Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тънък, метален, без капаци и поне 5,5 инча?
#26

След 3 или 4 хуауея пак стигнах до тук.
Бюджета ми е 1000 лева, и пак се търси тънък и метален без капаци.
Цитирай
Аксесоари
#27

Xiaomi Mi8
Отговаря ли... доколкото прочетох влиза в параметрите.
Цитирай
#28

Нещо екстремно тънко няма ли? Да е под 6.5мм поне?
Цитирай
#29

Moto Z2 Play

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#30

(2018-12-28, 08:07:34)xamstera86 написа:  Нещо екстремно тънко няма ли? Да е под 6.5мм поне?


 В арената като зададеш телефон 2016г.+ и дебелина до 6мм илзизат само 10 телефона ... 2 са моторола Z и Z2  ...останалото е Tecno...
Този не е лош ... остава само да го намериш ...
https://www.gsmarena.com/tecno_camon_11_pro-9441.php
Цитирай
#31

(2018-12-28, 09:34:53)bodonance написа:   В арената като зададеш телефон 2016г.+ и дебелина до 6мм илзизат само 10 телефона ... 2 са моторола Z и Z2  ...останалото е Tecno...
Този не е лош ... остава само да го намериш ...
https://www.gsmarena.com/tecno_camon_11_pro-9441.php

Ехе, даже и не препдолагах че има толкова подробно търсене..
И да, прав си - Текно и грозната моторола отговарят на изискването. Явно ще трябва да почакам още 1-2 години за да подобен телефон.
Цитирай
#32

Рядко се правят метални телефони поради факта, че се нагряват бързо и побякога пречат на обхвата и е по-скъпа изработката. Моята нокия 7 плюс има подобно на метално покритие и изработката е качествена, но за парите, които си посочил, има телефони с доста по-добри характеристики. За жалост в днешно време при покупката на дадено устройство, винаги се прави компромис за нещо. Не случайно няма перфектен телефон, не, защото не могат да го направят, а за да има конкуренция.
Цитирай
#33

(2018-12-28, 18:38:59)the7one написа:  Рядко се правят метални телефони поради факта, че се нагряват бързо и побякога пречат на обхвата и е по-скъпа изработката. Моята нокия 7 плюс има подобно на метално покритие и изработката е качествена, но за парите, които си посочил, има телефони с доста по-добри характеристики. За жалост в днешно време при покупката на дадено устройство, винаги се прави компромис за нещо. Не случайно няма перфектен телефон, не, защото не могат да го направят, а за да има конкуренция.

Проблема не е в материала а дебелината. Явно всички се хвърлиха да махнат рамките около дисплея и заебаха дебелината.
Може и батериите да не са се развили достатъчно, знам ли...
Цитирай
#34

След половин година дали има развитие?
Спряха ли да се заиграват с рамките и да извадят нещо тъничко?
Цитирай
#35

Huawei P Smart е вариант, също. 7.45 мм е. Батерията ще те изкара цял ден. Не е чисто нов модел, но поддръжката е добра. Скоро ще получи актуализация до Android P. Доста под максималния бюджет е, това е телефон от средния клас, не е флагман. Но пък е фул метъл. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#36

Погледна ли Xiaomi Mi A2(не Lite)?

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#37

(2019-05-11, 16:39:30)xamstera86 написа:  След половин година дали има развитие?
Спряха ли да се заиграват с рамките и да извадят нещо тъничко?
Погледни и OnePlus 3Т, нови, могат да се намерят на половин цена, но вече е стар модел.

 
Цитирай
#38

(2018-12-28, 08:07:34)xamstera86 написа:  Нещо екстремно тънко няма ли? Да е под 6.5мм поне?

И след 5г надали някой ще изработи по-тънък смарт от Moto Z
Само 5,2mm, но е вече стар модел
Цитирай
#39

(2019-05-11, 21:43:14)solo5 написа:  И след 5г надали някой ще изработи по-тънък смарт от Moto Z
Само 5,2mm, но е вече стар модел
Vivo X5 Max - 4,75mm.
Oppo R5 - 4,85mm.

 
Цитирай
#40

Мерси за инфото!
Не знаех за тях
Явно 2014 е било на мода да се правят тънки смартове
Цитирай
#41

Какво мислите за таблет Huawei Mediapad t5 10?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#42

(2019-05-12, 06:21:14)solo5 написа:  Мерси за инфото!
Не знаех за тях
Явно 2014 е било на мода да се правят тънки смартове

За съжаление да, дано скоро видим нещо различно от тухла...
Цитирай
#43

Днес тънки смартфони под 7.5 инча почти няма.
Освен това всички са стъклени, нежни и чупливи.
Цитирай
#44

(2019-05-19, 11:09:55)Victormihov написа:  Днес тънки смартфони под 7.5 инча почти няма...
Пълно е с такива:
Xiaomi MI 8
Nokia 8 Sirocco
Honor View 10
Xiaomi Mi A2
Meizu 15 Lite
Huawei P Smart
Mezu M6S
Huawei Y6 (2018)
Vivo Y71
Alcatel 3C 5026D

 
Цитирай
#45

Всички телефони който си предложил са над 7.5 мм, дори има такива с 8мм, освен това са някакви изпърцни стари модели със средни процесори.
Ми8 става но от миналата година е и 7.6мм, нокията е с процесор 835, P smarta-а е 8мм, мейзутата са средняци по 8мм, вивото е 8мм с процесор 425, алкатела няма да го коментирам, че е срамно, освен това е 7.9мм.

НОМАД, излагаш сеSmile
Цитирай
#46

(2019-05-25, 09:06:04)Victormihov написа:  Всички телефони който си предложил са над 7.5 мм, дори има такива с 8мм, освен това са някакви изпърцни стари модели със средни процесори.
Ми8 става но от миналата година е и 7.6мм, нокията е с процесор 835, P smarta-а е 8мм, мейзутата са средняци по 8мм,  вивото е 8мм с процесор 425, алкатела няма да го коментирам, че е срамно, освен това е 7.9мм.
НОМАД, излагаш сеSmile
Така, всичките модели, посочени от мен в придишния ми пост, са си под 7.5 инча...като размер на самото устройство, така както си коментирал в поста ти. В тази сфера си има определена конкретика и никой не измерва дебелината на смартфоните..в инчове, освен може би самия теб. Излишно в случая е и изброяването кое устройството с какви процесори е, дали са криви или прави, няма никакво значение, след като не е поставено като изискване от колегата, който е пуснал въпросната тема.  Постарай се следващия път постовете ти да са достатъчно точни, конкретни и ясни за другите, за да може и да ти бъде отговорено по съответния начин. Желателно е, за да не се окаже, че този, който се е изложил в крайна сметка да си самият ти.

 
Цитирай
#47

аааа написал съм "инча" и ти си се хванал за това, ясно... добре добреSmile
Сега го забелязах, наблюдателен си, приемам закачката.
Изложих се, така е.
Лек ден.

******
Айди да се поправя, сега пиша без бебета да ми скачат на главата хаха

"Днес тънки смартфони под 7.5мм почти няма.
Освен това всички са стъклени, нежни и чупливи."

Номад, хареса ми товаSmile ама ся му намери тънък на момчето, като си толкова остроумен.
Цитирай
#48

Как да намериш нещо което не съществува?
Докато чакам си взех поредния хуавей, дебел като тухла..
Цитирай
#49

Аз пак съм тук след 5 месеца само за да констатирам, че няма развитие...
Махнаха рамките на дисплеите и сега слагат по милион камери, дано след като целия гръб стане в камери да насочат усилията си в насока дебелина
Цитирай
#50

Задължително Ифон, всичко друго отпада... Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)