Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Здравейте, решил съм да си купя телефона (много се впечатлих от него, дизайна му е уникален). Разполагам с бюджет до 700лв и тъй като го намерих в два сайта да се продава на тази цена, бих искал да попитам някой има ли някакви впечатления от тези сайтове, купувал ли е телефон от там, въобще надеждни ли са?

Сайт1:https://www.smartfonbg.com/Honor-8-32GB-Black
Сайт2:http://smartfoni.bg/products.php?product=Honor-8-32GB

Asus MeMo Pad HD 7 (Green) - JB 4.2.2 root, Huawei Honor 8.
Цитирай
Аксесоари
#77

Предполагам си разгледал и техно-магазините, и си видял на какви цени са там.
Лично мое мнение, че за 80 лева разлика да му трепериш на този хубав телефон не си струва - ако нещо случайно се наложи да ползваш сервизно обслужване на малките магазинчета, не се знае къде ще му излезе края....
Не правя правя реклама на техно-магазините, но поне можеш да си ползваш пълните права като потребител.
Цитирай
#78

От 3 седмици съм с телефона и имам само една дума - брутален. Не виждам хората какво мрънкат, но телефова е звяр откъм производителност,снимки,качество и обхват на мрежа. До сега по-бърз телефон връзващ се към 4г и wi-fi не съм имал. Има не едно или 2 клипчета в тубата как разцепва флагманите на най-големите марки по производителност,разряд на батерията,камера и т.н.
Конкретно за камерата - двете камери са с цел по-добри снимки при ниска осветеност,тъй като едната наслагва цветовете и контрастира черно бялото. Да не си мислите,че 2 камери - двойно яки снимки. Също така втората камера спомага и за фунцкията на затвор на блендата,което реално предлага адски добре фокусирани снимки.
При мен телефона изкарва 2 дни +- каквото и да правя с него (естествено,че ако седна да стриймвам онлайн филм ще е по-малко).

Поздрави

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#79

Пусни няколко снимки с тест на камерата.

 
Цитирай
#80

Не знам дали ще севиди, ама това е снимано в почти пълна тъмнина със светкавица.
[Изображение: 15672696_10210748013917888_8519547460564...e=58DDE097]
Цитирай
#81

Абре хора, нищо не пишете за това бижу. Кажете нещо. Дори и негативно...изсмукано от пръстите...абе нещо.  Big Grin
Цитирай
#82

Днес е на супер цена в немският амазон - 326 евро!
Син, черен какъвто искаш. С доставката ще излезе 660лв.
То и при нашите търгаши не е вече много скъп. Най-евтино е 690лв, но не е сигурно дали е официална евро версия, докато в амазона е 100% с важаща гаранция и тук
Цитирай
#83

Ползвам го вече 20 дни.Нямам никакви забележки.Също както и предишния honor /7 който ползвах 10 месеци/смятам че е най-балансирания телефона като цена-качество на изработка-камера/.Мода със двете сим карти+карта памет и тук работи без грешка.
пс.Искаше ми се да си взема Huawei p9 plus dual,но преди празниците не можах да го намеря никаде и вече не съм сигурен дали си заслужава над 50 процента по-високата цена.
Гледах и Mate 9.Страхотен телефон но при тази висока цена да го бяха направили с две постоянно активни карти като Honor-а,а той е с дуал стендбай.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#84

Колега, може ли да кажеш на екран колко издържа батерията?
Цитирай
#85

Ако го ползвам по-интензивно не е проблем и 5 часа да направи в рамките на деня.иначе 3,5-4 часа при по-ненатоварен режим за два дни.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#86

Благодаря!
Цитирай
#87

Някой да каже откъде в БГ може да се поръча/закупи кейс за Хонора? само гумените шитове се намират в ОЛХ. Също така от Huawei бяха казали,че ъпдейта до андроид 7.0 се очаква края на декември,пък нищо не се случи?

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#88

Ами освен в магазина на huawei в София. Там мисля, че ще има.
Цитирай
#89

Ако си от София погледни в представителния магазин -  ул. Леге 6. Иначе виж в Dice, Emag, T.M и T.П.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#90

Nougat официално се чака през февруари. Разгледах новостите в един английски сайт и честно казано не горя от нетърпение да дойде. Харесвам Huawei точно заради различния стил спрямо всички останали,а 7цата се връща към стоковия вид на Android. За някои може и да е предимство, но за мен е крачка назад и смятам да пропусна ъпдейта.

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#91

Ако изглежда и се усеща като чист андроид, ще го пропусна. 
Ако има нещо, което да ме дразни на макс, това е "чистия андроид".
Цитирай
#92

На rahwin му е грешна информацията.
Няма нищо общо с чистия андроид.
Цитирай
#93

Яно е пропуснал да забележи,че има Emui
Никой няма да има стокова 7 ца,освен Google Pixel и Nexus устройствата
.....и Слава Богу
Цитирай
#94

Вашите постове са музика за ушите ми.  Big Grin
Цитирай
#95

От днес и аз съм горд собственик на Honor 8 32 GB (midnight black)  Cool

Asus MeMo Pad HD 7 (Green) - JB 4.2.2 root, Huawei Honor 8.
Цитирай
#96

Честито и със здеаве да си го ползваш
Цитирай
#97

(2017-01-10, 20:49:04)lost in написа:  Честито и със здеаве да си го ползваш

Благодаря!

Asus MeMo Pad HD 7 (Green) - JB 4.2.2 root, Huawei Honor 8.
Цитирай
#98

Не казвам че е със чист Андроид, а че заприличва на него, което мен лично ме дразни. С плъзгане надолу вече няма Известия и Преки пътища, а прост (почти) стоков изглед. Resent tabs си е чисто стоков, вече има меню(по избор е,което е добрата новина).Има естествено и подобрения, няма как да го отрека.App twin определено ще е полезен за някои.

В Youtube има клип със сравнение между 6 и 7, гледайте го и си преценете.

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#99

Някой може ли даде малко акъл. Имам следното наблюдение(не бих казал проблем). 
Когато зареждам телефона със зарядното от комплекта(за бързо зареждане), телефона ми изкарва едвам 2 дена. Когато го зареждам с на щерката зарядното от P9 Lite, ми изкарва 3 дена и умира на 4-тия на обяд. Ползването е едно и също. Наблюдавам го вече от 1 месец и правя експерименти. Да не стане така, че да ходя да си купувам обикновенно зарядно.
Цитирай

Здравейте и аз съм се насочил към Honor 8, но имам един приятел с Huawei P9 Lite и днес говорихме и ми каза като цяло да избягвам тази марка. Неговия телефон доста често му забивал, навигацията не работела добре. Та да попитам има ли някакви проблеми със Honor 8цата
или да не се двоумя и да го взимам направо..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)