Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi MIX
#26

(2016-10-25, 17:02:01)tonkata07 написа:  А с Note 2 какво стана ?
Все едно не е представен този модел....Никой не говори за него....Smile

Иначе това е с размерите на Nexus 6 приблизително...Че съм и свикнал на подобни размери...Smile

Определено днес си се загубил, в другата тема за него се говори тази е за Ми Микс  Big Grin

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

Гледайте и се насладете на човека зад успеха на Xiaomi как ънбоксва бижуто и по специално втората част http://m.gsmarena.com/watch_hugo_barra_p...-21287.php

Sent from my Le 1 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#28

Засега само в черен цвят ли е? В друг цвят дали ще се предлага?

 
Цитирай
#29

http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-Mi...se_id87023 - много съм впечатлен . Не съм очаквал такова нещо от китайски производител. Супер иновация и нещо различно е този Mi MIX Smile Започнах да харесвам Xiomi ( мислех ги само за копирачи , но този модел изби рибата). Гледайте втората част на презентацията.

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#30

Изведнъж се почувствах, все едно държа телефон от каменната ера...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#31

Тея ме удариха в земята! Искам такъв телефон. Невероятно е красив, стилен и изчистен. Минимализъм и класа.
Представям си един такъв, 5.2 инча, колко приятно компакте ще е!
Цитирай
#32

(2016-10-25, 20:06:19)NoMaD написа:  Засега само в черен цвят ли е? В друг цвят дали ще се предлага?

Ще има и в бяло.
Цитирай
#33

Реално идеята е на Sharp с техния модел Aquоs Cristal.

http://m.gsmarena.com/sharp_aquos_crystal_2-7251.php
Не че прави това телефонче лошо. Даже си е доста добре.
Цитирай
#34

Гледахте ли клипа на MKBHD - пича направо получи душевен оргазъм - https://www.youtube.com/watch?v=m7plA1ALkQw
вече питах Top One дали ще го продава и чакам отговор

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#35

Той ще го продава, обаче кога ? Едва ли ще е по рано от Март 2017.


Цитирай
#36

Вчера писах на HongKongGoldWay кога ще предлагат MIXa и N2 и на каква цена. Днес са ми отговорили, че от другата седмица ги пускат, като тактично са пропуснали да ми отговорят за цената.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#37

В  phonearena има доста интересни снимки.Май на живо е малко по-различен
http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-Mi...ss_id87043
п.п. в spemall и  в ibuygou ги има на 600 и отгоре долара.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#38

@venes, все още го няма - на преордер е и там също.

 
Цитирай
#39

Логично е да го няма. Все пак ще бъде пуснат на 04.11, едва ли ще дадат бройки за предварителна продажба.
Важното е, че такова нещо се появи на хоризонта и вдигна шум.
Много ще е забавно айфон 9 да е безрамков и да обвинят Шаоми, че ги копират Wink

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#40

@venes по клиповете се вижда колко е различен, а на снимките нормално да наблегнат на екрана и рамките да се позамъглят.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#41

(2016-10-26, 12:35:29)jorrddan написа:  ..Важното е, че такова нещо се появи на хоризонта и вдигна шум... 
Може и да вдигна шум, ама е след...Sharp Aquos Crystal.

 
Цитирай
#42

Има го на преордер https://www.ibuygou.com/categories/xiaomi-mix-1.html

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#43

Очаква се производството на MI MIX да стартира с до 10.000 бройки на месец. За повече инфо тук

 
Цитирай
#44

Тъкмо това четох и аз. Ето го и на руски за който разбира.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#45

Както казах, важното е, че се появи такова нещо и събуди интерес. Да, Шарп го имат от много време и за това знаем ние и още 50 човека (образно е, не ми обяснявайте, че са 62). Този телефон достига до обществеността.
Много ми се иска, Samsung S8 да е такъв тип, макар че по-скоро Huawei ще пуснат подобен модел.
Тук въпросът е дали всеки може да прави такива дисплеи/телефони. Ако може, поне по-слабите китайски марки ще напускат евтини варианти, а току виж Asus се вдъхновили...

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#46

Не знам каво толкова са показали Sharp, но Sharp Aquos Crystal е с 5.0 inches (~78.5% screen-to-body ratio) и не е нищо особено. Един Note 7, който си е с рамка и отгоре е 78.0% screen-to-body ratio
LG G2, койте е модел от преди 3 год. е с почти 76% screen-to-body ratio.
Така, че Mi Mix е нещо много различно за мен с тези 91.3 screen-to-body ratio


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#47

Не може да се отрече на Xiaomi,ч е зададоха посоката с този телефон....Smile
Колкото до конкретния модел....Да,изглежда доста впечатлявщо и едва ли някой може да го отрече....Проблемът е,че е концептуален модел и ще е прекалено лимитирана серия....Smile
Освен всичко друго,Xiaomi не са използвали лепило при закрепването на дисплея към корпуса !?!?! Не знам как точно е захванат,но тази "технология" не ми звучи много надеждно...Smile
Да не говорим,че няма грам метал и всичко е керамика,включително и рамката....Изобщо доста спорни моменти се очертават...Smile

Опс....Току що видях,че цената на телефона в Китай е достигнала 25000 юана($3700)...Smile
Цитирай
#48

Колегата по-горе със screen-to-body ratio-то да прави разликата че на колкото по-полям дисплей се смята % се вдига, така че е нормално на 6.4 инча да е висок процента, на 20 инча и половин см рамки да има ,пак % ще е висок!!

Sent from my MI 4W using Tapatalk
Цитирай
#49

Правя разлика и за това съм посочил и G2, който е с много малко по-голям дисплей.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#50

@tonkata07 ако можеш намери снощното представяне на ми микс от хуго бара.
Там мисля че се вижда как е захваната задната част.

А за бъзик.. спряха керамичната версия на ми 5, за да им остане глина за концептуалния модел Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)