Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@Хъшо Аз не мисля, че има някакво значение колега. Мисля, че само теленор предлагат тази версия 'FRD-L02C432' която препоръчах да се избягва за в момента.

П.С. Обмислям през firmware finder да пробвам с някой ъпдейт за FRD-L02C675, но няма особено информация в нета, някой да е пробвал с друг регион(сиреч- възможно е да липсва някоя функция, да му падне гаранцията, или да го брикна в най-лошия случай и т.н., ако въобще се получи номера нали) за това поизчаквам все още Big Grin.

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай
Аксесоари

@niki022, ако твоят телефон е FRD-L02C432 няма как по обичайния начин да качиш С675, тя е за друг регион. За това което си намислил ти трябва root. C432 е регион Европа, тези започващи с 6 са за Азия, С185 е Среден Изток.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-03-29, 00:03:56)Anastasia123 написа:  Бих ти препоръчал Технополис, но там се предлагат белия и черния цвят. В Техномаркет можеш да намериш и синия цвят. Иначе гледай модела да е FRD-L09. Това е важното. Smile

Извинявам се за лаишкия въпрос, но как да проверя дали е L09? В менюто или...?

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Хъшо, влизаш в настройки и най-отдолу ще намериш информация за телефона. Там си го пише. Например FRD-L02C432B131 (това е с андроид 6) или FRD-L02C432B360 (това е с андроид 7). Но иначе си го пише и на кутията на телефона.

@skiman, аз съм на B360 и имам някакъв минимален дрейн, но под 5 часа дисплей не правя. :О

Update: Преди 10 минути получих ОТА до В380, а големината на ъпдейта беше 420 мб.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

@ronnie72 Леко разочарован останах, че няма да ми се почлучи номера. Щом е чак такава галимация се отказах, или поне за сега. Не ми се занимава да руутвам чисто нов телефон, пак емоции дали ще го брикна Big Grin. Пък и като гледам не си заслужава особено усилията, зор ми  е мултитаскинга на мен, най-вече.

Поиграх си малко със Hisuite преди няколко дни, и останах много очарован! В пъти по-сполучлува от SUS на Сони. Супер удобно са го направили хората да си боравиш със снимките. Не да се луташ безкрайно из папки Big Grin. Ако имаше и за музиката, щеше да е перфектно.

Впрочем някой от колегите беше споменал да си имаме отделен раздел, че темата става все по-голяма. Не знам дали го обмислят това модераторите, и дали е толкова необходимо, но мисля, че не е лоша идея поне да има отделен раздел за бранда Honor. Smile

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай
Big Grin 

Ами да ми е честито Sapphire Blue-to L09  Big Grin Най-интересното е, въпреки че съм фен на малките размери (iPhone 5S ми пасваше отлично), Honor-a ми е изключително удобен, чак се изненадах.
ПП Със слушалки в комплекта. Не съм сигурен, че ще ползвам точно тях, но е добре, че ги има.

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Честит да ти е. Бандата се увеличава. Скоро може да си имаме отделен раздел. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Добре дошъл в клуба, колега. Smile Темата наистина взе да набъбва с всякаква информация, впечатления от телефона, от аксесоари, ъпдейти .. всичко се омеша на едно място. Smile

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Ами ако направим няколко отделни теми, може да ни отворят цял под-раздел ;д
1) Въпроси за телефона
2) софтуерни актуализации
3) аксесоари
4) Firmware Finder & Custom Support ?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-03-28, 22:28:03)Хъшо написа:  След два-три Айфона, отново се връщам при Андроида и по-специално Honor 8. Въпросът ми е: има ли значение откъде ще го купя - Plesio, Technopolis, PCStore? Чета за някакви индийски, американски версии... Или да не се притеснявам?

Тичай на техномаркета за три дена ще е под 700. после ще черпиш

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Колеги honor 8 същата камера ли има като п9, гледам като параметри е същата ни никъде не пише че е leika?
Цитирай

Същата е. Разликата е софтуера, който уж е разработен между Лейка и Хуауей. Този софтуер е за обработка на снимките след тяхното заснемане и втората полза от този софтуер е възможността да се правят черно/бели снимки като се използва само монохромния сензор, а в Хонор 8, за да се получи този ефект, трябва да използваш ефектите в приложението за камерата. И двата модела използват двоен сензор Sony IMX286.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

След цял ден с новия си телефон, положението е следното:
1. Забравил съм тотално как се работи с Андроид Big Grin  Кое - къде се намира, къде са настройките за съответните неща... Пример - смених си темата и после не помня къде съм го направил (то сигурно и гинко билобата ми е малко, ама все пак...). Но както и да е, ще си пропомня бавно и полека.
2. Андроида доста е мръднал напред от ICS насам Big Grin
3. Доста бързо се нагрява около камерата, дори без видeo, а само снимки. Но стига до една температура и не се повишава повече, така че надали е проблем.
4. Цветовете на камерата се отличават забележимо от Айфона ми, малко по-студени са (при default settings), но си има настройки за това.
5. Изумен съм от възможностите на камерата, особено от DOF ефекта, който са постигнали.
6. Има ужасно много настройки за всичко. Не знам дали някога ще науча всичките Big Grin
Заключение:
Перфектният телефон за моите нужди. Много възможности за цената си и отлична камера за този клас. Хардуерът се справя без проблем със софтуера, всичко е бързо и плавно. Аз повече нямам какво да желая.

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Честит да ти е. Като бивш собственик на Айфон, какво пипна по камерата, за да докараш снимките и цветовете от бившия ти телефон?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

С баланс на бялото в Pro Mode.

Ex-Xperia Neo / Ex-iPhone 4S / Ex-iPhone 5S / Ex-Honor 8 / Ex-iPhone SE / Ex-iPhone 8 + Ulefone Armor X7 Pro

Цитирай

Здравейте,купих този телефон за подарък,но като се прибрах в нас видях,че в комплекта няма слушалки.По принцип така ли се комплектова honor8?
Цитирай

На някои места наистина няма слушалки. Няма обяснение защо..

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

@Хъшо Честито колега! Със здраве да го ползваш, и добре дошъл отново при андроид Smile. Верно от ICS до сега има потресаващ напредък, все в позитивен план разбира се. Апарата наистина е учудващо ергономичен за 5.2", запелва си идеално в ръката(като човек който не може да се похвали с особено големи рЪки Big Grin).

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

(2017-03-30, 18:59:57)niki022 написа:  @Хъшо Честито колега! Със здраве да го ползваш, и добре дошъл отново при андроид Smile. Верно от ICS до сега има потресаващ напредък, все в позитивен план разбира се. Апарата наистина е учудващо ергономичен за 5.2", запелва си идеално в ръката(като човек който не може да се похвали с особено големи рЪки Big Grin).
Накара ме да се разсмея, честно. Аз го усещам като мокър сапун в ръката.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
Цитирай

@pocko Изказването беше за размерите му, не се изразих правилно.

Xperia™ XZ Premium
Honor 8
Xperia™ Z1 Stock (4.4 Years!)
Xperia™ Neo CM 10.1
Цитирай

Здравейте ,днес се сдобих и аз хонор 8 -въпроса ми е как се държат вашите при игри,моя грее като готварска печка
това нормално ли е ?
Цитирай

Нормално е, защото при игри кернела включва 4-те пърформънс ядра, които са А72 и за това се вдига температурата. Но не се притеснявай. Телефона стига до една определена температура и си седят на нея. Примерно започваш да играеш игра и на 5-тата минута телефона става топъл. След един час телефона ще е еднакво топъл както в 5тата минута.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Старото ми LG което е доста по слабо от към параметри и то грее,но по малко
Но за сега за 5 часа от как го имам съм доволен де ,дойде ъпдейт за emui 5 ,дали да го свалям ?
Цитирай

Най-вероятно си получил ъпдейта В360. Има лек бъг с дрейна на батерията, тъй че очаквай по-слаби резултати спрямо Маршмелоу.


Аз лично почти нямах проблеми с дрейн на батерията при В360. Има и ъпдейт В380, който оправя този бъг, но малко хора го получават, не знам защо. И тъй като го споменах нека да споделя за днешния резултат от моя телефон с В380:
От 92% до 16% - 5 часа и 41 минути СоТ.

ПС: Ако в момента си с В131, не пускай ъпдейта до В360, а по-добре си изтегли Firmware Finder и виж как да изтеглиш директно B380. Подчертавам - От В131 до В380 чрез Firmware Finder, защото от В360 до В380 чрез въпросното приложение НЕ може.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да В360 е засега няма да ъпдейтвам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)