Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Купували ли сте Samsung Galaxy A5 2016 от Emag?
#1

Решила съм да си закупя Samsung Galaxy A5 2016, но не мога да реша от кой магазин. В Emag в момента цената му е 550 лв, но ме притеснява, че в сравнение с другите магазини цената му е доста по-ниска и това идва най-вече от фирмата, която го предлага. Чувала съм, че даден телефон може да е бил заключен към Европа и при отключването да се появят дефекти и така следовотелно цената да е по-ниска, така че съм любопитна дали някой е закупувал същия телефон от Emag и дали има някакви забележки.
Цитирай
Аксесоари
#2

Регионалното заключване не е чак такъв зор, колкото това: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86652
А не се знае Emag откъде са го внесли, че да минат тънко...
Цитирай
#3

(2016-10-18, 20:50:24)ni4etyyy написа:  Решила съм да си закупя Samsung Galaxy A5 2016, но не мога да реша от кой магазин. В Emag в момента цената му е 550 лв...
Преди да пазаруваш оттам, виж тази тема

 
Цитирай
#4

Купи го от оператор. Гаранцията е с една-идея по-сигурна, и ще получиш правилния вариант за нашия регион с Exynos.
Цитирай
#5

или от Технополис. Гарантирано качество (не им правя реклама). На времето (януари 2016 г.) си го купих от там варианта 8 ядра по 1.6 GHz с чипсета Exynos 7580 Octa. И до момента нямам хардуерни или софтуерни оплаквания по него.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#6

Благодаря на всички за помощта. Може би ще се спра на Технополис, тъй като няколко човека вече ме посъветваха да го купя оттам.
Цитирай
#7

Имам доста лош опит с телефон от Емаг, не беше А5, а S5 но предполагам със всеки телефон от тях може да се случи същото. Пратиха ми го разопакован, с плаващо в пакета извън кутията зарядно, сложена батерия в телефона, без целофани и т.н 
Да не говоря че телефона беше заключен и не приемаше сим картата ми. Добре че успях с 300 зора да го върна и си го взех от smartphone.bg - всичко мина отлично и без проблеми (казвам го като човек, който не е фен на пазаруването онлайн на каквато и да е техника)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)