Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Много зависи за кой регион е комплектован апарата.

Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

И какво значение има за кой регион е? Или има или няма. Какво, тука в Бг не слушаме музика, а в Зимбабве слушат. Що за логика?
Цитирай
#28

Ако в комплекта няма слушалки,аз лично не бих рискувал и щях да го върна!Явно в някой гараж окомплектоват дефектирали бройки!
Друга логика не намирам!
Цитирай
#29

Незная дали има логика или не но е факт . И не само при Honor . Eдин друг пример : Гледах в тубата няколко клипа за moto Z play правени от един испанец , в комплекта имаше зарядно , слушалки и един магнитен гръб . Вчера реших да проверя апаратите които предлагат в Теленор . Момичето което попитах го разпечата пред мен и вътре нямаше отново слушалки .

Smile
Цитирай
#30

В Технополис черния модел специално има слушалки в комплекта. По скоро мисля, че това се дължи на различни пардити.
Все още нямат синия модел, но от хуйвей казаха, че на пазара ще е наличен до края на месеца, но вероятно цената ще е 50 кинта от горе само заради цвета.
Аз вече си поръчах комплект гръб с протектор и докато дойде комплекта синия модел вече ще е наличен, че това си е чиста драма да го ползваш без кейс и протектор,защото тия отпечатъци ще ми писне да ги бърша на втория ден а на втората седмицата ще е заприличал на 5 годишен телефон.
Цитирай
#31

Моя е от Технополис и няма слушали. Най-интересното е, че на кутията със аксесоарите има отбелязани само знаците за зарядно и кабел за зарядно. Няма такъв символ за слушалки. Не, че ми трябват, че и без това са неизползваеми, ама принципа е важен.
Цитирай
#32

(2016-11-08, 19:47:17)SystemError написа:  В Технополис черния модел специално има слушалки в комплекта. По скоро мисля, че това се дължи на различни пардити.
Все още нямат синия модел, но от ***вей казаха, че на пазара ще е наличен до края на месеца, но вероятно цената ще е 50 кинта от горе само заради цвета.
Аз вече си поръчах комплект гръб с протектор и докато дойде комплекта синия модел вече ще е наличен, че това си е чиста драма да го ползваш без кейс и протектор,защото тия отпечатъци ще ми писне да ги бърша на втория ден а на втората седмицата ще е заприличал на 5 годишен телефон.

Има ли смисъл да буташ пари за цвят, след като така ще го опаковаш Huh

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#33

(2016-11-09, 16:44:44)hakama написа:  Има ли смисъл да буташ пари за цвят, след като така ще го опаковаш  Huh


Ако си имал досег до телефона мисля, че ти е ясно защо.
Колкото до цвета той така или иначе ще се вижда през прозрачния кейс, така че не виждам причина да го цапам, поне на първо време докато му се нарадвам.

Някой може ли да сподели как се държи говорителя когато се слуша музика, че в нета има доста противоречиви мнения за качеството.
Също така, ако може да кажете как държи батерията с 3г/4г wiфи. Това ще е полезна информация за хора като мен, които така или иначе ще вземат телефона, но и за хора които обмислят и се колебаят между дадени модели.
Цитирай
#34

Свири като Р9. За моя вкус зле. Батерията днес ми е 2-ри ден и съм на 68%. А си го ръчкам, щот ми е нов. 
На едно зареждане е още. Осезаемо държи повече от Р9. 
Но звука му си е посредствен. Пак казвам, за моя вкус. Ползвам стоковото приложение за музика, което няма еквалайзер и никакви настройки.
Цитирай
#35

Страшни тъпанари в един Технополис във Варна. Отивам да купувам телевизор и викам тъкмо да съчетая нещата с преглед на тоя телефон, да го хвана в ръка, да видя как ще го усетя, да го поразцъкам малко. Е да, ама не. Хората в магазина не искат да махнат алармата, която е на телефона, а с нея, залепена на гърба му абсолютно нищо не може да почувства човек. Викам им - е как да ви дам 800 лв преди да съм хванал само апарата в ръка без тия неща, които вървят с него!? Такава била фирмената политика. Ами окей, нито телевизор си купих от там, нито телефон ще купя. Много поздрави на фирмата им, не че са за моите 1500лв, ама сигурно и други се отказват, едва ли съм само аз.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#36

Отдавна съм им теглил майните на Технополис
Цитирай
#37

Honor 8 получава ъпдейт до EMUI 5 beta в UK.
 http://www.gsmarena.com/honor_uk_has_lau...-21562.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#38

Добра новина,днес го разглеждах телефона в един магазин.Много съм впечатлен от модела и се замислям да си подаря един за коледните празници.Много готин дизаин има.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#39

Е сега намерих недостатък на тоя телефон. 
Адски е хлъзгав.  Big Grin Като го оставиш на масата и ако има лек наклон и телефона потегля.  Big Grin Big Grin
А като звънне направо започва собствен живот в него. Едно разкарване насам натам... Visslar
Поради тази причина се наложи да му взена позрачен силиконов гръб. Че иначе е една борба за надмощие, кой е по-подвижен от двама ни.
п.с. Не разбрах как така гърба се драскал лесно. До сега вече колко време го имам няма драскотина. От вчера го ползвам с калъф. До сега си седеше по масите без калъф и се разхождаше сам.
Цитирай
#40

С глас се смях....почвал собствен живот...ха ха
Цитирай
#41

Относно батерията мога да кажа че на ровене в нета един ден няма да изкара,досега бях с Леново С860 и може би затова съм малко зле настроен към батерията,но все пак е 3000 а на Леновото е 4000 а и държеше брутално,но след като го натоварих със сваляне на клипове от тубата заби и повече неможа да се стартира,само се рестартирва и даже неможе да се изключи и се наложи да го разглобя и махна батерията и така стигнах до Технополис и без грам да се замислям взех Хонора (и моя няма слушалки)мисля че никой няма да съжалява ако си го вземе.Някак си по е хубав от П9 че и по евтин ,обхват на мрежата и wifi мисля че съм нямал тел с по_добро покритие.Правих и нощни снимки в ръчен режим и мога да кажа че резултата ме очарова,но иска си и статив.Аксесоари все още няма по магазините,но китайците са пълни с всякакви аксесоари на супер цени и даже предлагат стъкло за отзад(панела).
Цитирай
#42

Моя при първо зареждане изкара точно 3 дена. При това първоначално го ровех доста, настройки, качване на музика, приложения, щтракане на снимки. Направи ми впечатление, че като го сваля от зарядното на 100%, после поне 1 час си седи на 100%. До работата са ми 30 мин пеша, слушам музика и в офиса е на 100% отново. Е днес сутринта съм го свалил от зарядното и сега е на 98%. А имам 10-тина разговора, фейс, чат, sofia wars Angel...Батерията осезаемо е по-добра от на Р9. И там изкарвах 3 дена, но при разработена батерия. Тука чисто нова и ми кара 3 дена. Очаквам 4 дена след като се раздвижи и батерията, не само телефона. 
В ръката с този стъклен гръб ляга стабилно. Ама виж на маса или на нощно шкафче...абе там горния пост. Big Grin
Цитирай
#43

Абе незнам как ги изкарвате тези дни с един заряд ама аз днес от сутринта до сега съм на 45% само интернет и 10 разговора по 1 м.
Цитирай
#44

Как процедирам с нов телефон. Пък нека ми обясняват, че новите батерии не били като едно време:
Винаги първото ми зареждане на нов телефон е след като фабричният заряд падне до 0%. Телефона да угасне.
След това седи на зарядно изгасен цяла нощ. На сутринта се включва и седи още поне 2 часа на зарядното. И така поне първите 10-тина заряда. Винаги телефона се слага на зарядното когато угасне(стига да имам възможност за това). И седи цяла нощ загасен на зарядно. 
Разбира се от ползване до ползване има голяма разлика, но...е преди малко проведох един разговор около 10-тина мин...батерията вече ми е на 95%. Свален е от зарядното в 9 сутринта. Visslar
Цитирай
#45

Поздравления ! Накрая осъзнаваш, че ти робуваш на телефона, а не той на теб !
Цитирай
#46

@skiman, напълно безсмислени гимнастики според мен - дори и за нов телефон.

 
Цитирай
#47

Когато се грижиш за вещите си, те ще ти се отплатят. Или да идеш да си измиеш колата на автомивка е слугуване? Предполагам си карате колите без да ги миете?
Не ми отговаряйте.
Цитирай
#48

Той да прави , каквото иска, негов телефон, негова воля.

Само да не твърди, че това е задължително, че току виж, някой му повярва !
Цитирай
#49

Чудя се,Honor 8 излезе след P9 ,а са му набутали стария Kirin 950,поне 955 да му бяха сложили
Цитирай
#50

E нали трябва да се продава П9 Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)