Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аз като го взех преди месец веднага сложих седмица.Със шестицата не съм работил затова не мога да  дам мнение.Засега бъг с седмицата не съм имал. Батерията ми държи ден и половина два. Включени GPS,WIFI и мобилни постоянно.Аз съм доволен от седмицата.
Цитирай
Аксесоари

Аз също нямам забележки, към 7—цата,със Nova Plus съм.
Цитирай

Тя седмицата като цяло е хубава с новия интерфейс, но определено телефонът се лагва при сериозно натоварване. Според мен има нещо неоптимизарано с оперативната памет.
6цата май беше по-лека.

Ето едно сравнение с А5 2017. При първо пускане на приложенията, Новата се държи много добре, но на втората обиколка се вижда как почва да забавя и лагва.

https://youtu.be/A0YCsx1IuVc

П.с. в един чужд форум бях попаднал на информация, че като се махне вибрацията на софтуерните бутони и телефонът лагвал много по-малко. Направих го и честно май има разлика, ама нямам друг такъв телефон до мен, за да преценя реално, но пробвайте и вие и споделете.

П.с. Нищо общо. Проблемът се оказа Гугъл Хром. Независимо, че винаги като го заключвам телефона, винаги затварям всички приложения. Зададох Хромът да бъде затварян/да не работи във фонов режим/ след заключване. Той и вайбър само ми стояха активни. Сега след отключване на телефона винаги имам около 1,5ГБ РАМ. Преди това максимум 1ГБ.
Smile
Цитирай

Има нещо с тази седмица. Тези от сервизния център на HUAWEI ми казаха,че е възможно да се обърка нещо при актуализаране,не отрекоха. Явно знаят нещо,с което не сме запознати. ”СИСТЕМА” и ”СИСТЕМА ANDROID”  ми стоят най-отгоре като най-голям консуматор,а преди не беше така. Дори не бяха от първите няколко приложения.


Прикачени файлове Миниатюри
   

HUAWEI NOVA
Цитирай

Спри си гугъл бекъпа и пробвай.
Цитирай

Всичко ти е нормално като консуматори от снимката. И при мен е така. Ако процентите са над 15 тогава не е много добре.
Аз мисля, че и със шестицата беше така.
Цитирай

wifi-то подържа ли AC стандарт и 4г-то коя категория е.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Ето
   
Цитирай

Телефона супер много ми хареса. Може би точно неналичието на AC 5Ghz Wifi
ще ме накара да се напъна за P9.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Всъшност поддържа 5 гигахерца
Пуска се от менюто на разработчиците
Агресивно свързване,при слаб wi-fi сигнал
Цитирай

5 гигахерца може и да поддържа но ако е на n-стандарт полза никаква щом няма ас.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Този модел излезе по сполучлив от P9
И двата са пред мен
Мое мнение
Цитирай

Да не искаше да кажеш P9 lite
Цитирай

Аз пък ги имам почти под ръка и трите. И трите са сполучливи за парите си в съответния клас.
Цитирай

Някой знае ли паметта в Нова плюс дали е eMMC или е UfS?
Цитирай

Да е получил някой нов ъпдейт?
В firmware finder излиза, че вече би трябвало да има b381/382 според вида на телефона?
Цитирай

Привет на всички собственици на това хубаво телефонче. За обикновената Nova искам да кажа - поне при мен засега всичко е наред и съм си доволен от апарата. Реших да споделя обаче за едно дребно изключение ...пръстовия отпечатък. От известно време доста трудно разпознава отпечатъка и са необходими няколко докосвания до скенерчето докато реагира правилно, казвам правилно защото си вибрира при всяко докосване, но не разпознава и до там. А в началото когато го активирах не беше така. Направило ми е впечатление, че при влажен или запотен пръст - дава грешка и явно датчика е по чувствителен и хваща и дребните промени от профила на пръста. Но напоследък когато си иска тогава се отключва с отпечатък. То да му писне на човек от ..удобствата.
Цитирай

Почисти датчика със спирт.
Цитирай

(2017-10-02, 13:29:01)XAn4ETO написа:  Да е получил някой нов ъпдейт?
В firmware finder излиза, че вече би трябвало да има b381/382 според вида на телефона?

Нищо няма при мен,аз съм с b330
Цитирай

Колега моя е B340 ОТА ъпдейт.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

Значи скоро ще е, този месец.
Цитирай

Някой знае ли какви ще са промените?
Цитирай

Още не се знаес точност, но вече има в390, а защо не пускат нищо не е ясно.

   
Цитирай

На тоя файндър му нямам доверие
Цитирай

Колеги,има ли някой с CAN-L01C109 модела да е слагал ъпдейт на 7-ца и ако има как е направил нещата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)