Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преди на Мате 7 и сега на Мате 8 ползвам само Spigen, за мен са най-добрите. Струват си по-високата цена.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Spigen са супер, 2 години и кусур ползвам моето ЛГ Г2 със спиген слим армор, след доста изтървания никакъв проблем няма. Та вече е доста амортизиран, и понеже не ми се дават много пари за нов + това имам няколко други, поръчах някакъв китайски евтинджоз, който изглеждаше добре на снимка. Като пристигна (след месец), нищо общо с реалността, супер издут и хлопащ. Та си сложих обратно спигена и не смятам повече да си поръчвам някакви незнайни китайски евтинджоси, въпреки че може и да има попадения.

Относно Хонор 8 си взех ето този:
http://www.ebay.com/itm/Orzly-TPU-Gel-Ca...SwmfhX2WHg

Него го поръчах преди този китайския за ЛГ-то, бях леко продубеден понеже не бях чуваал тази марка Орзли, но видях някои положителни мнения в интернет. Исках кейса да е прозрачен, за да се вижда все пак дизайна на телефона. Бих казал че съм доста доволен, като за силиконов кейс обхваща добре телефона и е сравнително добре защитен, въпреки че все още не съм го изтървал сериозно с него. Но и със Спиген няма да сбъркаш, даже може би е по-добър избор.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

От днес и аз съм горд собственик на Huawei Honor 8 - FRD-L09 Sapphire Blue.
Поръчах го от италианския амазон на цена от €323,60 и €14 доставка.
Телефона дойде в запечатана кутия, а куриерите бяха от UPS (In-time Bulgaria).
В комплекта имаше силиконов кейс и слушалки. Моментално след като го включих ми се появи ъпдейт до В360. Сега го ъпдейтвам. После ще напиша повече от първите ми впечатления, но за сега - уникален.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Честито колега, със здраве да си го ползваш. Голяма оферта се оказа амазона, щом върви и със слушалки и кейс, че и на тая цена ... Smile

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

(2017-03-21, 19:34:39)Anastasia123 написа:  Искам да попитам за 2 кейса:
1) Някой използва ли ТАКЪВ кейс?

2) Някой използва ли Spigen Rugged Armour Case ?

И какви са впечатленията ви относно тези 2 кейса (ако някой използва въпросните кейсове) Smile

Аз ползвам rugged armour, прави телефона малко по-широк, но иначе пасва перфектно, на всичките ми телефони напоследък купувам само този кейс и никога не съм бил разочарован.
Цитирай

За съжаление останах мега разочарован от стъкления протектор на Нилкин. Поръчах го, дойде си в оригиналната опаковка, дадох 17 долара за комплект предно + задно стъкло, залепна перфектно... но от всяка една страна останаха по 2-3 милиметра незалепена част. Изключително много ме дразни...

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Дето те дразни е едно, ама да знаеш че ще се и разлепи..
Отдавна трябваше да ви е ясно, че за телефоните с 2,5Д извивки няма качествени стъклени протектори. Или не хващат целият дисплей, или не се залепят до края, или ако се и залепят докрая, то се залепят само по краищата на телефона и по средата остава кухо.
От край до край за такива дисплей само тпу протектори. Само че се лепят трудно, за лепенки са сравнително скъпи и най-лошото след време пак се отлепят..
Цитирай

Със спрени данни и WiFi е много 7%. Спрял ли си Google synchronisation? Вероятно имаш апп който работи на заден план.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Аз му сложих закалено стъкло отпред и учудващо добре обхвана видимата част на дисплея, пак има леко хало ефект, но не е фрапантен.

Още не съм го получил този ъпдейт В380, а хайКеъра много странно ми поиска да се ъпдейтне сам от аппа направо, даже искаше да разреша инсталация от външни източници, което ме учуди доста.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

(2017-03-22, 21:57:54)ronnie72 написа:  Със спрени данни и WiFi е много 7%. Спрял ли си Google synchronisation? Вероятно имаш апп който работи на заден план.
Много е да. Ами не намирам отметка за спиране на гуугъл синхрпнизациите:
   
Но дори да не са спрени при положение, че нито wi fi, нито мобилните данни работят, то телефона няма връзка с интернет и не би трябвало да се синхронизират, т.е. проблема едва ли е от това.
Всичките приложения ги спирам. Но мисля, че някои апове се пускат сами, като например фейсбук.


Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нищо, че са спрени, аповете си работят в бекграунд. Цъкаш на всяка една от опциите и спираш синхронизациите. Така ще се превърне в истински фенер, като нокиите от 19.99 лв.
Цитирай

Като ги натисна започват да се синхронизират. А от долу пише, че се синхр. и автоматично. Не намирам как да ги спра изцяло.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На скрийншота се вижда, че синхронизациите са спрени. Фейса и месинджъра точат батерията най вероятно.
Като влезнеш в батерията, какво показва?
Цитирай

(2017-03-22, 22:53:58)Vi70 написа:  На скрийншота се вижда, че синхронизациите са спрени. Фейса и месинджъра точат батерията най вероятно.
Като влезнеш в батерията, какво показва?
Тъкмо го заредих сега:
   

На ФБ приложението вчера бях забелязъл, че е над 10%.

Сега забелязъх, че отметката събуждане на системата беше сложема, сега я махнах да видим как ще бъде.
   

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Понеже не съм с нугата, и я нямам тази опция. Като му зададеш да не буди системата, продължава ли да работи фейса?
Тези проценти ги засечи утре сутринта примерно, когато телефона не ти е бил в ръцете. Те се променят в зависимост как ползваш телефона.
Цитирай

(2017-03-22, 23:16:36)Vi70 написа:  Понеже не съм с нугата, и я нямам тази опция. Като му зададеш да не буди системата, продължава ли да работи фейса?
Тези проценти ги засечи утре сутринта примерно, когато телефона не ти е бил в ръцете. Те се променят в зависимост как ползваш телефона.
За 8 часа сън - 20% , това е много. Ето скрийн на батерията:

   

В xda четох, че може да е от нано сим картата ако си я рязъл ти. Утре мисля да взема нова от теленор да видим как ще е.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не мисля, че картата би оказала влияние. За снощи 8 часа - 1% падна. След заключване на екрана остава да работи само ФБ месинджър.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-03-23, 08:19:00)Anastasia123 написа:  Не мисля, че картата би оказала влияние. За снощи 8 часа - 1% падна. След заключване на екрана остава да работи само ФБ месинджър.
И аз не мислех, но наистина пише, че е възможно. При доста хора се среща и се оказва,че е от нано сим картата

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Като за първи заряд съм доволен. От 100% до 20% > 5 часа СОТ и както написах в предишния ми коментар, за 8 часа само 1% дрейн имах. През абсолютно цялото време бях с включен мобилен интернет. След още 5-6% ще го оставя да се зареди, но за сега съм доста доволен. Предишният ми телефон, който бе със Снапдрагън 820, 3000 мАх батерия и 1080р 5.2" дисплей, не можеше да стигне до 5 часа СоТ.
ПС: Все още съм с В360, тъй че това не са крайните резултати, ако наистина В380 подобрява живота на батерията. ;д

В раздела на Р9 Лайт има тема само за скрийн протектори. Както знаете и Р9 лайт е с 2.5д стъкло с лека извивка в краищата, но колегите от техния раздел пишат за някакви Нано протектори, който са флексибъл. Някой използва ли такъв протектор на своя Хонор?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Аз също мога да се похваля със един Онър 8.. Преди два дена си го взех от Техно..едиквоси. Идвам от Айфон SE + Хуауей П8 лайт.. Телефона е изключителен но аз очаквах точно това. Бях проучил добре и се оказа, че за тази сума общо взето не се предлага нищо по-добро, което да можеш да пипнеш и купиш на място..
Купих си и оригинален прозрачен ТПУ калъф на Хуауей и един стъклен протектор 4smarts, в чийто комплект имаше още един подобен ТПУ калъф. Сложих стъклото..и на следващия ден го махнах. Няма как да преживея "хало" ефекта. Твърде грозен е. Не мисля да се занимавам повече с протектори. Не си струва занимавката. Иначе калъфа е готин и май ще го преживея. Smile
Та така, доволен съм от телефона. Точно това е, което очаквах. Вдигнах до Андроид 7 още със отварянето и батерията е буквално извънземна. Дръпнах и един оригинален USB C кабел от дайс за 12 кинта, както и оригинално преходниче USB C-micro USB, пак за 12..и всичко е песен.

П. С. Втория ТПУ калъф се подарява. Ако някой го иска - си поема Еконта и е негов.

П. С. 2 Имам може би проблеми със DND режима.. Събота и неделя не се включва според зададения график. През седмицата работи. Интересно..
Цитирай

http://www.ebay.co.uk/itm/182375022964?_...EBIDX%3AIT

За тая цена не съм очаквал първо качество, но май добре пасна.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

@expected та не беше ли доволен от iPhone SE или ти беше много малък. Offtopic

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-03-25, 16:53:37)hazART написа:  @expected та не беше ли доволен от iPhone SE или ти беше много малък. Offtopic

Off:

Напротив, изключително доволен съм. SE-то е прекрасен малък телефон. 
Просто се оказа прекалено малък за моите ръце за комфортно дълго писане. Smile
Сега е в съпругата ми.
Цитирай

След два-три Айфона, отново се връщам при Андроида и по-специално Honor 8. Въпросът ми е: има ли значение откъде ще го купя - Plesio, Technopolis, PCStore? Чета за някакви индийски, американски версии... Или да не се притеснявам?

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Бих ти препоръчал Технополис, но там се предлагат белия и черния цвят. В Техномаркет можеш да намериш и синия цвят. Иначе гледай модела да е FRD-L09. Това е важното. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)