27)svetling написа:  на българския пазар чисто нов за 650 къде го има? без обвързвания с договор?

Който търси - намира. Има го, без обвързвания с договор.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

(2017-03-12, 17:18:59)Anastasia123 написа:  Който търси - намира. Има го, без обвързвания с договор.
 
Без препродаване от някой друг който го е взел на договор и с пълна сигурна гаранция, малко ме съмнява.
Цитирай

(2017-03-12, 16:22:44)rumo написа:  JustBePlayer Освен да помолиш някой друг с модела да качи cpu z и да направи подобен тест

Anastasia123 колко ти го дават
Нов е към 650, L09/ 29


Да наистина, ще съм много благодарен, ако някой си пусне камерата на затворено помещение и почва да разцъква из екстрите, които предлага, да фокусира тук там (нормално ползване), в продължение на около 4-5 минути и веднага след това даде резултати от cpu z приложението. А иначе и за другите това много ли ви се струва. 52 градуса ... не знам
Цитирай

@JustBePlayer , според мен има някакъв хардуерен проблем при теб. С кейс ли използваш телефона? Въпреки, че за 2-3 минути не би трябвало да окаже каквото и да е. Лятото използва Huawei G7 със силиконов кейс и при влажност над 90% и 40+ градуса външна температура, телефона си снимаше без проблем и загряваше чак след 10-тата минута на видео заснемане.

Има ли някой, който използва американския модел в България ? FRD-L04 и предполагам, че софтуера отговаря на C567 или нещо такова беше

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-03-12, 17:18:59)Anastasia123 написа:  Който търси - намира. Има го, без обвързвания с договор.
От къде? Ситител?
Сериозно, дайте жонер къде е това място, че скоро трябва да купувам 1бр. L09432...

@Anastasia123, чета в 4pda, че ги плюят американците, не работи коректно LTE-то и суича 4-3g при входящо, не знам как е в България. Имаше няколко в OLX, изглежда са ги поизкупили.
Цитирай

Днес го поръчах от италианския амазон, 32ГБ-тов + силиконов кейс + експресна доставка = 344 евро . Моделът е L09/432
Цитирай

(2017-03-13, 11:34:02)svetling написа:  Днес го поръчах от италианския амазон, 32ГБ-тов + силиконов кейс + експресна доставка = 344 евро . Моделът е L09/432

Каква е цената на експресната доставка и след колко дни би трябвало да пристигне телефона? А как стои въпросът с гаранцията - 1 година или 2 години е гаранцията и към кого? Хуауей ЕУ?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Експресната доставка е 12 евро. Би трябвало за 3-4 дни да пристигне. Гаранцията е европейска и важи навсякъде в представителствата на Huawei, до колкото знам е 2 години. Но като дойде пратката ще видя документите по детайлно.
Цитирай

2г за цял ЕС . датите на доставка се спазват. получаваш трак номер, който можеш да си следиш.
понякога обаче специално от Италия експресната е по-бавна и от цигански катун...
но ако ти пише , че ще дойде след 3 дена значи е така
Цитирай

От опитът ми в сайтовете на амазон знам, че има и купони/кодове, които свалят цената или правят доставката безплатна. Трябва да потърся и ако намеря ще го споделя. Тези кодове не са само единично ползване, това е най-хубавото

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-03-12, 11:25:57)JustBePlayer написа:  Това е снимка след около 3 - 4 минути ползване на камерата в затворено помещение. Според вас нормални ли са тези температури
Поздрави

колега тествах, моите температури са по-ниски след 10тина минути разцъкване с камерата.. снимки, клипчета, ефекти разни.
,


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Колеги, искам просто да оставя това тук. Big Grin
[Изображение: jhxwt5.png]

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

хаха найс .. моя има само 4 часа, но за 2 дена и кусур, със спиране на нета от време на време, е на 20% . Доволно ..

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Да покажа и аз, LineageOS

[Изображение: 54270af6e67190b1b5f37e6b7da9dd9d.jpg]
[Изображение: 4993b90eaa1afb7f1a1755b3f8a28eb1.jpg]
Цитирай

Колеги, някой сложи ли B380?
Уж фиксва ишуто с батерията.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
Цитирай

@pocko Доста добре се държи на Lineage-a! Smile
За 380 не знам, все още нямам мърдане от 120 аз..

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

Държи се, да, камера апа е трагедия, няма нищо общо със сток-а.
Цитирай

Здравейте,

Днес съм собственик на Huawei Honor 8 lite.
Това което ми направи впечатление, три кутии разопаковахме с търговеца и вътре нямаше слушалки, което беше много странно.
Телефона е закупуен от Виваком.
А в клипчетата в нета си има слушалки Big Grin

HTC M8
Цитирай

Тези телефони са за други региони, за нас слушалки няма.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-03-17, 00:07:22)ronnie72 написа:  Тези телефони са за други региони, за нас слушалки няма.

Хм..интересно. Мерсио за информацията. А каква е логиката да няма?

HTC M8
Цитирай

@shadowface Разумна логика не търси по-добре колега, че ще останеш разочарован...

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

Колега, имаме си раздел. Заповядай при нас! Казва се "Huawei P8Lite (2017)" . Засега сме само двама. Ти си третия.
Цитирай

(2017-03-13, 11:34:02)svetling написа:  Днес го поръчах от италианския амазон, 32ГБ-тов + силиконов кейс + експресна доставка = 344 евро . Моделът е L09/432

Получи ли си телефончето, колега? Ако си го получил, какви са ти впечатленията от услугите на амазон италия - добре ли беше опакован, беше ли с целуфан? В България не мога да намеря на читава цена, освен една бройка L02C432 и май се ориентирам и аз към Амазон, но ще изчакам твоя отговор.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-03-17, 12:32:33)Anastasia123 написа:  Получи ли си телефончето, колега? Ако си го получил, какви са ти впечатленията от услугите на амазон италия - добре ли беше опакован, беше ли с целуфан? В България не мога да намеря на читава цена, освен една бройка L02C432 и май се ориентирам и аз към Амазон, но ще изчакам твоя отговор.

Попринцип в тракинга ми пише, че в Понеделник ще ми доставят телефона, но днес се свързах с УПС и се оказа, че довечера късно пратката ще пристигне в София и утре сутринта ще отида до офиса им да го взема. След това ще напиша тук едно кратко ревю за хората, които се интересуват.
Цитирай

Искам да попитам за 2 кейса:
1) Някой използва ли ТАКЪВ кейс?

2) Някой използва ли Spigen Rugged Armour Case ?

И какви са впечатленията ви относно тези 2 кейса (ако някой използва въпросните кейсове) Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)